PDA

View Full Version : پخش music در وب بدون قطع شدن با عوض کردن صفحه

sanaz.dadkhah
پنج شنبه 04 اسفند 1390, 09:02 صبح
تا حالا تاپیک های مختلفی در این مورد بوده یعنی در مورد پخش موزیک
من صفحاتم را طراحی کردم با همش با مستر
موردی که هست میخام ی موزیک تو سایتم پخش شه که با عوض شدن صفحه ان قطع نشه و یا از اول نیاد
دوستان میشه کمک کنند؟

aminghaderi
پنج شنبه 04 اسفند 1390, 11:42 صبح
دوستان میشه کمک کنند؟
من این کار رو نکردم ، ولی ظاهرا بدین صورت باید شکل بگیره .
شما اگر صفحات وابسه به مستر پیجتون (Place Holder) را به صورت اجکس فراخونی کنی دیگر لازم نیست MasterPage شما مجدد بارگذاری بشه و آهنگ از اول پخش بشه.
اما در غیر این صورت طبیعی هست که اهنگ مجدد بخش بشه ، چون عملا صفحه داره مجدد بارگذاری شده و اهنگ به همین صورت و با بار گذاری صفحه طبق روال تعریفی شما آهنگ مجدد شروع به خوند می کنه.

موفق باشید.

buggen
پنج شنبه 04 اسفند 1390, 11:46 صبح
شما می تونید از iframe استفاده کنید یا از ajax
اولی ساده تر هست ولی دومی استاندارد تر

موفق باشید

sanaz.dadkhah
پنج شنبه 04 اسفند 1390, 12:30 عصر
دوستان من متوجه نشدم میشه راهنمایی کنند
میشه بگین چطوری باید شروع کنم خوب اگه Context را با ajax لود کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟؟
برا امنیت مشکلی نداره
به خدا گیرم؟

aminghaderi
پنج شنبه 04 اسفند 1390, 19:55 عصر
دوستان من متوجه نشدم میشه راهنمایی کنند
میشه بگین چطوری باید شروع کنم خوب اگه Context را با ajax لود کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟؟
برا امنیت مشکلی نداره
به خدا گیرم؟
مشکل امنیتی شاید ، البته در صورتی که اشنایی کافی با مباحث امنیتی نداشته باشید.
ولی اگر از اپدیت پنل خود ماکروسافت استفاده کنید ، مشکلی پیش نمی یاد چون خودش مباحث امنیتی رو به خوبی رعایت می کنه و کار شما بسیار ساده می شه.
به نظر من موسیقی رو حذف کنید خیلی به نفع شما هست تا اینکه بخواهید راه حل پیدا کنید.
غیر از Update Panel در اینجا اگر بخواهید اجکس رو پیاده سازی کنید خیلی اذیت می شوید و شاید به شرش گیر کنید ، من تجربه طراحی پرتال به صورت تمام اجکس را دارم و خیلی اذیت شدم ، کار نشد نداره به شرطی اینکه هم وقت و هم حوصله داشته باشید.