PDA

View Full Version : مشکل با jInternalFrame

kitten
جمعه 28 بهمن 1390, 15:20 عصر
سلام دوستان
من یه برنامه دارم که توش از Jinternalframe استفاده می کنم. و یه پیج JInternalFrame رو درست کردم و new کردمش. حالا می خوام وقتی یه اتفاقی روی پیج من افتاد یه jinternalframe دیگه را هم نیو کنم البته با استفاده از ان jinternalframe داخلی. ولی حالا وقتی ان را نیو می کنم برنامه صفحه جدید را نمایش نمیده
چیکار باید بکنم؟

spiderman200700
جمعه 28 بهمن 1390, 17:09 عصر
سلام.
باید اول JInternalFrame رو به JFrameت add کنی، بعد نمایشش بدی.
مثلا:
frame.add(jInternalFrame2);
jInternalFrame2.setVisible(true);

kitten
شنبه 06 اسفند 1390, 20:02 عصر
دوست عزیز این رو که می دونم مشکل اینجاست که من نمیتونم ان را اد کنم چون می خوام داخله یه jinternalframe یه jinternalframe دیگه درست کنم. می خوام بدونم پیشنهادتون چیه؟

saban56
شنبه 06 اسفند 1390, 21:35 عصر
اگه منظورتون اینه که می خواهید به یک JInternalFrame یک JInternalFrame دیگه اضافه کنید می تونید داخل "JInternalFrame بیرونی" یک JDesktopPane قرار بدید و JInternalFrame جدید رو بهش اضافه کنید.

kitten
شنبه 06 اسفند 1390, 23:14 عصر
نه می خوام از طریق یک jinternalframe که داخل یک jdesktoppane هستش یک jinternalframe دیگه بسازم داخل همون jdesktoppane که اولی قرار داره

saban56
یک شنبه 07 اسفند 1390, 00:04 صبح
خوب مشکلی نداره که ، من الان تست کردم یک desktopPane ایجاد کردم، داخلش به JInternalFrame قرار دادم، بعد یه اکشنی که داخل JInternalFrame انجام می شد یه JInternalFrame دیگه در همون desktopPane ایجاد شد و نمایش هم داده شد.
این کدی که باهاش JInternalFrame جدید رو از داخل JInternalFrame قبلی ساختم :

JInternalFrame jif = new JInternalFrame("myJInternalFrame");
jif.add(new JLabel("test!"));
jif.pack();
jif.setVisible(true);
desktopPane.add(jif);