PDA

View Full Version : گفتگو: درخواست ازمدیران تالار

Abbas Amiri
جمعه 28 بهمن 1390, 16:23 عصر
با سلام خدمت مدیران محترم تالار
باعنایت به مباحث واختلافاتی که بعضا در تالار روی میدهد واحیانا باعث بحث وجدل های غیردوستانه وبیانیه های نسبتا آنچنانی می شود، لذا خواهشمند است با توجه به اختیارات خود درمواقع لزوم دخالت نموده وبا تذکر به طرفین که بیشر از اعضای وزین ، گرانمایه و بادانش تالار هستند ، از ایجاد تنش وکدورت بیشتر بین کاربران و همچنین دورشدن ازاهداف سایت که ارتقای دانش اعضا می باشد ، جلوگیری نموده و واژه مدیریت را عینیت ببخشند.
باتشکر

royasaz_bam
شنبه 29 بهمن 1390, 02:31 صبح
این تالار مطعلق به ما کاربران است
بله ما مالک اصلی این تالار هستیم و موجودیت و اعتبار این تالارها به ما کاربرای عادی و تازه کار وابسته میباشد

ما خود را مدیر تالار، کاربر عادی تالار، کاربر تازه کار، کسی که سوال می پرسد حال هر چند ابتدایی و ناشیانه کسی که جواب میدهد حال چقدر درست یا غلط کسی که راهنمایی میکند کسی که تذکر میدهد و.... کسی که دلسوز ان میباشد، میدانیم

اینجا خانه دوم ماست اینجا به گردن ما حق استادی دارد اینجا جاییست که به ما کلامی آموخته جوابی بی منت

اگر هم وزنتان کتاب میخریدید چند ماه به دنبال یک جواب ساده در انها میگشتید اگر از این ان می پرسیدیدو کسی نبود جوابی دهد ان هم در یک شهر دور افتاده بعد هم می امدید در یک تالار مثل این سوالت را مطرح میکردی و بودند و هستند کسانی که با افتخار جوابت را بدهد ان وقت قدر ان را بهتر میدانستید ان وقت ان را مانند خانه خود می دیدید ان وقت به او دلمیبستید در قبال اتفاقهایی که در ان می افتد خود را مسئول میدانید
ان را مطعلق به خود میدانید و از اینکه در ان تشنج ایجاد بشه و از اینکه منحرف بشه ناراحت می شدید

بله اینجا مطعلق به ما می باشد حرمت ان را نگهدارید

c4soft
دوشنبه 01 اسفند 1390, 01:51 صبح
با سلام
مشکل اینجاست که برخی از دوستان به این باورند که هیچ ایرادی در پی جوابشون نیست. باید همیشه نسبت به احتمال خطا در جواب ها و نمونه ها بود.

وقتی دوستانی که از تجربه ی بالایی برخوردار هستند با صراحت اشکال کار رو عنوان میکنن نباید ناراحت شد. این بدین معنی نیست که میخوان خودشون رو سرتر نشون بدن چون به نظر من هیچ سودی در این کار نیست و یا در پی تخریب شخصیتیه کسی نیستند چون هیچکی از دردسر و عذاب وجدان خوشش نمیاد و این نهایت لطفشونه که اشکالات رو عنوان میکنن. (این رو تجربه ثابت کرده. لطفاً موارد فوق الذکر رو به پای پاچه خواری نگذارید، چون اینجا همه عاقل هستن و کوچکترین تمارض رو متوجه میشن. گاها برخی از دوستان اینطور استنباط میکنن).

بعضی از دوستان میان مکرراً در تاپیک های مختلف اشخاص خاصی رو مورد تعریف و تمجید قرار میدن این کار واقعا درست نیست. (خود من هم در اوایل کار با توجه به اینکه شخص مورد نظر پاسخ پست ماقبل من رو درست داده بود، این اشتباه رو کردم که با عنایت و برخورد دوستانه یکی از کاربران به اشتباه خودم پی بردم).

هیچ وقت فکر نمیکردم کسی با منظور خاصی یا برای رو کم کنیه یکی دیگه یه پست بزنه. جای تعمل داره ...!

باید در موضوعات ارسالی همه ی جوانب رو در نظر گرفت؛ بهتره در صورت عدم تفاهم با طرف مقابل در پی یک بحث علمی و اطمینان از صحت نظر خود (البته دال بر سند) رد جواب شخص مخاطب رو با احترام و تواضع بدیم.

تشنج در تاپیک ها نهایتاً به خود کاربران ضربه میزنه چون در این مواقع تاپیک ها به نتیجه ی نهایی نمیرسن واگرنه این همه تاپیک مشابه وجود نداشت.

با تشکر

Rasool-GH
دوشنبه 01 اسفند 1390, 17:26 عصر
بنده هم جسارتا دو کلام عرض کنم .
خیلی ناراحت کننده بود که در این مکان و در اون مبحث که میتونست خیلی اموزنده و پر بار باشه به دلیل لجاجت بی مورد اقای X همه چیز حروم شد
مدیریت سایت هم جا واسه گلایه کردن زیاد داره . از این باب عرض میکنم که خودم در سایت دیگه ای مدیر بودم و تا زمانی که فعالیت میکردم تا جای ممکن سعی میکردم مباحث تجمیع بشه و اینهمه انرژی حروم نشه . اوایل هم که اینجا شروع به فعالیت کردم یک تاپیک ایجاد کردم که فلان موارد خیلی مورد سوال هست مدیران لطف کنن و یه سرو سامانی به این وضع بدن ولی متاسفانه خبری نشد .
در این تالار خیلی چیزها یاد گرفتم و شاهد زحمات خیلی از دوستان بودم . واقعا همشون خسته نباشن خیلی ها رو مدیون خودشون کردن .
جناب X هم پتانسیل خوبی دارن و اگه از یک جانبه نگری و لجاجت کم کنند حتما یک مهره ارزشمند دیگه به این سایت اضافه خواهد شد . (البته این موضوع رو در همون تاپیک جنجالی هم عرض کردم که ایشون توجه نکردند)

بنده خدمت همه دوستانی که کار ارزشمند انجام میدن ارادت دارم . واقعا دستشون درد نکنه و خسته نباشند