PDA

View Full Version : مبتدی: چگونگی تعریف Dataset برای Fast report

Red_Dragon110
جمعه 05 اسفند 1390, 00:58 صبح
با سلام
من می خواهم از طریق C# و کد نویسی یک Table را به Fast Report بفرستم (نمی خوام از طریق ویزاردتوی خود Fast Report یک dataset بسازم) ولی اصلا نمی دونم باید چیکار کنم
منظورم این است که بلد نیستم یک Dataset را چگونه به Fast report پاس بدهم خواهش می کنم اگر کسی می تونه آدرسی، نمونه کدی، نمونه برنامه ای، راهنمائی یا هر کمکی که می تونه بکنه یک عمر دعاتون می کنم
خواهش می کنم هر کسی بلد است دریغ نکنه و به من یاد بدهد
یه دنیا ممنون

hojati
دوشنبه 15 اسفند 1390, 10:20 صبح
دقیقا منم همچین مشکلی دارم قبلا که با کریستال کار میکردم دستوری بود به نام setDatasource که میشد توش کویری مورد نظر را نوشت یا یک دیتا ست بهش داد ولی تو فست هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم بجز دستور
registreDatasourc ولی اینم درست کار نمیکنه یعنی من نمیدونم چه طوری کار میکنه و کویری(where) رو که من بهش میدم اجرا نمیکنه بلکه میره و تمام اطلاعات جدول بالا میاره

IMANAZADI
سه شنبه 16 اسفند 1390, 13:32 عصر
منم این مشکل و اساسی دارم
لطفا یکی از دوستان خیلی ساده بیاد توضیح بده چطوری میشه با کد نویسی (فقط کد نویسی ) یک دیتاست رو به مایکروسافت ریپورت خود ویژوال استادیو فرستاد
مثال هم این صورت باشه که یک جدول داریم شامل فیلد نام ، نام خانوادگی و سن
میخوایم این سه فیلد رو توسط کد نویسی در مایکروسافت ریپورت نمایش بدیم به همین سادگی
مرسی

s3rv3r
سه شنبه 16 اسفند 1390, 19:24 عصر
این برای دوست اولی

using ( Report report = new Report())
{
report.Load("myreport.frx");
report.RegsiterData(dataSet1.Tables["mytable"], "table");
report.show();
}

برای دوست دوم هم عرض کنم که شما قرار نیست کوئری به این بزنید بلکه کوئری میزنید و دیتاست رو پر میکنید بعد پاس میدید به فست رپورت

سوال دوست سوم هم قابل فهم نیست و مربوط به این تاپیک فکر میکنم نمیشه

hojati
پنج شنبه 18 اسفند 1390, 21:27 عصر
دوشت عزیز من کدی رو که شما گفتید اجرا میکنم ولی باز هم تمام رکوردها رو به من نشون میدهد در صورتی که کویری نوشته کاملا درست است . من تو سایت گشتم خیلی ها دچار این مشکل هستن ولی کسی نیست که کمک کنه خواهشا اگه امکان داره یک مثال جامعیی برامون بزنید

jalal_h14
چهارشنبه 10 مهر 1392, 13:20 عصر
ببخشید جناب s3rv3r
شما این کد رو نوشتین ولی مشکلی که من هم دارم گرفتن این دیتاست در فایل ریپورت و نشان دادن مقادیر اون . وقتی که دیتاست رو در برنامه پاس دادیم چطور میشه مقادیر رو در فایل frx نشون داد

pedramfj
چهارشنبه 10 مهر 1392, 16:58 عصر
سلام
یه سر به این تاپیک بزنید.شاید کمک مختصری بشه ... (http://barnamenevis.org/showthread.php?421302-%DA%86%D8%A7%D9%BE-%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D9%88-%D8%A8%D8%A7-%D9%81%D8%B3%D8%AA-%D8%B1%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AA)