PDA

View Full Version : کامپوننت مناسب جهت کار با vb.net کدومه جانوس - داو یا ...

swallow.pa
جمعه 28 بهمن 1390, 17:57 عصر
سلام به همه
یک تایپیک زدم و احساس کردم که متن و عنوان اون مشکل داره حذفش کردم
می خوام بدونم من با کنترلهای استاندارد vs توی برنامه هام استفاده می کنم حالا اساتیدی که از کامپونتهای داو و جانوس و یا هر چیز دیگه استفاده می کنن به اینجانب توضیح بدن که کدوم رو استفاده کنم بهتره
اون کامپونتهائی مورد توجه است که سرعت لود نرم افزار و فارسی بودن یعنی راست چین بودن رو پشتیبانی کنن- لطفا تجربیاتتون رو به این مبتدی انتقال بدید
متشکرم

shadi khanum
شنبه 29 بهمن 1390, 00:12 صبح
دوست عزیز هر کردوم این شرکت ها یه سری کامپوننت با قابلیت های خودشون رو دارن و نمیشه گفت از این استفاده کنید و از دیگری نه.. باید demo کامپوننت ها رو ببینید و ببینی کدوم تو پروژتون کابرد داره. ولی از اونجایی که من خودم اکثر کامپوننت هاشون رو تو پروره ام استفاده کردم در مورد گرید جانوس رو بهتر و کامل تر از بقیه دیدم ولی مثلا telerik یا نسخه 10 کامپوننت های DotNetBar هم چیزای جالب و جدیدی داره ..در کل به نظرم نمیشه گفت این رو استفاده کنید و دیگری رو نه...
موفق باشید

gilsoft
شنبه 29 بهمن 1390, 01:10 صبح
گرید جانوس رو بهتر و کامل تر از بقیه دیدم
سلام دوست عزیز
آیا Grid, Ribbon, ButtonBarm جانوس با راست چنین مشکلی ندارند ؟

shadi khanum
شنبه 29 بهمن 1390, 09:31 صبح
دوست عزیز گریدش که هیچ مشکلی نداره..من دارم استفاده میکنم و راحته ولی واسه ribbon من خودم از Telerik استفاده میکنم چون rightToLeftش مشکلی نداره و ضمنا قشنگ هم هست. buttonBar هم استفاده نکردم که بتونم راهنمایی کنم