PDA

View Full Version : سوال: پیش نمایش فایلهای AutoCad با پسوند DWG در برنامه

ali190
سه شنبه 02 اسفند 1390, 17:46 عصر
باسلام و عرض خسته نباشید
میخواستم بدونم آیا کامپوننتی جهت ایجاد پیش نمایش از فایلهای DWG در برنامه وجود داره؟
ممنون
یاعلی

ali190
سه شنبه 02 اسفند 1390, 22:13 عصر
باسلام و عرض خسته نباشید
تو نت یه سرچ زدم
مثل اینکه با کامپوننتهایی مثل CADImport , CadLib2.0, VectorDraw میشه یه فایل DWG رو در برنامه گشود
ولی برای هیچ کدومشون کرک پیدا نکردم
اگر از دوستان کسی نسخه کامل یا کرک هر کدوم از این کامپوننتها رو داره لطفاً تو پیغام خصوص به من اطلاع بده
ممنون و متشکر
یاعلی

shadi khanum
چهارشنبه 03 اسفند 1390, 16:08 عصر
دوست عزیز من خودم دو تا کامپوننت دارم (دانلود کردم با کرک) که خودم تو پروژه هام استفاده کردم. قبلا از CADImport استفاده کردم و راضی هم بودم.البته تا جایی که یادمه قابلت Save نداشت ولی کاموننت جدید قابل Save کردن هم هست.لینک دانلودشو اگر خواستید پیام خصوصی بدید چون گویا نمیشه توی سایت لینک دانلود کامپوننت داد!!!
موفق باشی

ali190
چهارشنبه 03 اسفند 1390, 22:55 عصر
ممنون میشم اگر این کامپوننت رو در اختیارم بذارید

ziba2012
یک شنبه 28 اسفند 1390, 14:01 عصر
:لبخندساده::بوس:سلام .. خوبی شادی خانوم ...میشه این کامپوننت رو هم در اختیار من بذاری ؟ یه سمپل از برنامه هم اگه داری ممنونت میشم

در واقع میخوام مختصات یه فایل تو اتوکد رو هم داخل بانک ذخیره کنم .. برای اینکه بعدا از این مختصات برای زوم کردن استفاده کنم ......

ali190
یک شنبه 28 اسفند 1390, 17:28 عصر
راستی تا یادم نرفته یه نکته خدممتون عرض کنم :
کامپوننت CADImport V6.3 توانایی گشودن فایل های اتوکد تا ورژن 2004 رو داره ، ورژن های 2007 و 2010 و بالاتر رو باز نمیکنه
خواستم این نکته رو بگم تا مثل من راه رفته رو دوباره نرید
یاعلی

hakim22
چهارشنبه 02 فروردین 1391, 13:49 عصر
اگر در سیستمی که اتوکد نصب هست برنامتو استفاده می کنی از کامپوننت خود اتوکد برای نمایش نقشه ها استفاده کن

amir.yegane
سه شنبه 26 فروردین 1393, 12:37 عصر
راستی تا یادم نرفته یه نکته خدممتون عرض کنم :
کامپوننت CADImport V6.3 توانایی گشودن فایل های اتوکد تا ورژن 2004 رو داره ، ورژن های 2007 و 2010 و بالاتر رو باز نمیکنه
خواستم این نکته رو بگم تا مثل من راه رفته رو دوباره نرید
یاعلی

من چطور میتونم این کامپوننت و کد های نمونشو ازتون بگیرم...

somemak
پنج شنبه 02 مرداد 1393, 14:34 عصر
سلام داداش تو رو خدا تو رو خدا تو رو خداااااااااااااااااااااا cad import برام بفرستش some.mak@gmail.com

amir.yegane
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 10:55 صبح
دوست عزیز من خودم دو تا کامپوننت دارم (دانلود کردم با کرک) که خودم تو پروژه هام استفاده کردم. قبلا از CADImport استفاده کردم و راضی هم بودم.البته تا جایی که یادمه قابلت Save نداشت ولی کاموننت جدید قابل Save کردن هم هست.لینک دانلودشو اگر خواستید پیام خصوصی بدید چون گویا نمیشه توی سایت لینک دانلود کامپوننت داد!!!
موفق باشی

اگر امکانش هست این کامپوننت هارو برای من بفرستید... خیلی گیر کردم... ممنون
Email:amir.yegane@yahoo.com

zpmmehrdad
سه شنبه 29 مهر 1393, 09:02 صبح
سلام امکانش هست کامپوننت CadLib برای من بفرستین ممنون میشم
zpm.mehrdad@gmail.com

sadafsmchi
یک شنبه 07 دی 1393, 13:04 عصر
موفق باشی

سلام دوست عزیز خواهش میکنم برای منم بفرستین این کامپوننت ها رو ... خیلییییییی نیاز دارم بشون...sadaf.morakabatchi@gmail.com

taninpersian
پنج شنبه 11 دی 1393, 00:18 صبح
salam , agar emkanesh hast baraye man ham befrestin , aya mishe taghiri dakhele file dad ya kheir ?

taninpersian@gmail.com:قلب::قلب:

netcadgis
شنبه 03 مرداد 1394, 22:28 عصر
اگر در سیستمی که اتوکد نصب هست برنامتو استفاده می کنی از کامپوننت خود اتوکد برای نمایش نقشه ها استفاده کن

با سلام.
من اینطور برداشت کردم که کامپوننت مربوط به صفحه ی سیاه اتوکد در دایرکتوری آن موجود است.
نام این کامپوننت را ذکر می کنید.
من باید دنبال چه نامی در دایرکتوری اتوکد باشم.
و یا شاید منظور شما استفاده از خود اتوکد بود.
با تشکر.

simicolon
شنبه 10 مرداد 1394, 13:35 عصر
سلام اگ میشه این کامپوننت رو برای من بفرستید sajjady.67@gmail.com

jeer_jeerak
شنبه 14 شهریور 1394, 21:44 عصر
سلام
اگر رو کامپیوترتون اتوکد نصب شده باشه یه اس دی کی در اختیار دات نت قرار میده که میتونید به اون رفرنس بدین
حتی میتونید یه نرم افزار اتوکد بنویسید