PDA

View Full Version : لاگین فیلور در برنامه تحت شبکه

sara_t
دوشنبه 01 اسفند 1390, 14:02 عصر
سلام دوستان

من با دلفی7 یه برنامه کلاینت سرور نوشتم .
به سرور یه آی پی ولید دادم و از طریق اینترنت بهش وصل میشم.
کانکشن استرینگ من با adoquery هست و در قسمت نام سرور آی پی ولید رو نوشتم.
اما موقع وصل شدن از کلاینت به سرور بر روی کلاینت خطا دارم که login failor رو میده
در واقع میگه که من نمیتونم به لاگین ویندوزم وصل شم. اینو چطور باید درست کنم ممنون میشم.
اس کیوال من بصورت ویندوز مد هست و پسورد نداره اما سرور یه یوزر و پسورد داره آیا باید یوزر و پسورد رو برای برنامه کلاینت تعریف کنم ؟ و اگه اره میشه لطف کنید و بگید به چه صورت؟

ممنون

shobair
سه شنبه 02 اسفند 1390, 16:30 عصر
یکی از کارهائی که میتونید بکنید اینه که روی سرور تنظیمات VPN Server شدن رو انجام بدید.
در سمت کلاینت قبل از اتصال برنامه از VPN Server یک IP لوکال بگیری بعد در کانکشن استرینگ از اون IP استفاده کنی.
این کار امنیت رو بالاتر هم میبره.

شبیر

sara_t
شنبه 06 اسفند 1390, 15:22 عصر
من با تمام تلاش کانکشنم رو وصل کردم
اما الان invalid connection string atribute رو میده
دوستان فکر میکنید این ارور مربوط به چی هست؟
ممنون

shobair
یک شنبه 07 اسفند 1390, 11:57 صبح
من با تمام تلاش کانکشنم رو وصل کردم
اما الان invalid connection string atribute رو میده
دوستان فکر میکنید این ارور مربوط به چی هست؟
ممنون

ممکنه به علت استفاده از کاراکترهایی مثل , ] ; در پسوورد باشه که البته مایکروسافت براش آپدیت داده.جائی خوندم که مدت زمان Timeout هم اگر در کانکشنهای ریموت کم باشه میتونه این ارور رو ایجاد کنه.

شبیر

sara_t
دوشنبه 08 اسفند 1390, 14:32 عصر
بسیار ممنون دوست عزیز
فکر کنم مشکل من هم از timeout باشه.
برای حل این مشکل من remote time out در اس کیوال رو به صفر تغییر دادم و حتی در کانکشن استرینگ هم مقدار رو تغییر دادم اما مشکل من حل نشد.
میشه لطف کنید و بفرمایید که timeout رو چطور ست کنم؟
ایا ویندوز سرور هم مواردی داره که باید چک شه ؟

shobair
سه شنبه 09 اسفند 1390, 16:40 عصر
بسیار ممنون دوست عزیز
فکر کنم مشکل من هم از timeout باشه.
برای حل این مشکل من remote time out در اس کیوال رو به صفر تغییر دادم و حتی در کانکشن استرینگ هم مقدار رو تغییر دادم اما مشکل من حل نشد.
میشه لطف کنید و بفرمایید که timeout رو چطور ست کنم؟
ایا ویندوز سرور هم مواردی داره که باید چک شه ؟

سلام

اگه از timeout باشه باید در properties کانکشن اون رو تنظیم کنید.
port forwarding مودم ADSL (اگه از مودم استفاده میکنید) رو هم باید چک کنید پورت 1433 فوروارد شده باشه.

شبیر

Mask
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 09:58 صبح
port forwarding مودم ADSL (اگه از مودم استفاده میکنید) رو هم باید چک کنید پورت 1433 فوروارد شده باشه.
اگه اتصال بریج باشه نیازی نیست.

sara_t
پنج شنبه 11 اسفند 1390, 14:08 عصر
با تشکر از تمام دوستان
من یه فرم تستی ساختم و تونستم از طریق اینترنت به دیتابیسم وصل شم.
اما در برنامه اصلی نمیتونم وارد شم. همین که بر روی exe برنامه کلیک میکنم invalid connection string attribuite رو بهم میده.
تمام تنظیمات اس کیوال درسته، coonction timeout رو در برنامه به صفر تغییر دادم اما بازم درست نشده و من همین ارور رو دارم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

shobair
پنج شنبه 11 اسفند 1390, 15:22 عصر
با تشکر از تمام دوستان
من یه فرم تستی ساختم و تونستم از طریق اینترنت به دیتابیسم وصل شم.
اما در برنامه اصلی نمیتونم وارد شم. همین که بر روی exe برنامه کلیک میکنم invalid connection string attribuite رو بهم میده.
تمام تنظیمات اس کیوال درسته، coonction timeout رو در برنامه به صفر تغییر دادم اما بازم درست نشده و من همین ارور رو دارم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام

کامپوننت کانکشن برنامه تست رو به برنامه اصلی کپی کنید. trace کنید آیا موقع اکتیو کردن کانکشن، ارور میده یا بعدش.

شبیر