PDA

View Full Version : سوال: فرستادن ایمیل با یاهو

m2011kh
شنبه 06 اسفند 1390, 17:16 عصر
ببخشید برنامه ای یا کدی یا سروری برای فرسادن ایمیل با یاهو اگه دارید بزارید خیلی نیاز دارم.
خیلی دنبالش گشتم ولی هر سروی تو نت بود یا خراب بود یا اصلا بدرد نمیخورد.
اگه بزارید خیلی ممنون میشم.

MohammadGh2011
شنبه 06 اسفند 1390, 17:44 عصر
سلام عليکم
حتما بايد با ياهو باشه؟تو سايت هست ولي براي ياهو نيست. با ID جيميل ميفرسته.
چون من هم قبلا دنبالش بودم و تو بعضي از پست ها خونده بودم که ياهو همچين قابليتي رو نداره.

موفق باشيد

m2011kh
شنبه 06 اسفند 1390, 17:50 عصر
ممنون ولی بله حتما باید با یاهوو بفرسته.
با جیمیل خودمم بلدم.
من میخام فرستندش یاهو باشه.
اگه کسی کمک کنه خیلی ممنون میشم.

سید حمید حق پرست
شنبه 06 اسفند 1390, 17:51 عصر
سلام من دو ماه پیش برنامه ای دانلود کردم که به یاهو ایمیل میفرستاد اونم با امکانات زیر :
1- ایمیل خودتو هرچی دوست داشتی میگذاری
2- فقط 10 تا ایمیل باهاش میتونی بفرستی (خودم کرکش کردم)
اگه پیداش کردم برات میزارم اینجا

موفق باشی

یا علی

m2011kh
شنبه 06 اسفند 1390, 18:01 عصر
حق پرست جان ممنون میشم اگه بزارید.
ولی منظور من برنامه آماده نبود یه سرور به زبان VB6 که کدشو ببینم و یاد بگیرم هدف من اینه.
به هر حال ممنون.

MohammadGh2011
شنبه 06 اسفند 1390, 19:32 عصر
سلام عليکم
بفرما دوست عزيز باکمک يک سايت تونستم اونچيزي رو که شما ميخوايد رو بنويسم.
اول اين فايل (http://www.emailarchitect.net/webapp/download/easendmail.exe)رو دانلود کنيد.
سپس فايل ضميمه رو دانلود کنيد و بعد از دانلود فايل اول شما اون رو نصب کنيد و بعد به اون مسيري بريد که نصبش کرديد و فايل EASendMailObj.dll رو پيدا کنيد بعد به پروژه اي (VB) که براتون گذاشتم بريد و اون فايل dll رو با رفتن به
"Project" -> "References"
اضافه و انتخاب کنيد.

اگه سوالي داشتيد بپرسيد.
موفق باشيد.

MohammadGh2011
شنبه 06 اسفند 1390, 19:34 عصر
راستي آدرس سايتي رو که با کمک اون تونستم اين پروژه رو ضميمه کنم اينه:
http://www.emailarchitect.net/easendmail/ex/b/5.aspx

alizanganeh
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 12:56 عصر
سلام عليکم
بفرما دوست عزيز باکمک يک سايت تونستم اونچيزي رو که شما ميخوايد رو بنويسم.
اول اين فايل (http://www.emailarchitect.net/webapp/download/easendmail.exe)رو دانلود کنيد.
سپس فايل ضميمه رو دانلود کنيد و بعد از دانلود فايل اول شما اون رو نصب کنيد و بعد به اون مسيري بريد که نصبش کرديد و فايل EASendMailObj.dll رو پيدا کنيد بعد به پروژه اي (VB) که براتون گذاشتم بريد و اون فايل dll رو با رفتن به
"Project" -> "References"
اضافه و انتخاب کنيد.

اگه سوالي داشتيد بپرسيد.
موفق باشيد.

سلام
ممنون بابت کد
عالیه
فقط یک سوال :
اگر من این کارها رو انجام بدم و از پروژه فایل exe بگیرم ، کاربری که فایل exe رو میبره روی سیستمش و اجرا میکنه نیازی نداره به طی این مراحل ؟ مثل نصب اون نرم افزار و ...
ممنون

SlowCode
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 13:18 عصر
سلام
ممنون بابت کد
عالیه
فقط یک سوال :
اگر من این کارها رو انجام بدم و از پروژه فایل exe بگیرم ، کاربری که فایل exe رو میبره روی سیستمش و اجرا میکنه نیازی نداره به طی این مراحل ؟ مثل نصب اون نرم افزار و ...
ممنون

بعد از ذخیره کردن فایل exe باید از برنامت ستاپ تهیه کنی، و اگر مثلا با ستاپ فکتوری این کار رو بکنی نیازی نیست چون خودش فایل های مورد نیاز رو پیدا میکنه، آموزشش توی سایت هست، لطفا جستجو کن.

MohammadGh2011
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 14:13 عصر
سلام
ممنون بابت کد
عالیه
فقط یک سوال :
ممنون
سلام عليکم
اگه از اين سورس که قرار دادم استفاده کنيد بايد فايل EASendMailObj.dll رو تو سيستم کاربر ريجستر کنيد که روش هاي ريجستر کردن تو سايت هست ميتونيد از اون روش ها براي ريجستر کردن استفاده کنيد يا از برنامتون Setup درست کنيد.

موفق باشيد

alizanganeh
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 22:56 عصر
منظورتون اینه که با نرم افزاهای ستاپ سازی مثل ستاپ فکتوری این فایل رو توی سیستم 32 سیستم کاربر کپی کنیم دیگه درسته ؟ یا چیز بیشتری هم باید انجام داد!

MohammadGh2011
شنبه 16 اردیبهشت 1391, 15:21 عصر
منظورتون اینه که با نرم افزاهای ستا سازی مثب ستاپ فکتوری این فایل رو توی سیستم32 سیستم کاربر کپی کنیم دیگه درسته ؟ یا چیز بیشتری هم باید انجام داد!
سلام
کپي نه دوست عزيز بايد ريجستر کنيد.شما با همون برنامه ستاپ ساز که فرموديد ستاپ بسازيد و فايل Dll و EXE رو اضافه کنيد ديگه فکر نکنم مشکلي باشه.تست کنيد.

دمت چیز حاجی کف کردم واقعا عالی بود مرسی
ممنون. موفق باشيد

yashar_2006
سه شنبه 01 مهر 1393, 16:41 عصر
ببخشید دوباره این تایپیک رو بالا کشیدم اما من یه مشکل دارم
اونم اینکه تو 7 مشکل ندارم اما ویندوز Xp ارور میده error in loding dll

Dr Saeed
سه شنبه 01 مهر 1393, 21:35 عصر
ببخشید دوباره این تایپیک رو بالا کشیدم اما من یه مشکل دارم
hونم اینکه تو 7 مشکل ندارم اما ویندوز Xp ارور میده error in loding dll

فایل ocx رویه ویندوز شما ریجستر نشده . ocx رو داخل یه فولدر بریزید این برنامه ای که واستون گذاشتم هم داخل همون فولدر بعد باز کنید برنامرو رجیستر کنید

yashar_2006
چهارشنبه 02 مهر 1393, 10:34 صبح
ممنونم داداش
اما سورس من بدون dll , ocx هست البته دوتا فایلی که شک داشتم رو ریجستر کردم اما ج نداد
اگر ویندوز xp دارین فایل سورس رو یدم تست کنید

Dr Saeed
چهارشنبه 02 مهر 1393, 14:47 عصر
ممنونم داداش
اما سورس من بدون dll , ocx هست البته دوتا فایلی که شک داشتم رو ریجستر کردم اما ج نداد
اگر ویندوز xp دارین فایل سورس رو یدم تست کنید

فایل EASendMailObj.dl رو دانلود کنید و کنار برنامه رجیستر کنید

yashar_2006
چهارشنبه 02 مهر 1393, 16:41 عصر
بله دوست عزیر
یکی دیگه از دوستان یه برنامه ایمیل سندر رو معرفی کرده بود بعد که اول اونو نصب میکردیم بعد تو پوشش EASendMailObj.dl رو پیدا میکردیم و بعد تو برنامه لود میکرديم اما همین این کار جواب نداد هم وقتی میخواهیم لود کنم تو برنامه اصلا به لیست رفرنس اصافه نمیشه
برای راحتر شدن سورس رو میزارم123849

tabasomeman
پنج شنبه 26 آذر 1394, 22:51 عصر
سلام
ممنون از لطفتون

من میخوام برنامه رو با سی پلاس پلاس یا سی شارپ اجرا کنم ، باید این کدهارو داخل یه صفحه خالی کپی کنم!؟ یا نه ، باید فایل سرایند دار باشه!

لطفا راهنماییم کنید
سپاس