PDA

View Full Version : حرفه ای: سرعت بیشتر در ارسال اسمس

bozhmehrani
جمعه 28 بهمن 1390, 16:26 عصر
سلام
من چندتا کد و دی ال ال درام برای ارسال اسمس
که kylixsmsرو انتخاب کردم برای ارسال اسمس به خاطر امکاناتش
مشکل اینه که سرعت ارسال پایینه.مثلا میخوای برای صد نفر بفرستی برنامه یه 15000ثانیه طول میکشه تا اسمس هارو ارسال کنه و از حالت هنگ دربیاد.
من دارم با گوشی k510ارسال میکنم آیا اگه جی اس ام مدم بخرم سرعت ارسال بالاتر میره؟

skflower
جمعه 28 بهمن 1390, 19:38 عصر
نه دوست عزیز. هیچ ربطی به GSM Modem نداره. سرعت شبکه اینه. کلاً سرعت ارسال SMS از طریق شبکه GSM پایینه و برای SMS انبوه نمیشه ازش استفاده کرد.
اگه سرعت بیشتر میخوای باید بری سراغ درگاه های اینترنتی که در ثانیه بیش از 10 هزار تا ارسال یا دریافت می کنن.

bozhmehrani
جمعه 28 بهمن 1390, 19:52 عصر
درگاه اینترنتی گرون نیس؟
سراغ داری؟

samsami
جمعه 28 بهمن 1390, 20:57 عصر
بهش می گن وب سرویس

یک سری sample هایی در اختیار تون قرار می دهند می تونید به وسیله اون ارسال اس ام اس کنید
البته باید یک اکانت بگیرید
نمی دونم هزینش چقدره

یکی از شرکت های معتبر مگفا است جستجو بزنی پیدا می کنی.
ولی بگم که به این آسونی ها هم نیست
موفق باشی

faravaghi
جمعه 28 بهمن 1390, 21:15 عصر
سلام،
استفاده از وب سرویس به نظر من اگه قابلیتی به نام اینترنت رو داری راحت تره!
قیمتش هم تقریبا 30 هزار تومان است(البته این فقط قیمت وب سرویس و یک شماره 14 رقمی یک ساله است!)
توسعه سامان (http://ts.co.ir/)

misoft.ir
شنبه 29 بهمن 1390, 14:14 عصر
سلام
نظر من هم همین است.
ارسال از طریق اینترنت بی نهایت آسان و بی دردسر و با سرعت بالایی هست. البته نه به اندازه 10 هزارتا در چند ثانیه، در سایت یکی از ارایه دهندگان نوشته 30 هزار عدد در ساعت.

قبل از خرید حتما جستجوی کافی را انجام دهید، قیمت پیامکهایی را که به شما میدهند را هم مد نظر قرار دهید، هستند شرکت هایی که شماره 14 رقمی رایگان در اختیار مشتریان قرار میدهند.

bozhmehrani
شنبه 29 بهمن 1390, 14:32 عصر
سلام،
استفاده از وب سرویس به نظر من اگه قابلیتی به نام اینترنت رو داری راحت تره!
قیمتش هم تقریبا 30 هزار تومان است(البته این فقط قیمت وب سرویس و یک شماره 14 رقمی یک ساله است!)
توسعه سامان (http://ts.co.ir/)
مطمئنی؟ من سایت و دیدم خیلی گرون تر از این حرف ها بود.درخواست نمایندگی دادم .خودت استفاده کردی یا...

bozhmehrani
شنبه 29 بهمن 1390, 14:36 عصر
سلام
نظر من هم همین است.
ارسال از طریق اینترنت بی نهایت آسان و بی دردسر و با سرعت بالایی هست. البته نه به اندازه 10 هزارتا در چند ثانیه، در سایت یکی از ارایه دهندگان نوشته 30 هزار عدد در ساعت.

قبل از خرید حتما جستجوی کافی را انجام دهید، قیمت پیامکهایی را که به شما میدهند را هم مد نظر قرار دهید، هستند شرکت هایی که شماره 14 رقمی رایگان در اختیار مشتریان قرار میدهند.
اگه شما قبلا تحقیق کردین ممنون میشم معرفی کنی(وب سرویس)

faravaghi
شنبه 29 بهمن 1390, 16:27 عصر
مطمئنی؟ من سایت و دیدم خیلی گرون تر از این حرف ها بود.درخواست نمایندگی دادم .خودت استفاده کردی یا...
سلام گلم،
خرجش یه زنگه!
بله همین قدره.