PDA

View Full Version : اجرای ebook تحت وب (html,htm و فایل های وابسته) با دلفی 2010

mahdy.asia
چهارشنبه 26 بهمن 1390, 20:09 عصر
من یک Ebook تحت وب بصورت فایل های html,htm دارم می خواهم این ebook به صورتی در اختیار کاربر قرار بگیرد که کاربر به فایل های html دسترسی نداشته باشد و قبل از اجرا رجیستری را کنترل نماید اگر کلید مورد نظر با مقدار خاص در رجیستری وجود داشت ebook اجرا شود

vcldeveloper
پنج شنبه 27 بهمن 1390, 11:49 صبح
برنامه تحت وب دسترسی به رجیستری داشته باشه؟!! فایل HTML هم نداشته باشه؟!!

برنامه های تحت وب به سیستم کاربر دسترسی مستقیم ندارند، مگر اینکه در اونها از ActiveX استفاده شده باشه، که اون هم باید با اجازه کاربر نصب بشه، و فقط هم در IE استفاده میشه. پس برنامه تحت وب شما به رجیستری کاربر دسترسی نخواهد داشت.

چیزی که شما میخواید بنویسید، اساسا برنامه تحت وب نیست، بلکه یک برنامه دسکتاپ ساده هست که از اینترنت برای نقل و انتقال اطلاعات استفاده میکنه. یک برنامه عادی بنویسید که فایل های مورد نظر را از سرور شما بخوانه، و در در قالب مورد نظر شما، در یک پنجره نمایش بده.

mahdy.asia
جمعه 28 بهمن 1390, 09:28 صبح
چیزی که شما میخواید بنویسید، اساسا برنامه تحت وب نیست، بلکه یک برنامه دسکتاپ ساده هست که از اینترنت برای نقل و انتقال اطلاعات استفاده میکنه. یک برنامه عادی بنویسید که فایل های مورد نظر را از سرور شما بخوانه، و در در قالب مورد نظر شما، در یک پنجره نمایش بده.
شما درست می گید من حتی فایل های html رو هم روی کامپیوتر client دارم و اصلا نیازی به اتصال به سرور ندارم و حتی برنامه من ممکن روی یک کامپیوتر که به شبکه متصل نیست باشه اما من می خوام بدونم که چطور می توانم این فایل ها را بدون اینکه کاربر بتونه به آن ها دسترسی داشته باشه در صورت فعال شدن برنامه بوسیله فایل activate که تنها در اختیار خود من است در یک بروزر اجرا کنه