PDA

View Full Version : نمایش جزییات گزینه انتخابی توسط کاربر از datalist

taherisoftware
شنبه 22 بهمن 1390, 14:15 عصر
من یک دیتالیست دارم که شامل یک linkbutton هست و عنوان خبرها رو از پایگاه داده می خونه و نمایش میده.
می خوام وقتی کاربر روی یک گزینه کلیک می کنه فیلد id مربوط به اون خبر رو در یک session ذخیره کنم و به صفحه جدیدی برم و جزییات اون خبر رو در یک دیتالیست جدید با استفاده از اون session نمایش بدم.ولی وقتی به صفحه جدید میرم چیزی نشون نمیده!!!!ظاهرا session مقدار نگرفته!!!!اگه postbackurl کنترل linkbutton رو روی همون صفحه (صفحه جزییات خبر)قرار بدم اونوقت session مقدار فیلد id رو می گیره!!!!
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
<ItemTemplate>
<asp:LinkButton CommandArgument='<%# Eval("ID") %>' CommandName="xxx" PostBackUrl="~/Mainpage.aspx" ID="TittleLabel" runat="server" Text='<%# Eval("Tittle") %>' />
</ItemTemplate>
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
if (e.CommandName == "xxx")
{
Session["xxx"] =Convert.ToString(e.CommandArgument);

}

aspismylove
شنبه 22 بهمن 1390, 16:27 عصر
من یک دیتالیست دارم که شامل یک linkbutton هست و عنوان خبرها رو از پایگاه داده می خونه و نمایش میده.
می خوام وقتی کاربر روی یک گزینه کلیک می کنه فیلد id مربوط به اون خبر رو در یک session ذخیره کنم و به صفحه جدیدی برم و جزییات اون خبر رو در یک دیتالیست جدید با استفاده از اون session نمایش بدم.ولی وقتی به صفحه جدید میرم چیزی نشون نمیده!!!!ظاهرا session مقدار نگرفته!!!!اگه postbackurl کنترل linkbutton رو روی همون صفحه (صفحه جزییات خبر)قرار بدم اونوقت session مقدار فیلد id رو می گیره!!!!
<ItemTemplate>
<asp:LinkButton CommandArgument='<%# Eval("ID") %>' CommandName="xxx" PostBackUrl="~/Mainpage.aspx" ID="TittleLabel" runat="server" Text='<%# Eval("Tittle") %>' />
</ItemTemplate>
if (e.CommandName == "xxx")
{
Session["xxx"] =Convert.ToString(e.CommandArgument);

}

با سشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باید آی دی رو با کوئری استرینگ بفرستی به صفحه مورد نظر و بعد توی اون صفحه از طریق DataReader اطلاعات مورد نظر رو بازخوانی کنی و اونطوری که مایلی به کاربر نمایش بدی
:چشمک:

taherisoftware
شنبه 22 بهمن 1390, 21:29 عصر
یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکم توضیح بدین!!!!!!!!!!!!!!!!!! با یک نمونه کد

aspismylove
شنبه 22 بهمن 1390, 21:34 عصر
یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکم توضیح بدین!!!!!!!!!!!!!!!!!! با یک نمونه کد

همین نیم ساعت پیش یکی از دوستان هم همین مشکل و داشت ولی با گرید ویو , البته این کار با گرید ویو یا دیتالیست هیچ فرقی نمیکنه , توی این پست و ببین :

http://barnamenevis.org/showthread.php?327464-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D9%84%DB%8C%DA%A9-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86

توی این پست نمونه برنامه هم گراشتم , اون و دانلود کن مشکلت حل میشه ...

موفق باشید :لبخندساده: