PDA

View Full Version : کندی شدید سرعت لود صفحات در کامپیوتر لوکال

mehdi3000
یک شنبه 07 اسفند 1390, 23:29 عصر
من مدتیست که سرعت لود صفحات پروژه هایم در حالت لوکال به شدت کم شده؛ ابتدا فکر می کردم به خاطر سنگینی صفحات پروژه ای که انجام می دادم این مسئله پیش آمده ولی پس از تست پروژه های قبلی متوجه شدم که این مسئله متاسفانه عمومیت پیدا کرده.
مواردی که به آنها شک دارم:
- مشکل در اجرای iis
- ویروسی شدن کامپیوتر

سوال:
- از کجا می شه فهمید مشکل از iis هست یا نه؟ و اگه مشکل از iis باشه چکار می باید کرد؟
- به نظر شما منشاء این مشکل از کجاها می تواند باشد و برای رفع آن چه می باید کرد؟

از دوستان خواهش می کنم تجربیاتشون رو در اختیار من قرار بدن تا بتونم این مشکلم رو حل کنم

bahareh1368
دوشنبه 08 اسفند 1390, 06:07 صبح
من مدتیست که سرعت لود صفحات پروژه هایم در حالت لوکال به شدت کم شده؛ ابتدا فکر می کردم به خاطر سنگینی صفحات پروژه ای که انجام می دادم این مسئله پیش آمده ولی پس از تست پروژه های قبلی متوجه شدم که این مسئله متاسفانه عمومیت پیدا کرده.
مواردی که به آنها شک دارم:
- مشکل در اجرای iis
- ویروسی شدن کامپیوتر

سوال:
- از کجا می شه فهمید مشکل از iis هست یا نه؟ و اگه مشکل از iis باشه چکار می باید کرد؟
- به نظر شما منشاء این مشکل از کجاها می تواند باشد و برای رفع آن چه می باید کرد؟

از دوستان خواهش می کنم تجربیاتشون رو در اختیار من قرار بدن تا بتونم این مشکلم رو حل کنم

فقط مربوط به اینا نمیشه. شاید در برنامه ات کدی را اشتباه نوشتی. مثلا شاید از jquery استفاده کردی و کدهای مربوط به اونو زیادی نوشتی و تداخل داره.مشکل من این بود.از یه پلاگین در مسترپیج استفاده کرده بودم و از دو ورژن مختلف همزمان استفاده می کرد و همین باعث شده بود که 15 ثانیه اجرای برنامه روی لوکال به تاخیر بیفته. به نظر من اول کدهای برنامه ات رو چک کن و بعد راه حل های خودتو تست کن.

Ehsan Boorboor
سه شنبه 09 اسفند 1390, 00:10 صبح
راه کار اصلی استفاده از Silverlight است

دقیقا مشکل شما فلسفه وجودی این تکنولوژی ست

mehdi3000
سه شنبه 09 اسفند 1390, 01:09 صبح
با سلام و تشکر از پاسخگوییتون

مثلا شاید از jquery استفاده کردی و کدهای مربوط به اونو زیادی نوشتی و تداخل داره

میشه پیرامون این مساله مقداری بازتر صحبت کنید؛ راستش من از تابع انیمیشن مربوط به jquery زیاد استفاده کردم

mehdi3000
سه شنبه 09 اسفند 1390, 01:12 صبح
راه کار اصلی استفاده از Silverlight است

دقیقا مشکل شما فلسفه وجودی این تکنولوژی ست

میشه بازتر صحبت کنی؟ راستش من از silverlite استفاده نکردم

Ehsan Boorboor
پنج شنبه 11 اسفند 1390, 09:42 صبح
میشه بازتر صحبت کنی؟ راستش من از silverlite استفاده نکردم

ما توقع داریم وقتی یک web application لوکال کار می کنه سرعتش بالا باشه ولی در عمل این طور نیست

بخصوص وقتی که اتوماسیون های مالی و اداری نوشتین که داره توی سازمان کار می کنه این توقع رو دارین

برای رفع مشکلتون به انجمن silverlight مراجعه کنید. چون این تکنولوژی بوجود آمده تا این مشکل رو بر طرف کنه!

bahareh1368
پنج شنبه 11 اسفند 1390, 10:49 صبح
با سلام و تشکر از پاسخگوییتون

میشه پیرامون این مساله مقداری بازتر صحبت کنید؛ راستش من از تابع انیمیشن مربوط به jquery زیاد استفاده کردم

مثلا وقتی داری از جی کوئری استفاده می کنی سعی کن فقط ورژن آخرشو به صفحه اضافه کنی. من از دو ورژن مختلفش در مسترپیج استفاده کرده بودم که موقع اجرا نمیدونست باید کدوم ورژن رو استفاده کنه. یا تصاویر اسلایدرم چون قرار بود در چند صفحه در فولدرهای تودرتو استفاده بشه (در صفحات مدیریت ها) تصاویر لود نمیشد.بعد فهمیدم که باید در ابتدای آدرس دهی تصاویر در src یک / قرار بدم تا در همه صفحات لود بشه. و حتی شاید لازم باشه علامت / را در ابتدای آدرس دهی اسکریپت هایی که استفاده کردی قرار بدی تا در کل برنامه ت قابل دسترس و استفاده باشه.

اینا چیزایی بود که در برنامه من تاخیر اجرایی ایجاد کرده بود. اگه متوجه نشدی بگو تا بیشتر توضیح بدم