PDA

View Full Version : مبتدی: تبدیل سن

aminomidi
پنج شنبه 27 بهمن 1390, 07:55 صبح
سلام . چون یه آدم مبتدی هستم ، این برنامه رو نوشتم و گذاشتم توی انجمن . البته میدونم که اینجور برنامه ها می تونند یه سکوی پرشی برای ما افراد مبتدی باشن . از دوستان حرفه ای بابت اینکه وقتشون رو گرفتم معذرت می خوام اما مطمئنم که اون حرفه ای هاش هم یه روز مثله خود من مبتدی بودند . راستی به زبان vb.net نوشتم .
توی این برنامه سن رو به سال میدید و به روز و ماه و ساعت و ... دریافت می کنید .
از دوستان حرفه ای تقاضا می کنم که کمک هاشون رو از من دریغ نکنن .
هم ضمیمه کردم و هم در جایی دیگر آپلود .
منتظر نظرهاتون هستم . لطفا راهنمایی کنید و نقایص برنامه رو بهم بگید .

http://s1.picofile.com/file/7301210535/Sen.zip.html

sinaone1
پنج شنبه 27 بهمن 1390, 10:05 صبح
دوست عزیز اینکه برنامه نویسی رو شروع کردی بسیار عالیه و برای اینکه در این راه موفقیت کامل رو بدست بیاری چند تا نکته برات می ذارم و امیدوارم در آینده یکی از بهترین برنامه نویس های ایران و جهان شی :

1 : همیشه به اشیا و کلاس ها و متغیر هایی که در برنامه استفاده می کنی نام درست و برنامه نویس فهم بده ( یعنی هر برنامه نویس از روی نام اون بتونه حدس بزنه کار اون متغیر یا آبجکت چیه )

2 : همیشه آپدیت باش ( خیلی مهمه ) پس الان باید VS 2010 و برای تست VS 11 رو نصب کنی

3 : برای هر بلاک کدی که کار خاصی رو انجام میده یه کامنت کامل بذار

4 : باید زمانی که به مشکلی بر می خوری انقدر اونو دنبال کنی تا به نتیجه برسی ( این دیگه خیلی مهمه )

swallow.pa
پنج شنبه 27 بهمن 1390, 15:23 عصر
د

2 : همیشه آپدیت باش ( خیلی مهمه ) پس الان باید VS 2010 و برای تست VS 11 رو نصب کنی

این vs 11 مسخه جدیده یا نه

sinaone1
پنج شنبه 27 بهمن 1390, 17:10 عصر
عزیزم فکر میکنم حدود 6 ماهی میشه که به صورت تست اومده و البته قرار اواسط 2012 نسخه اصلیش بیاد