PDA

View Full Version : متوقف کردن Inet

just4froum
دوشنبه 01 اسفند 1390, 11:04 صبح
با سلام :

آیا کسی می دونه Inet که در حال کار است (داره سورس یک صفحه رو میگیره) چطور میشه متوقف کرد ؟؟؟

shahabbasic
دوشنبه 01 اسفند 1390, 13:16 عصر
inet1.cancel

just4froum
دوشنبه 01 اسفند 1390, 14:02 عصر
نه عزیزم این کار نمیکنه .

شما این کدو بزار داخل یک command بعد چند بار بزن می بینه که به مشکل میخوره.

من دقیقا می خوام این مشکل رفع بشه.

Inet.Cancel
Inet.OpenURL "www.barnamenevis.org (http://www.barnamenevis.org)"

shahabbasic
دوشنبه 01 اسفند 1390, 14:08 عصر
نه عزیزم این کار نمیکنه .

شما این کدو بزار داخل یک command بعد چند بار بزن می بینه که به مشکل میخوره.

من دقیقا می خوام این مشکل رفع بشه.

Inet.Cancel
Inet.OpenURL "www.barnamenevis.org (http://www.barnamenevis.org)"
حرف شما کاملا متین هست.
اتفاقا خودمم در حال حاضر با همین مواجه هستم
چون قاعدتا باید inet1.cancel متوقف بکنه , این جواب رو دادم ولی نمیدونم چرا جواب نمیده

aria1o
دوشنبه 01 اسفند 1390, 19:33 عصر
دوست عزیز اگه دقت کنی میبینی که دستورات ویژوال خط به خط اجرا میشه.ودر inet چون از خواصیت دانلود داره استفاده میکنه تا
دانلود تمام نشه به خط بعدی نمیره.پس به نظر من دنبال همچین چیزی نباش.چون تا inet کارشو تمام نکنه اجازه نمیده خط بعدی اجرا بشه .

just4froum
دوشنبه 01 اسفند 1390, 20:20 عصر
دوست عزیز اگه دقت کنی میبینی که دستورات ویژوال خط به خط اجرا میشه.ودر inet چون از خواصیت دانلود داره استفاده میکنه تا
دانلود تمام نشه به خط بعدی نمیره.پس به نظر من دنبال همچین چیزی نباش.چون تا inet کارشو تمام نکنه اجازه نمیده خط بعدی اجرا بشه .

خوب اگه دقیقا اینجوری بود که مشکلی نداشتیم.

شما اگر توی یک command کد بالا رو قرار بدین و دوبار روش کلیک کنید به مشکل بر می خوره.

_behnam_
دوشنبه 01 اسفند 1390, 21:41 عصر
در صورتی که برنامه کلا با دستور End بسته شه!

shahabbasic
دوشنبه 01 اسفند 1390, 21:52 عصر
در صورتی که برنامه کلا با دستور End بسته شه!
با این حال هم اگر inet در حال کار باشه برنامه در لیست پروسه های ویندوز باقی میمونه

aria1o
دوشنبه 01 اسفند 1390, 23:12 عصر
دوست عزیز من منظورم این بود که وسط کار نمیشه متوقف کردش ،چون کامل کار خودش رو انجام میده

برای اون کار هم شما باید Inet1.Cancel رو در داخل یک کامند دیگه قرار بدید،دیگه به اون مشکل بر نمیخورید

shahabbasic
سه شنبه 02 اسفند 1390, 00:20 صبح
دوست عزیز من منظورم این بود که وسط کار نمیشه متوقف کردش ،چون کامل کار خودش رو انجام میده

برای اون کار هم شما باید Inet1.Cancel رو در داخل یک کامند دیگه قرار بدید،دیگه به اون مشکل بر نمیخورید
باشه دوست عزیز با این کار مشکل حل نمیشه دوست عزیز
دوست عزیز شما اول خودت دوست عزیز تست کن اگر جواب گرفتی بعد اینجا بنویس دوست عزیز

_behnam_
سه شنبه 02 اسفند 1390, 00:48 صبح

این راه هم جوابگو نیست.

aria1o
سه شنبه 02 اسفند 1390, 12:02 عصر
یا من منظور شما رو نمیگیرم یا..... 1000 بارم کلیک کردم با ارور مواجه نشدم .....

xxxxx_xxxxx
چهارشنبه 03 اسفند 1390, 23:59 عصر
کنترل Inet دو تا متود داره. متود OpenURL به صورت سنکرون کار میکنه، یعنی همینی که شما گفتید. تا زمانی که دستور به طور کامل اجرا نشه و خروجیش مشخص نشه، کنترل برنامه به خط بعدی نمیره.
اما Inet یه متود دیگه هم داره به نام Execute. این متود به صورت آسنکرون عمل میکنه. یعنی دانلود یا آپلود شما در بکگراند برنامه اجرا میشه و کنترل برنامه بلافاصله به خط بعدی هدایت میشه بدون اینکه منتطر خروجی این دستور بمونه.

موفق باشید/