PDA

View Full Version : برنامه رای نظر سنجی خودکار

@000002@
جمعه 28 بهمن 1390, 14:39 عصر
سلام دوستان
ببخشید دقیق نمی دونستم اینو کجا بگم دیگه اینجا بیان می کنم امیدوارم که درست اومده باشم
می خوام یه برنامه بنویسم که تو نظر سنجی مثلا وبلاگها به طور خودکار یا با زدن یه دکمه رای بده حالا از کجا باید شروع کنم و چه چیزای نیاز هست بلد باشم .
ممنون منتظر پاسخ دوستان هستم .
یه فرم شبیه به تصویر زیر داشته باشیم که دیگه نیاز نباشه بریم وبلاگ و باز کنیم
http://www.up98.org/upload/server1/02/b/s7pjttcv84x5zosi5ub.jpg
حالا چه انتظاراتی داریم
1- همونطور که دوست عزیزمون گفتن از کوکی و سیشن استفاده نمی کنه ای پی رو چک میکنه و میخوام محدویت رای دادن نداشته باشیم مثل بشه تو 10 دقیقه 50 رای بدیم .
2- سرعت رای دادن حد امکان بالا باشه
دوستان اگه کسی میتونه بنویس زحمتشو بکشش یا هم از نقطه شروع بگین تا آخر که بتونم این و درست کنم برام مهمه

mrbm_2007
جمعه 28 بهمن 1390, 14:54 عصر
سلام
منظورت اینکه مثلا توی یک وبلاگ خاص بطور اتوماتیک رای بده؟

@000002@
جمعه 28 بهمن 1390, 14:59 عصر
سلام دوست عزیز
درسته یا به طور اتوماتیک یا به جای اینکه بریم وبلاگ و باز کنیم با اجرای برنامه یه دکمه باشه که بزنیم رو دکمه رای داده بشه و محدویتی هم نداشته باشه

mrbm_2007
جمعه 28 بهمن 1390, 15:12 عصر
این بستگی داره به سایت مورد نظرت
باید اول مکانیزم اون رو بهمی مثلا ممکنه لازم باشه توی یه سایت اول عضو شده باشی
ولی در خوشبینانه ترین حالت فرض کنیم که فقط باید یه لینک رو کلیک کنی، برای اینکار از متد زیر می تونی استفاده کنی
private static string SendRequest(string url, string parameters, CookieContainer Cookies = null, string Method = "GET")
{
ServicePointManager.Expect100Continue = false;
if (Method == "GET")
url += "?" + parameters;
HttpWebRequest Request = (HttpWebRequest)WebRequest.Create(url);
Request.CookieContainer = Cookies;
Request.UserAgent = "Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.14) Gecko/20080404 Firefox/2.0.0.14";
Request.Method = Method;
Request.ContentType = "application/x-www-form-urlencoded";
try
{
if (Method == "POST")
{
using (var requestStream = Request.GetRequestStream())
using (var writer = new StreamWriter(requestStream))
{
writer.Write(parameters);
}
}
using (var responseStream = Request.GetResponse().GetResponseStream())
using (var reader = new StreamReader(responseStream))
{
var result = reader.ReadToEnd();
return result;
}
}
catch (Exception e)
{
throw new Exception(e.Message, e);
}
return null;
}
با این متد می تونی یه لینک رو دانلود کنی یعنی عملا روی اون کلیک کردی
فقط اگر نیاز به ورود به سایت باشه یکم سخت تر میشه ولی باید از cookie استفاده کنی

mrbm_2007
جمعه 28 بهمن 1390, 15:19 عصر
دقیقا نمی دونم می خوای چیکار کنی و لی یه راه دیگه هم وجود داره مثلا اینکه وبلاگ رو باز کنی و برنامه موس رو ببره روی دکمه ی رای و پشت سر هم روی اون کلیک کنه
برای اینکار باید از اینجور چیزی استفاده کنی

[DllImport("user32.dll", CharSet = CharSet.Auto, CallingConvention = CallingConvention.StdCall)]
private static extern void mouse_event(int dwFlags, int dx, int dy, int cButtons, IntPtr dwExtraInfo);

static public void Click_Left()
{
int X = Cursor.Position.X;
int Y = Cursor.Position.Y;
mouse_event(MOUSEEVENTF_LEFTDOWN | MOUSEEVENTF_LEFTUP, X, Y, 0, IntPtr.Zero);
}
یه نمونه برای دانلود
82818

@000002@
جمعه 28 بهمن 1390, 15:26 عصر
بابت جوابت خیلی منونم دقیقا میخوام اینکار و کنم که محدودیتی برای رای دادن نداشته باشم اینجای که هستم یه وبلاگه و نیاز به ثبت نام نداره فقط میخواد گزینه رو انتخاب کنی و روی دکمه ثبت کلیک کنی ولی از کوکی استفاده نمی کنه و اجازه بیش از یک رای رو نمی ده و مطمئنا از سیشن هم استفاده نمی کنه و چیز بعدی که هست سرعت رای دادن برام مهمه

mrbm_2007
جمعه 28 بهمن 1390, 15:29 عصر
بابت جوابت خیلی منونم دقیقا میخوام اینکار و کنم که محدودیتی برای رای دادن نداشته باشم اینجای که هستم یه وبلاگه و نیاز به ثبت نام نداره فقط میخواد گزینه رو انتخاب کنی و روی دکمه ثبت کلیک کنی ولی از کوکی استفاده نمی کنه و اجازه بیش از یک رای رو نمی ده و مطمئنا از سیشن هم استفاده نمی کنه و چیز بعدی که هست سرعت رای دادن برام مهمه

در این صورت همین نمونه که برات ارسال کردم بدردت می خوره
فقط اگر محدودیت داره چجوری می خوای چندین بار اینکار رو انجام بدی؟
شاید از آی پی چک میکنه

@000002@
جمعه 28 بهمن 1390, 15:38 عصر
ببخشید کدوم به درد می خوره پست 4 یا 5 بعد اگه امکان داره یه توضیح بدی و منطق کارشو برام بگی
درسته آی پی رو چک میکنه .
حالا باید چه کار کرد .

mrbm_2007
جمعه 28 بهمن 1390, 15:44 عصر
ببخشید کدوم به درد می خوره پست 4 یا 5 بعد اگه امکان داره یه توضیح بدی و منطق کارشو برام بگی
درسته آی پی رو چک میکنه .
حالا باید چه کار کرد .

منضورم 5 بود. این برنامه به تعداد مورد دلخواه به استفاده از موس کلیک می کنه (به سرعت و تقریبا بدون مکث) البته شاید لازم باشه خودت اصلاحش کنی

در ضمن از طریق جاوا اسکریپت و اچ تی ام ال هم می تونی این کار رو انجام بدی (البته اگر آشنایی داری)

اگر از طریق آپی چک کنه کار بسیار پیچیده ای خواهد بود باید به فکر تغییر آی پی باشی! مطمئنی با کوکی یا سیشن نیست؟ مثلا با یک مرورگر دیگه رای بدی هم قبول نمی کنه؟

@000002@
جمعه 28 بهمن 1390, 16:00 عصر
میگم این برنامه که یه استرات میخوره بعد چی میشه اینجا مشخص نیست که به کدوم آدرس رای میده .
جاوا اسکریپت و اچ تی ام ال بلدم ولی فکر کنم نه در حد این
حالا باید چطور آی پی رو عوض کنم .
نمونه برنامه نیست که بتونه این کار و انجام بده .

mrbm_2007
جمعه 28 بهمن 1390, 16:07 عصر
میگم این برنامه که یه استرات میخوره بعد چی میشه اینجا مشخص نیست که به کدوم آدرس رای میده .
.

این برنامه رای نمیده فقط کلیک کردن موس رو شبیه سازی می کنه یعنی مثلا 1000 بار پشت سر هم کلیک می کنه همین

@000002@
جمعه 28 بهمن 1390, 16:27 عصر
خیلی ممنون از اینکه جواب دادی ولی متاسفانه هنوز به نتیجه ای نرسیدم ، کسی نمونه برنامه نداره که این کار و انجام بده
یه بار دیگه میگم دقیقا میخوام چه طور بشه /
یه فرم شبیه به تصویر زیر داشته باشیم که دیگه نیاز نباشه بریم وبلاگ و باز کنیم
http://www.up98.org/upload/server1/02/b/s7pjttcv84x5zosi5ub.jpg
حالا چه انتظاراتی داریم
1- همونطور که دوست عزیزمون گفتن از کوکی و سیشن استفاده نمی کنه ای پی رو چک میکنه و میخوام محدویت رای دادن نداشته باشیم مثل بشه تو 10 دقیقه 50 رای بدیم .
2- سرعت رای دادن حد امکان بالا باشه
دوستان اگه کسی میتونه بنویس زحمتشو بکشش یا هم از نقطه شروع بگین تا آخر که بتونم این و درست کنم برام مهمه

mrbm_2007
جمعه 28 بهمن 1390, 16:58 عصر
آدرس سایت مورد نظرت رو بگو تا بررسی بشه شاید یه راهی پیدا شد

@000002@
جمعه 28 بهمن 1390, 18:09 عصر
آدرس سایت مورد نظرت رو بگو تا بررسی بشه شاید یه راهی پیدا شد

سلام برات خصوصی فرستادمش

@000002@
شنبه 29 بهمن 1390, 12:25 عصر
سلام خدمت همه دوستان کسی تونست اینو بنویسه یا یه کمک و راهنمایی کنه .