PDA

View Full Version : نمایش یک مسیج باکس با کلیک بر روی یک باتن

sara_aryanfar
پنج شنبه 04 اسفند 1390, 15:29 عصر
با سلام دوستان دوتا سوال دارم اول اینکه چطور باید یک مسیج باکس رو در رویداد کلیک یک باتن نمایش داد و دوم اینکه میشه کاری کرد که وقتی این مسیج باکس نمایش داده میشه بقیه صفحه به حالت تیره باشه و وقتی روی مثلا باتن اکی کلیک شد صفحه به حالت عادی برگرده

mehdi3000
پنج شنبه 04 اسفند 1390, 22:03 عصر
با سلام
شما از کدی مثل زیر استفاده کنید:

1
ScriptManager.RegisterStartupScript(this, this.GetType(), "key", "alert('اطلاعات با موفقیت ثبت شد!');", true);

مهدی کرامتی
شنبه 06 اسفند 1390, 20:01 عصر
با استفاده از jQuery BlockUI Plugin می توانید یک مسیج باکس نمایش دهید و صفحه را تا زمان بسته شدن آن تیره کنید: http://jquery.malsup.com/block/#overview

مثال استفاده از آن ضمیمه شده است.

mani_69
شنبه 06 اسفند 1390, 20:14 عصر
با جاوا سکریپت خیلی راحت میشه انجام داد.....با دستور alert فقط باید از btn قسمت html استفاده کنی

arefba
شنبه 06 اسفند 1390, 21:34 عصر
مثال استاد دقیقا همون چیزی بود که میخواستم
sarapepors
شنبه 06 اسفند 1390, 21:42 عصر
با جاوا سکریپت خیلی راحت میشه انجام داد.....با دستور alert فقط باید از btn قسمت html استفاده کنی
من قبلا با جاوا اسکریپت انجام میدادم اما معمولا سایز نوشته های صفحه بعد از ظاهر شدن مسیج باکس تغییر میکرد کلا صفحه یه جواریی به هم میریخت!

crazy_1892
شنبه 06 اسفند 1390, 23:47 عصر
با استفاده از jQuery BlockUI Plugin می توانید یک مسیج باکس نمایش دهید و صفحه را تا زمان بسته شدن آن تیره کنید: http://jquery.malsup.com/block/#overview

مثال استفاده از آن ضمیمه شده است.

سلام خسته نباشید من اگر بخوام لود صفحاتم به این شکل باشه باید چیکار کنم

مهدی کرامتی
یک شنبه 07 اسفند 1390, 17:43 عصر
یعنی دقیقا می خواهید چه کار کنید؟

mani_69
یک شنبه 07 اسفند 1390, 20:39 عصر
من قبلا با جاوا اسکریپت انجام میدادم اما معمولا سایز نوشته های صفحه بعد از ظاهر شدن مسیج باکس تغییر میکرد کلا صفحه یه جواریی به هم میریخت!

کلا تو سکریپت نویسی باید همه چیز در نظر بگیری....از browser گرفته تا اینکه آیا هنوز این سکریپت کار میکنه یا نه....خودمم از این مشکلات زیاد دارم

crazy_1892
یک شنبه 07 اسفند 1390, 21:33 عصر
یعنی دقیقا می خواهید چه کار کنید؟

می خوام وقتی کاربر روی یک لینک در سایت کلیک کرد و وارد یک pgae دیگه خواست بشه

فاصله ای که طول میکشه صفحه لود بشه سایت به این شکل در بیاد (تیره بشه)

A.S.Roma
یک شنبه 07 اسفند 1390, 21:44 عصر
چون از دستور Response.Write استفاده می کردید !

Ramin-sh-t
جمعه 30 بهمن 1394, 14:46 عصر
سلام
ببخشید منم یه همچین سوالی دارم ، اما به شکل ساده تر - ولی هرچی گشتم پیدا نکردم !

میخواستم با استفاده از جاوا ، وقتی روی دکمه کلیک کردم یک div به نمایش دربیاد(تا اینجاشو انجام دادم حله) - اما میخوام وقتی کاربر روی هرجایی از صفحه به غیر از روی خود همون div کلیک کرد ، این div مخفی بشه
اگه میشه بفرمایید اون کد مخفی شدن div رو دقیقا کجا و برای چه تگی و درچه رویدادی از صفحه باید بنویسم ؟ (برای تگ body نوشتم ولی کاری انجام نمیده!!)
ممنون