PDA

View Full Version : درخواست نوشتن یک کد ساده لینک

omidzarif
سه شنبه 02 اسفند 1390, 08:50 صبح
من یک اسکریپت میخوام که وقتی کاربر روی عنوانی که من در سایتم مشخص کردم کلیک کردصفحه ای باز بشه و یک فیلد باشه و وقتی کاربر کدی که من بهش دادم وارد کرد عکسی که من مشخص کردمو ببینه.
تمام عکس ها هم میخوام در یک پوشه مشخص در هاستم آپلود کنم.

به نوعی میخوام آدرس لینک عکس بدم ولی به گونه متفاوت و ساده!

اگه کسی میتونه کمکم کنه خیلی ممنون میشم

lady64
سه شنبه 02 اسفند 1390, 09:21 صبح
سوال شما سه بخش هست:
1.ایجاد لینک
2.دریافت کد از کاربر
3.آپلود تصاویر

اگه با آپلود تصاویر مشکلی ندارین بخش 1 و 2 اگر درست متوجه منظورتون شده باشم ساده هست :
برای ایجاد لینک

<a href="image.php">go</a>

برای دریافت کد از کاربر:
یک textfield قرار میدید و با post دریافت میکنید و اگر کد دریافت شده صحیح بود تصویر رو از پوشه فراخوانی کرده و به کاربر نمایش میدید.
تمام مسئله اینه که با آپلود مشکلی نداشته باشید.

omidzarif
سه شنبه 02 اسفند 1390, 13:20 عصر
سلام
سپاسگذارم از پاسخ شما .
با آپلود مشکلی ندارم .
متاسفانه من آشنایی با برنامه نویسی ندارم اصلا.
اگر فایلشو برام آماد کنید واقعا لطف بزرگی کردید به من.
من طراح گرافیست هستم.

خیلی سپاسگزارم از لطفتون

omidzarif
سه شنبه 02 اسفند 1390, 13:48 عصر
ضمنا در فیلید که کاربر نام فایل را دریافت میکند میخواهم برای نمایش پسوند فایل را نگیرد.
و یک پیغام در صورت اشتباه بودن کد نمایش داده شود

در پایان oخواستم بگم حاضر به پرداخت هزینه بابت زحمت شما هستم
ایمیلم
omid_zarif@yahoo.com

lady64
سه شنبه 02 اسفند 1390, 16:14 عصر
سلام .این تاپیک رو بخونید.بهتره ابتدا آپلود تصاویر رو تست کنید.اگر مشکلی نبود ، ادامه ش سادست و میگیم.ولی نمیدونم با مباحث ایجاد بانک اطلاعاتی و ... چقدر آشنا هستید.بهر حال، این رو بخونید.
http://barnamenevis.org/showthread.php?322061-آپلود-عکس-و-بعد-نمایش-عکس

omidzarif
سه شنبه 02 اسفند 1390, 16:41 عصر
من با آپلود مشکلی ندارم اصلا از طریق FTP آپلود میکنم.
با مباحث ایجاد بانک اطلاعاتی تقریبا آشنایی دارم . وبا جوملا و ورد پرس به خوبی آشنا هستم
وقتی این فایل اگه لطف کنی برام بسازی ممنون میشم

این برنامه مگر بانک اطلاعاتی نیاز دارد.
چون قرار هست آپلود دستی انجام بشه.

MMSHFE
سه شنبه 02 اسفند 1390, 23:05 عصر
ببینید چیزی که من از توضیحاتتون فهمیدم اینه که شما سیستمی میخواین که بتونید با استفاده از اون، یک کادر متنی در اختیار کاربر بگذارین تا اسم فایل رو بدون پسوند بنویسه و اگه تصویری با اون نام در پوشه خاصی (مثل uploads) وجود داشت، اون رو نشون بده و اگه نبود هم پیغام خطا ظاهر بشه. ازطرفی هم فکر میکنم قصد شما از بکار بردن چنین سیستمی، جلوگیری از نمایش مستقیم تصاویر سایت شما در سایر سایتها باشه، درسته؟ یعنی اگه لینک مستقیم تصویر رو نمیخواین ارائه بدین. اگه برداشت من از توضیحاتتون درسته، بفرمایید تا براتون توضیح بدم که چه کارهایی لازمه انجام بدین. البته قسمت آپلود رو دیگه توضیح نمیدم چون خودتون گفتین که با FTP کار میکنید و ازطرفی درباره آپلود فایل هم زیاد توی این انجمن بحث شده. موفق باشید.

omidzarif
چهارشنبه 03 اسفند 1390, 09:42 صبح
بله دقیقا درست متوجه شدید. منظور منو شما

از این سیستم میخوام بجای ایمیل استفاده کنم.
یکسری مشتری دارم که براشون طراحی میکنیم . بعضی هاشون ایمیل ندارند میخوام بگم برن توی سایتمون و کد عکس وارد کنن و طرحشون ببینند.

MostafaEs3
چهارشنبه 03 اسفند 1390, 09:53 صبح
//////////