PDA

View Full Version : ارزش دهی یک عبارت ریاضی

fatimah
یک شنبه 29 آبان 1384, 07:39 صبح
با سلام ، سؤالی که دارم اینه که چطور میشه با استفاده از تعریف یک استک یک عبارت ریاضی که شامل {} ، [] ، () ، * / - + است را ارزش دهی مقداری کنه و اگه جایی از اون عبارت دچار اشکال شد پیغام خطا بده .اگه به این سؤالم هم جواب بدین خیلی ممنون می شم .

mzjahromi
یک شنبه 29 آبان 1384, 09:00 صبح
تمرین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

seyedof
یک شنبه 29 آبان 1384, 09:43 صبح
سلام
بله. فقط راهنمایی کنید. اگر کسی سورس بفرسته پاک خواهم کرد.
ممنون علی

aakh1361
یک شنبه 29 آبان 1384, 09:54 صبح
سلام
بله. فقط راهنمایی کنید. اگر کسی سورس بفرسته پاک خواهم کرد.
ممنون علی

این درسته
:شیطان: :شیطان: :شیطان:

دوستان مثل اینکه نمی دونند که اینجا محلی برای حل کردن مشکلات برنامه نویسان هستش نه نوشتن برنامه برای کسانی که برنامه نویسی بلد نیستند !!!

mzjahromi
یک شنبه 29 آبان 1384, 10:09 صبح
باید عبارت رو از ابتدا پیمایش کنی اگه به ‍{ [ ( رسیدی پوش کنی و اگر به ‍} ] ) رسیدی یکب باید پاپ کنی حالا اگه به ] رسیدی باید بالای استک [ باشه و ...

fatimah
دوشنبه 30 آبان 1384, 07:39 صبح
سلام . از آقای ذوالقدر به خاطر راهنماییشون تشکر می کنم و اینو هم لازم می دونم بگم که من نمی خواستم سورسش رو کسی برام بفرسته . فقط می خواستم ببینم که باید چه طوری شروع کنم و یعنی الگوریتم کلیش رو می خواستم . فکر نمی کردم که این طوری باهام برخورد بشه . بای

mzjahromi
دوشنبه 30 آبان 1384, 13:51 عصر
کسی قصد توهین نداشت ولی اگه یه بررسی بکنید(مخصوصا تو این بخش) می بینید که خیلیها سعی دارند تکالیفشون رو اینجا حل کنند.(یعنی بقیه براشون حل کنند) که این مخالف قوانین سایت هست.
به هر حال من به سهم خودم معذرت می خواهم

seyedof
دوشنبه 30 آبان 1384, 17:27 عصر
سلام . از آقای ذوالقدر به خاطر راهنماییشون تشکر می کنم و اینو هم لازم می دونم بگم که من نمی خواستم سورسش رو کسی برام بفرسته . فقط می خواستم ببینم که باید چه طوری شروع کنم و یعنی الگوریتم کلیش رو می خواستم . فکر نمی کردم که این طوری باهام برخورد بشه . بای

سلام
خوشحالم که نمیخواستید سورسش رو براتون بفرستند من هم فقط لازم دونستم قوانین انجمن رو یادآوری کنم چون سوال شما بوی تمرین درسی رو میده. با شما هم برخورد بدی نشده من هم فقط گفتم کسی سورس نفرسته چون در موارد قبلی بارها این اتفاق افتاده. فقط همین.
من هم به سهم خودم معذرت نمیخواهم چون چیزی نشده که معذرت لازم باشه.
با امید موفقیت
ممنون علی

aakh1361
سه شنبه 01 آذر 1384, 02:37 صبح
فکر نمی کردم که این طوری باهام برخورد بشه

مگر چطوری با شما برخورد شد ؟ http://asefsoft.com/qsimages/105.gif http://asefsoft.com/qsimages/105.gif

من هم به سهم خودم معذرت نمیخواهم چون چیزی نشده که معذرت لازم باشه.

من هم همینطور
شما سوال کردی ما هم جواب به شما دادیم و قوانین انجمن رو بهتون یاد آوری کردیم