PDA

View Full Version : حرفه ای: معرفی پسوند جدید با کدنویسی

M.KH-SH
جمعه 28 بهمن 1390, 19:16 عصر
سلام خسته نباشین

یک مشکلی دارم برای ایجاد یک پسوند جدید و معرفی اون به سیستم از طریق کدنویسی

دوستان من یک نرم افزار دارم که یک سری فایل تولید میکنه این فایل ها تنها روی سیستم های قابل اجرا هستن که به نرم افزار من مجهز شدن حالا میخوام زمانی که نرم افزار من روی این سیستم ها نصب شد این فایل به سیستم شناخته بشه و ایکون اون به ایکونی که من میخوام تغییر کنه

82840

تصویر بالا روشی هست که به صورت دستی انجام میدم حالا میخوام این کار توسط نرم افزار من انجام بشه و به طور خودکار

مرسی از کمک دوستان

gilsoft
جمعه 28 بهمن 1390, 19:26 عصر
سلام خسته نباشین

یک مشکلی دارم برای ایجاد یک پسوند جدید و معرفی اون به سیستم از طریق کدنویسی

دوستان من یک نرم افزار دارم که یک سری فایل تولید میکنه این فایل ها تنها روی سیستم های قابل اجرا هستن که به نرم افزار من مجهز شدن حالا میخوام زمانی که نرم افزار من روی این سیستم ها نصب شد این فایل به سیستم شناخته بشه و ایکون اون به ایکونی که من میخوام تغییر کنه
سلام دوست عزیز
تا جایی که من اطلاع دارم این خواسته ی شما از طریق نرم افزارهای setup ساز مانند InstallShield و ... امکان پذیره ..... (از طریق کدنویسی فکر کنم مثل قاشق غدا دور سر چرخوندن بشه)

M.KH-SH
جمعه 28 بهمن 1390, 19:28 عصر
خیلی خوبه پس با استفاده از script هاس نرم افزارهای setup میشه این کار رو انجام داد؟

خیلی ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز

فرید نجفلو
جمعه 28 بهمن 1390, 20:20 عصر
دوست عزیز هگه می خواهید با برنامه نویسی پسوند جدید ایجاد کنید یه سر به اینجا بزنید:
نحوه ایجاد فرمت جدید و اختصاصی برای برنامه خودمان مانند فرمت pdf (http://barnamenevis.org/showthread.php?316472-نحوه-ایجاد-فرمت-جدید-و-اختصاصی-برای-برنامه-خودمان-مانند-فرمت-pdf&highlight=%D9%BE%D8%B3%D9%88%D9%86%D8%AF)
اگه می خواهید هنگام نصب برنامه تون پسوند شما هم اضافه بشه باید با ستاپ ساز VS یک نصاب برای برنامه بسازید و همون جا پسوند خودتون رو هم اعلام کنید

pcdownload.bloghaa.com
شنبه 29 بهمن 1390, 00:16 صبح
سلام دوست عزیز
تا جایی که من اطلاع دارم این خواسته ی شما از طریق نرم افزارهای setup ساز مانند InstallShield و ... امکان پذیره ..... (از طریق کدنویسی فکر کنم مثل قاشق غدا دور سر چرخوندن بشه)
اتفاقا اصلی ترین و بهترین روش کد نویسی هست.