PDA

View Full Version : ارسال اس ام اس با موبایل

dost_bv1
دوشنبه 08 اسفند 1390, 01:06 صبح
سلام من زیاد گشتم اما نتیجه ای نگرفتم
من میخوام یه برنامه بنویسم که روی موبایل نصب و اجرا بشه که اولاً دارای یک دیتابیس باشه که بشه ازش خوند و توش رکورد اضافه کرد و
دوم اینکه یکسری از داده ها رو به صورت رشته اس ام اس کنه

لطفا بگین چیکار باید کنم
اگه نمونه کد و سمپل دارین ممنون میشم

Hybrid
دوشنبه 08 اسفند 1390, 10:16 صبح
سلام ، مواد لازم :

1 ) یک gsm مودم ( در صورت داشتن موبایلی که gsm هم داره میشه)

2 ) یک بانک اطلاعاتی .

این برنامه ای شما میخواین بنویسین من قبلا نوشتم ولی متاسفانه Sample ش حذف شد ، شامل چند مرحله است ، میتونین از یکی از کامپوننت های mcore و Kylix هم استفاده کنین. شما کد بنویسین یا احیانا اگر جایی مشکل دارین ، ما کدش رو بهت میدیم نه اینکه صرفا ما بهت کد یا Sample بدیم.

موفق باشید./

klinton
سه شنبه 09 اسفند 1390, 04:38 صبح
سلام ، مواد لازم :

1 ) یک gsm مودم ( در صورت داشتن موبایلی که gsm هم داره میشه)

2 ) یک بانک اطلاعاتی .

این برنامه ای شما میخواین بنویسین من قبلا نوشتم ولی متاسفانه Sample ش حذف شد ، شامل چند مرحله است ، میتونین از یکی از کامپوننت های mcore و Kylix هم استفاده کنین. شما کد بنویسین یا احیانا اگر جایی مشکل دارین ، ما کدش رو بهت میدیم نه اینکه صرفا ما بهت کد یا Sample بدیم.

موفق باشید./

سلام
ایشون گفتن میخوان روی موبایل نصب بشه

اصولا دیتابیس روی موبایل مفهوم چندانی نداره (شاید هم داره ما نمیدونیم) ولی تو برنامه های موبایل میتونی از فایل استفاده کنی

اولش باید ببینی فریم وورکتون چیه مثلا برنامتون رو چه موبایل هایی قراره کار کنه اگه قراره از دات نت استفاده کنی موبایلتون باید قابلیت پشتیبانی دات نت رو داشته باشه وگرنه J2EE , J2ME گزینه های شماست
و دسترسی به SMS ها و اونایی که شما فرمودین تو دسترستون خواهد بود.

Alirezanet
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 01:31 صبح
سلام
نوشتن برنامه برای موبایل با دات نت فقط روی ویندوز موبایل اجرا میشه و برای نوشتن چنین نرم افزار هایی باید از Visual Studio 2008 استفاده کنید . و همونطور که دوستمون klinton گفتند برای سایر موبایل ها باید از جاوا J2EE استفاده بشه !
در مورد دیتابیس هم خود ماکروسافت نسخه ای از Sql رو به نام Sql Compact Edition یا همون SqlCE منتشر کرده که با نصب تمامی نسخه های SQL جدید میتونید اون رو برای موبایل ها Pda استفاده کنید . که یکمقدار امکاناتش محدوده ... مثلا چیزی به عنوان پروسیجر , تریگر و ... نداره ....

موفقق باشید