PDA

View Full Version : #C و انتقال دیتابیس

sern-ir
سه شنبه 02 اسفند 1390, 02:43 صبح
سلام،ببخشید نمی دونم جای طرح این سوال اینجا هست یا نه..
میخواستم بدونم چطوری می تونم برنامه ای رو که با #C نوشتم و با بانک اطلاعاتی کار می کنه، روی هر سیستم دیگه ای که می برم درست کار کنه و دیگه نیازی به نصب SqlServer نباشه؛ یعنی یه جورایی دیتابیس برنامه به خود برنامه چسبیده باشه.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

zarrinnegar
سه شنبه 02 اسفند 1390, 09:01 صبح
بانک اطلاعاتت اگر sql هست که نمیشه
باید sql روی سیستم دیگه نصب شه
ولی برای نصبش میتونی setup بسازی و خود برنامه نصبش کنه

vahdani_d
سه شنبه 02 اسفند 1390, 09:53 صبح
سلام
دوستان
اما من فکر میکنم اگه شما از نرم افزار های ساخت exe برای نرم افزارتون استفاده کنید هیچ نیازی به نصب sql نداشته باشید و فقط با معرفی دیتابیس به نرم افزار مربوطه به همراه اصل برنامه خودش فایلهای مورد نیاز و تنظیمات مورد نیاز برای اجرا روی سیستم های دیگه رو برداره و بسازه برنامه هایی مثل
QSetup Installation Suite یا Setup Factory
چون کاربر معمولی که هیچ آگاهی از برنامه نویسی و کار با بانک نداره براش راحت نیست که بخواد حتی نصب کنه این نرم افزار ها رو
حالا دوستان دیگه نرم افزار بهتری میشناسن ؟ یا اینکه اصلا گفته من رو تایید میکنند ؟

Mahmoud Zaad
سه شنبه 02 اسفند 1390, 11:02 صبح
سلام
دوست عزیز، این سوال بارها پرسیده شده و بارها جواب داده شده، همین الان اگه به تالار Deployment و Setup تشریف ببرید همون صفحه اول چند تاپیک راجع به این موضوع وجود داره. شما با خود ویژوال استودیو هم که ستاپ بسازید باید پیش نیازها رو مشخص کنید(مثل خود دات نت، کریستال ریپورت، sql server و ...). کاربر نهایی هم این نرم افزارها رو به صورت دستی نصب نمی کنه خود ستاپ زحمتشو می کشه.