PDA

View Full Version : دریافت یک سری متن بدون اینکه لینک اصلی اون نمایش داده شه

milad-sezar
جمعه 21 بهمن 1390, 20:13 عصر
دوستان من php بلد نیستم نیازمند یه فایل php هستم که وقتی توسط یه برنامه فراخوانی شد یه سری متن رو دریافت کنه مثلا برای اکتیو برنامه سریال هارد که ما میزنیم طوری که برنامه وقتی وصل شد بهش معلوم نشه مثلا از این لینک داره اطلاعات میگیره www.yorsite.com/seryal.txt
راحت بگم طوری که نتونن منبع اصلی دریافت او اطلاعات رو بفهمن اطلاعات متنه فقط:قلب: ممنون میشم کمک کنید

mbf5923
جمعه 21 بهمن 1390, 20:16 عصر
برنامه ای که میخواید باهاش اطلاعات رو ارسال کنید با چه زبانی هستش؟

milad-sezar
جمعه 21 بهمن 1390, 20:17 عصر
وی بی 6 :قلب:

milad-sezar
جمعه 21 بهمن 1390, 20:24 عصر
زوبون وی بی حالا تو visul stadio میشه پیاده کرد البته با همون زبون یه راه حلی برای جلوگیری از کرک نرم افزار میخوام که کرک نشه

mbf5923
جمعه 21 بهمن 1390, 20:49 عصر
با همون وی بی6 میشه به اینترنت وصل شد و اطلاعات رو رد و بدل کرد اما خوب اگه دیکامپایلش کنن مشخص میشه از کجا اطلاعات رو دریافت میکنه

milad-sezar
جمعه 21 بهمن 1390, 20:52 عصر
راهی نیست واسه اینکه از طریقه php یه تکست رمز دار باشه یعنی ادرس php که خورد یه رمز بخواد بعدش بره تو فایل تکست؟

mbf5923
جمعه 21 بهمن 1390, 21:00 عصر
ببینید شما میتونید با یک صفحه PHP ارتباط برقرار کنید و مثلا شماره سریال هارد دیسک یا CPU رو براش ارسال کنید و بر اساس اون اون صفحه یک کد رو به نرم افزار شما برگردونه:
1-نرم افزارتون باید کد خرید هم داشته باشه
2-باید سورس نرم افزارتون رو یه جوری از دیکامپایل شدن محافظت کنید که مکان ارتباطتون لو نره

milad-sezar
جمعه 21 بهمن 1390, 21:03 عصر
مشکل اینه که میگن با php یعنی مشکل از فایل php حل میشه ! من سریالارو از یه تکست یا صفحه html گرفتم ولی یه نفر کاری کرد که کلن اون لینکو قسمت اطلاعاتو برداشت برنامه باز شد راحت بگم کرک شد موندم چطوری اینکارو کرده همه میگن php

mbf5923
جمعه 21 بهمن 1390, 21:31 عصر
فایل تکست و html که اصلا فکرش رو هم نکنید
برای این کار باید یا از php استفاده کنید یا از asp یا اگه میخواید تحت نت نباشه میتونید از فعلا سازی پیامکی استفاده کنید
توی همین بخش قسمت ارتباط با بانک های اینترنتی رو ببینید