PDA

View Full Version : انداختن یک تصویر در وسط صفحه

hanis29268
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 20:57 عصر
با سلام
بنده از ویژال 2008 استفاده میکنم
میخواهم وقتی صفحه در هر مرورگری در هر سیتمی با هر رزولیشن باز شد تصویرم در وسط صفحه قرار بگیرد؟؟
ممنون از کمکتون

mehdi3000
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 22:01 عصر
سلام دوست خوبم
مشکلی که شما مطرح کردید مشکلیه که از زمان به وجود آمدن نسل بشر و سعی اونها برای نوشتن صفحات اینترنتی وجود داشته
و البته تنها با تجربه است که می تونه تا حدودی ما رو تو کدی که می نویسیم یاری کنه

راه حلی که خود من از اون استفاده می کنم اینه که browserهای مختلف مانند ie، فایر فاکس، کروم، اپرا، مکستون و ... را همیشه تو کامپیوترم به حالت نصب دارم و هنگام کدنویسی، با انجام هر تغییری ظاهر صفحه رو تو تمامی این browserها چک می کنم.
البته تجربه نشون داده که تنها تست تو ie و فایرفاکس کفایت می کنه و browserهای دیگه معمولا از الگویی مانند یکی از این دو پیروی می کنند.

در پایان امیدوارم کارتون رو با موفقیت به پایان برسونید.

aspismylove
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 22:04 عصر
با سلام
بنده از ویژال 2008 استفاده میکنم
میخواهم وقتی صفحه در هر مرورگری در هر سیتمی با هر رزولیشن باز شد تصویرم در وسط صفحه قرار بگیرد؟؟
ممنون از کمکتون

خیلی سادس : :گیج:
عکس و بزار و در خاصیت استایلش بنویس :

style="margine-left:auto;margine-right:auto;"

طول و ارتفع هم هر چقد میخای بده .

aspismylove
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 22:05 عصر
سلام دوست خوبم
مشکلی که شما مطرح کردید مشکلیه که از زمان به وجود آمدن نسل بشر و سعی اونها برای نوشتن صفحات اینترنتی وجود داشته

میتونم بپرسم کدوم مشکل ؟
این ساده ترین سوالی بود که من دیدم توی این تالار مطرح شده :بوس:

mehdi3000
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 22:11 عصر
خوش بحالتون که براتون سادست

mehdi3000
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 22:12 عصر
میخواهم وقتی صفحه در هر مرورگری در هر سیتمی با هر رزولیشن

مطمئنا وقتی کسی صحبت از نوع مرورگر و سیستم و رزولیشن می کنه یعنی با اصول اولیه کد نویسی آشنایی داره و می مونه تجربه که مطمئنا همه ماها خیلی چیزها رو هنوز تجربه نکردیم.

aspismylove
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 22:18 عصر
اگه میخای که همزمان با تغییر رزولوشن عکس هم به همان اندازه بزرگ شود , این کار هم شدنیه ولی کیفیت عکس هم تغییر میکنه .

مگر اینکه با برنامه نویسی بیای رزولوشن و تشخیص بدی و عکس رو با اندازه همان رزولوشن جایگزین کنی.