PDA

View Full Version : نمایش عکس

brida_kh
شنبه 28 آبان 1384, 11:06 صبح
با سلام . توی سایت من یه قسمتی هست برای عکس . روی لوکال جواب میده اما وقتی میذارم روی هاست عکس نیست. وقتی روش کلیک راست میکنم در خصوصیاتش هم اسم عکس و مسیرش به درستی میاد . آیا باید تنظیم خاصی انجام بدم؟؟؟

Behrouz_Rad
شنبه 28 آبان 1384, 11:09 صبح
نحوه ی مسیردهی یکی از عکس ها رو بنویسید.

brida_kh
شنبه 28 آبان 1384, 16:41 عصر
با سلام .این کد رو برای گرفتن آدرس سرور نوشتم:

string path = System.Web.HttpContext.Current.Server.MapPath("banners")
imag.ImageUrl=path +"//"+ sdrp["pic"].ToString();

;
اسم عکس هست و در همین پوشه ذخیره شده . حالا چرا نمیاد؟؟؟ :متعجب:
قبلا هم با همین روش پیش میرفتم والا....

Behrouz_Rad
شنبه 28 آبان 1384, 22:34 عصر
خواهر گرامی!
توجه داشته باشید که در کاربرد کاراکتر / و \ دچار اشتباه فاحشی شده اید!
دستور فوق موجب می شود که مسیر عکس شما بر روی سرور، به صورت:

....banners//myImageName.ext

در نظر گرفته شود که مسلما چنین مسیری نداریم!
پس یکی از کاراکترهای اسلش را حذف کنید.
آن چیزی که در ذهن شما است، استفاده از دو کاراکتر بک اسلش است که در صورتی که در مسیردهی از کارکتر \ استفاده کرده بودید، می باید دو بک اسلش پشت سر هم می نوشتید تا #C آن را به عنوان یک کارکتر کنترلی به منظور چاپ در نظر بگیرد اما حال که از اسلش استفاده کرده اید، عبارت // یک عبارت اشتباه است.

خارج از بحث: لطفا زمانی که کار ایجاد سایت خود را به پایان رساندید، لینکی از آن را در اختیار بنده قرار بدید، تا حاصل تلاش یکماهه ی خود را نظاره گر باشم!!!
ایجاد سایت به صورت Remote نیز برای خود دنیایی دارد...

موفق باشید.

brida_kh
یک شنبه 29 آبان 1384, 12:50 عصر
سلام . ببخشید من یه دونه \ رو هم امتحان کردم . خوب نشد.....
در اینکه شما در راه اندازی این سایتهائی که من نوشتم خیلی کمک کردیدو منو شرمنده کردید. شکی نیست اما...
دلم نمیخواد که این حرفا رو به طعنه برداشت کنم . (یه شوخی دوستانه است نه؟)
خوب من یه تازه واردم که هنوز خیلی از مسائل پیش پا افتاده رو نمیدونم. :افسرده: :گریه:

Behrouz_Rad
یک شنبه 29 آبان 1384, 13:06 عصر
با بک اسلش هم امتحان کنید اگر درست نشد، مشکل از سوتی هایی است که گاهی اوقات برنامه نویسان در برنامه های خود می دهند و تنها کسی که قادر به حل مسئله است خودشان هستند.

دلم نمیخواد که این حرفا رو به طعنه برداشت کنم . (یه شوخی دوستانه است نه؟)
مطمئنا!

brida_kh
یک شنبه 29 آبان 1384, 13:13 عصر
یه کلید در فایل webconfig درست کردم . و ادرس اونو دادم . درست شد .
این دوتا// رو هم از بزرگترین سایت پزشکی داروئی کشور الگو برداشته بودم برای اون جواب میداد.
خیلی ممنون از وقتی که میذارید و سوالامومیخونید
موفق باشید و سربلند.

Behrouz_Rad
یک شنبه 29 آبان 1384, 16:44 عصر
یه کلید در فایل webconfig درست کردم . و ادرس اونو دادم . درست شد
مثل اینکه راست گفتی که اونجایی که هستی همه چیز عجیب و غریبه!

این دوتا// رو هم از بزرگترین سایت پزشکی داروئی کشور الگو برداشته بودم برای اون جواب میداد.
فرقی نمی کنه! اینم یه بنده خدایی از امثال من و شما در مناقصش شرکت کرده و برنده شده و نوشتنش رو به اون سپردن! حالا می خواد سایت مهد کودک سر کوچه ی ما باشه یا سایت سازمان انرژی اتمی! تنها فرقش اینه که فرد برنامه نویس از طرف یه شرکت حمایت میشه. همین!

موفق باشید.

brida_kh
یک شنبه 29 آبان 1384, 19:56 عصر
جدای شوخی برنامه اینو که میبینم از خودم ناامید میشم . این آقا نفر چهارم المپیاد جهانی وب هستند که این برنامه رو نوشته بودن !فکر کردم کاری که اون انجام داده رو بکنم حداقل خطاهای عجیب غریب نمیبینم که متاسفانه..... :ناراحت: شاید منم یه روزی یه برنامه نویس حسابی بشم :لبخند:

Behrouz_Rad
یک شنبه 29 آبان 1384, 20:22 عصر
انشاا......