PDA

View Full Version : راهنمایی جهت گرافیک سایت

anahita6
سه شنبه 02 اسفند 1390, 12:36 عصر
سلام بچه ها
من تو طراحی و گرافیک template سایت خیلی مشکل دارم ( کاملا مبتدی ام چون جای قبلی که کار میکردم فقط فقط کد نویسی به عهده من بود و منم متاسفانه دنبالش نرفتم اما الان خیلی لازم دارم)اگه sample یا منبعی معرفی کنیید خیلی بهم کمک کردید css و html رو تئوری بلدم یعنی میدونم چه چیزی چه کاری میکنه اما در عمل مشکل دارم و نمی تونم یه قالب تمیز درست کنم . همه چی بهم میریزه:گریه: تورو خدا کمک کنید
یه عالمه مرسی

alonemm
سه شنبه 02 اسفند 1390, 13:02 عصر
سلام بچه ها
من تو طراحی و گرافیک template سایت خیلی مشکل دارم ( کاملا مبتدی ام چون جای قبلی که کار میکردم فقط فقط کد نویسی به عهده من بود و منم متاسفانه دنبالش نرفتم اما الان خیلی لازم دارم)اگه sample یا منبعی معرفی کنیید خیلی بهم کمک کردید css و html رو تئوری بلدم یعنی میدونم چه چیزی چه کاری میکنه اما در عمل مشکل دارم و نمی تونم یه قالب تمیز درست کنم . همه چی بهم میریزه:گریه: تورو خدا کمک کنید
یه عالمه مرسی

باسلام:
لطفا این سوال رو در بخش طراحی وب مطرح کنید تا بهتر راهنمایی بشید.
اینجا تالار برنامه نویسی به زبان ASP.net هست.

برای شروع باید با روانشناسی رنگ ها و ساخت بنر و باکس و منو های سایت آشنا بشید از CSS و Jquery کمک بگیرد.

موفق باشید.

hjran abdpor
سه شنبه 02 اسفند 1390, 13:02 عصر
سلام.
دوست عزیز سوالتون را تو تالار طراحی وب مطرح نمایید!!!

blackcats
سه شنبه 02 اسفند 1390, 15:02 عصر
به نظر من یک template آماده دانلود کنید کاره اول رو روی اون انجام بدید البته این حداقل سواد html و css رو می خواد.

anahita6
سه شنبه 02 اسفند 1390, 15:18 عصر
به نظر من یک template آماده دانلود کنید کاره اول رو روی اون انجام بدید البته این حداقل سواد html و css رو می خواد.
سوادش رو دارم توانایی پیاده سازیش رو ندارم. چون تجربم در این ضمینه صفره

sara_aryanfar
سه شنبه 02 اسفند 1390, 15:38 عصر
تصور می کنم با مشکل من روبرو شدید ببینید درمان این مشکل تنها این هست که تو نت سایت های مختلف رو ببینید من هم نمی تونستم رنگ مناسب رو انتخاب کنم یعنی رنگ هایی رو انتخاب می کردم که با هم سازش نداشتن با دیدن سایت های مختلف ایده های جدیدی به ذهن انسان می رسه

alonemm
سه شنبه 02 اسفند 1390, 16:44 عصر
سوادش رو دارم توانایی پیاده سازیش رو ندارم. چون تجربم در این ضمینه صفره

شما میتونید یک پرژه وب سایت رو دریافت کنید و سپس در حالت دیزاین بازش کنید در VS یا هر برنامه دیگه و به نحوه استفاده از کنترل ها و CSS های هر کدوم بکنید.

موفق باشید.

hjran abdpor
سه شنبه 02 اسفند 1390, 16:48 عصر
این لینک هم از استاد گرامی اقای مهدی موسوی است مطالعه کنید تا با مفاهیم عملی اشنا بشید:
http://barnamenevis.org/showthread.php?246047-چگونگی-طراحی-یک-Web-Site-از-ابتدا&p=1448030#post1448030