PDA

View Full Version : سوال: امنيت برنامه بعد از ايجاد فايل ست آپ

omidquest
سه شنبه 25 بهمن 1390, 11:18 صبح
دوستان سلام

برنامه من آماده شده و الان بايد اين برنامه رو به مشتري هام ارائه بدم با توجه به اينكه ديتا بيس برنامه من روي هاست هستش و مشخصات ارتباط با بانك توي كانكشن استرينگ ذخيره ميشه
و امنيت اين بانك برام خيلي اهميت داره

من اگر برنامه خودم رو با نرم افزار هاي ستاپ ساز آماده كنم و بدم دست مشتري امكان دسترسي به سورس كد ها حالا به هر نحوي وجود داره؟؟؟

من بايد چكاري انجام بدم كه نشه اين برنامه رو دي كامپايل كرد و به سورسش دسترسي داشت؟؟:متفکر:

alimanam
سه شنبه 25 بهمن 1390, 15:18 عصر
با سلام

کانکشن استرینگ یه رشته است پس بهتره به صورت کد شده مورد استفاده قرار بگیره یعنی این کانکشن استرینگ باید به صورت مبهم در سورس برنامه ذکر بشه و هنگام استفاده از حالت کد شده در بیاد البته این بستگی به دوست عزیزی داره که چقدر مهارت در هکینگ داره چون یه هکر متوسط میتونه به رشته های خوش آب و رنگ مثل کانکشن استرینگ در حین اجرا دسترسی داشته باشه ( رشته رو در حافظه بخونه ) ولی میشه کارهایی انجام داد مثلاً سطح دسترسی برای یوزر دیتابیس قائل بشین ( حداقل نتونه جدول یا دیتابیس Drop کنه و ... ) کار دیگه ایی هم که میشه کرد اینه که از وب سرویس استفاده کنی البته این متد هم نیاز به هزینه Valid IP و هاست داره . در کل بعد از همه این کارها باید سورس برنامه رو هم Obfuscate کنی . بهتره از ابزارهایی استفاده کنی که کمتر شناخته شده و در عین حال دارای سطح امنیت خوبی باشن , استفاده کنید . البته با تمام این کارها باز امنیت سورس کد تا مقدار خیلی خیلی زیادی به تبحر مقام شامخ هکر داره که چقدر کاردرست باشه .

موفق باشید./

omidquest
سه شنبه 25 بهمن 1390, 15:39 عصر
دوست عزيزم سلام
ممنون از توجه شما
تمام مواردي كه فرمودين رو رعايت كردم و انجام شده
به صورت كلي منظورم اين بود كه برنامه را راحت نشه دي كامپايل كرد و همينجوري سورسش در بياد
ميخوام برنامه توسط افراد عادي دي كامپايل نشه وگرنه مبحث برادران و خواهران هكر كه جداست !!​ :-)

salam333
چهارشنبه 26 بهمن 1390, 23:23 عصر
يه روش ديگه هم هست ميتواني كد استرينگ ارتباط هست و پسورد هم داره با كد كد گذاري توي يجستري ذخيره كنيد وزماني كه بخواهيد از ان استفاده كنيد انرو توي متغير ماژولار بذاري البته بعداز دي كد كردن ودر تمام محيط برنامه از ان استفاه كنيد به اين شكل حتا اگر برنامه رو دي كد كنند قابل فهم نميشه

alimanam
پنج شنبه 27 بهمن 1390, 00:34 صبح
با سلام

به ظاهر همینطوره ولی در عمل میشه در حافظه ( به هنگام دی کد کردن رشته کانکشن استرینگ ) اون رو خوند !

موفق باشید./