PDA

View Full Version : برنامه نویسی با استفاده از بانک اکسس

Yanehsar
شنبه 22 بهمن 1390, 12:12 عصر
سلام دوستان
چند تا سوال در مورد اکسس دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.
1-رمز گذاشتن روی بانک اکسس که کاربران مستقیم به بانکم دسترسی نداشته باشند(جستجو کردم اما چیزی دستگیرم نشد)
میدونم رمز اکسس راحت شکسته میشه اما همیشه نمشه از SQL استفاده کرد چون برای بعضی از سیستم ها اکسس هم زیاده(سیستمشون ضیعفه) یا برنامه ما اونقدر سطح بالا نیست که SQL لازم باشه بنابراین بهترین بانک اکسس هستش.
2-وقتی از اکسس استفاده میکنیم که پسورد داره رشته اتصال ما چه تغییری میکنه؟؟
الان من از این رشته استفاده میکنم چه تغییری باید بکنه؟؟
@"Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Data Source=" + Application.StartupPath + "/telDB.mdb"

3-ایا برای استفاده از بانک اکسس حتما باید افیس نصب بشه؟؟برنامه ای دیدم که با اکسس کار می کرد اما بدون نصب افیس هم کارشو انجام میداد از چه روشی باید انجام داد؟؟
شاید ایم سوالات مربوط به این تالار نباشه ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره راهنمائیم کنید.:قلب:

royasaz_bam
شنبه 22 بهمن 1390, 12:57 عصر
اکسس عملا بدون نصب افیس اجرا نخواهد شد آنچه را شما دید احتمالا از سری نرمافزارهای افیس تنها اکسس را نصب کرده بودند و احتمالا از ماژول hidaccess مخفی سازی بدنه اکسس استفاده شده بود

Yanehsar
شنبه 22 بهمن 1390, 20:13 عصر
اکسس عملا بدون نصب افیس اجرا نخواهد شد آنچه را شما دید احتمالا از سری نرمافزارهای افیس تنها اکسس را نصب کرده بودند و احتمالا از ماژول hidaccess مخفی سازی بدنه اکسس استفاده شده بود

سلام من خودم تو سیستم اجرا کردم بدون اینکه اکسس نصب شده باشه کل فایلهای که نصب میشه تو این عکس هستش شاید تو اون دو تا فایل باشه که دورشون خط کشیدم.چطوری میشه اینکار انجام داد؟میشه توضیح بدید؟
http://yanehsar.persiangig.com/image/

RESMAILY
شنبه 22 بهمن 1390, 21:19 عصر
به نام خدا
با سلام . اين برنامه فقط بانك اش آكسس است.

Yanehsar
شنبه 22 بهمن 1390, 21:34 عصر
به نام خدا
با سلام . اين برنامه فقط بانك اش آكسس است.
سلام
بله بانکش اکسس هستش داخل پوشه خود فایل اکسس هستش اما چطور بدون نصب افیس اکسس کار میکنه؟؟؟/

amirzazadeh
دوشنبه 24 بهمن 1390, 08:12 صبح
سلام
وقتي برنامه (vb , دلفي , #c )از طريق كانكشن استرينگ به بانك اكسس متصل ميشه نيازي به نصب افيس نيست.

Yanehsar
دوشنبه 24 بهمن 1390, 08:31 صبح
سلام
وقتي برنامه (vb , دلفي , #c )از طريق كانكشن استرينگ به بانك اكسس متصل ميشه نيازي به نصب افيس نيست.

سلام کانکشن استرنیگی که من استفاده میکنم به این صورت هستش و رو سیستمی که افیس نداشت تست کردم اما نشد و خطائی بانک اطلاعاتی داد

OleDbConnection con = new OleDbConnection(@"Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Data Source=" + Application.StartupPath + "/telDB.mdb");

در مورد رمز گذاشتن رو بانک و تغییری که در کانکشن استرنیگ میکنه هم میشه توضیح بدید لطفا؟؟تو رشته بالا اگه بانکون پسورد داشته باشه چه تغییری میکنه؟؟:قلب:

Yanehsar
دوشنبه 24 بهمن 1390, 18:43 عصر
سلام استادهای برنامه نویسی مامبتدی ها رو هم تحویل بگیرید بابا.:گریه::گریه:

alinoori76
دوشنبه 24 بهمن 1390, 19:52 عصر
با سلام البته با استفاده از نرم افزار access to exe میشه بانک اکسس رو بدون نصب آفیس اجرا کرد

Yanehsar
سه شنبه 25 بهمن 1390, 08:21 صبح
با سلام البته با استفاده از نرم افزار access to exe میشه بانک اکسس رو بدون نصب آفیس اجرا کرد

سلام از این برنامه استفاده کردید؟؟؟میشه راجبش توضیح بدید؟؟لینک دانلود این برنامه را دارید؟؟

کسی نیس در مورد پسورد رو بانک اطلاعاتی اکسس و رشته اتصال توضیح بده

RESMAILY
چهارشنبه 26 بهمن 1390, 10:01 صبح
به نام خدا
با سلام به این آدرس سری بزنید.
www.connectionstrings.com