PDA

View Full Version : سوال: استفاده از لینک های داخل دیتابیس

Fartaj
پنج شنبه 04 اسفند 1390, 14:37 عصر
سلام خدمت دوستان

من می خوام از طریق قسمت مدیریت سایت پیوندهای ویژه به سایت اضافه کنم که عنوان و آدرس پیوند در دیتابیس ذخیره می شه حالا می خوام اونها رو به صورت لینک با همون آدرسی که در دیتابیس ذخیره شده در قسمت پیوندهای سایت از طریق گریدویو نمایش بدم اما نمی دونم چطوری ؟؟؟؟؟؟:متعجب::متعجب:

بعد اگه راجع به ساخت ادامه مطلب در گریدویو هم مطالبی داشتین ممنون می شم :لبخند::لبخند:

ها راستی یه سوال دیگه من می خوام در گریدویو مثلا دو تا محصول فروشگاه رو کنار هم نشون بدم نه زیر هم حالا 2 تا ، 3 تا منظور از این حالت زیر هم در بیاد باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟

fakhravari
پنج شنبه 04 اسفند 1390, 14:44 عصر
خیلی ساده است که در مورد لینک پیوند ها.
نام که ذخیره کردید حتما http داشته باشه.
نمیدونم یعنی در حد نمایش گرید نمیتونید انجام دهید :متفکر:.
نمایش محصول دیتالیست استفاده کنید .
ادامه مطلب باید گرید تمپلیت کنید

Fartaj
پنج شنبه 04 اسفند 1390, 14:53 عصر
سلام جناب فخرآوری داداش ما رو مبتدی حساب کن قضیه تمپلیت رو می دونم باهاش کار کردم ولی ادامه مطلب نمی تونم بزارم بعدم راجع به پیوند من مثلا تو گرید ویو عنوان پیوند رو نمایش می دم حالا می خوام اون عنوان لینک بشه به آدرسی که تو دیتابیسه هر چی فکر کردم دو زاریم نیافتاده که باید چی کار کنم بعدش اگه راجع به کنار هم قرار دادن سطرهای دیتابیس چیزی می دونید ممنون می شم اگرم کلا با گریدویو نمیشه بگید

sara_aryanfar
پنج شنبه 04 اسفند 1390, 15:10 عصر
برای ادامه مطلب این لینک (http://www.how2learnasp.net/article.aspx?code=fc9e7520-6d32-47e5-9a06-2e1c2a3f2268)رو مطالعه کنید اما در مورد نشان دادن چند محصول کنار هم شما با افزودن تمپلد فیلد و چند ستون به گریدتون می تونید این کار رو بکنید

Fartaj
پنج شنبه 04 اسفند 1390, 18:16 عصر
آخرش کسی به ما نگفت این پیوندها رو چطوری درس کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الان پیوندها رو تو دیتابیس ثبت می کنم بعد با گریدویو با تمپلیت توی یک هایپرلینک عنوان پیوند رو نشون می دم حالا می خوام همون عنوان رو به همون آدرسی که تو دیتابیس تو همین سطر ثبت شده لینک کنم بعدم تو صفحه جدید باز شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به من آماتور کمک کنید !!!!!!!

بازم از دوستمون که برای ادامه مطلب آدرس اون سایت رو دادن ممنون ، ادامه مطلب رو درست کردم فقط همین پیوند رو بگین خیلی عالی می شه

fakhravari
پنج شنبه 04 اسفند 1390, 19:46 عصر
پیوندهاچی بود؟
یعنی 10 تا عنوان نشون بدی بعد روی مطلب دلخوا کلیک بشه بره به صفحه دیگه اطلاعات مطلب نشون بده؟

Fartaj
پنج شنبه 04 اسفند 1390, 21:06 عصر
همون پیوندهای مفید به صورت داینامیک منظورم اینه که همون عنوان لینک که در دیتابیس هست رو تو بلوک مخصوص به خودش نشون می دم حالا می خوام همون عنوان رو لینک کنم به همون آدرسی که برای اون عنوان در دیتابیس ذخیره شده بعدم خواست باز کنه توی صفحه جدید باط بشه مثلا رو لینک گوگل که کلیک کرد بره صفحه جدید گوگل رو بیاره

83226

fakhravari
پنج شنبه 04 اسفند 1390, 21:23 عصر
میخواهید لینک داشته باشید؟
مثال برنامه نویس باشه بعد روش کلیک میشه یه target="_blank" صفحه جدید برنامه نویس باز بشه؟
خوب به همون روش تمپلت کن
<li><p style="line-height: 150%; margin: 0 5px; direction:rtl;">
<asp:HyperLink ID="HyperLink1" runat="server"
NavigateUrl='<%# Eval("adress") %>'
Text='<% #Eval("name")%>' Target="_blank">
</asp:HyperLink>
</li>

Fartaj
پنج شنبه 04 اسفند 1390, 21:35 عصر
ها ایول درست شد :تشویق: :لبخند: