PDA

View Full Version : مسابقات جهانی ACM

D32.00110
سه شنبه 01 آذر 1384, 10:24 صبح
به نام ... >>>هر چی فکر کردم جمله ای که بتونه لایق اون باشه پیدا نکردم

از اساتید کسی هست که در مورد مسابقات جهانی ACM اطلاعاتی داشته باشه ؟؟؟

h_shirazee
جمعه 04 آذر 1384, 12:45 عصر
من چند روز پیش توی مسابقه ای که بچه های دانشگاه گذاشتن شرکت کردم ... ولی خوب برنده نشدم ( مسابقه انتخابی بود برای مسابقات محلی دانشگاه شریف ) . سوالاتش بیشتر الگوریتم نویسی هست و پیاده سازی اون با یه زبان برنامه نویسی . اگه بخواین می تونم سوالاتش رو که یه نمونه سوال سال 2004 بود رو براتون بفرستم ! البته جواب نداره ! باید یه حالت مسئله رو از یه فایل بخونین ( به عنوان ورودی برنامه ) بعد توی فایل یه خروجی برای اون سوال بتونین تولید کنین ! اگر سوالا رو خواستین بهم بگین !

mehdi_394
جمعه 04 آذر 1384, 13:01 عصر
سوالات رو بزارین که ملت هم استفاده کنن.مطمئنا به درد خیلی ها می خوره.

vbapr2005
جمعه 04 آذر 1384, 14:38 عصر
آقا یا خانم شیرازی میشه راجع به نحوه ی شرکت تو اون مسابقه و شرایط شرکت کننده ها توضیح بدی؟ مثلا حتما باید دانشجو باشن؟ حتما باید یه رشته (ها) ی خاصی رو خونده باشن؟ ... ؟

سعید قاسمی
جمعه 04 آذر 1384, 21:30 عصر
سلام دوستان :
مسابقات جهانی ACM یک مسابقه برنامه نویسی است / این مسابقه به صورت خیلی معتبر هر ساله در دانشگاه صنعتی شریف در سطح غرب آسیا بر گزاز میشه / هر دانشگاه برای فرستادن یک تیم به این مسابقات یک مسابقه در سطح دانشگاه بر کزار می کنه / شرکت در این مسابقه گروهی است / ضمننا شرکت کنندگان علاوه بر این که برنامه نویس های قابلی هستند باید به زبان انگلیسی مسلط باشند / تغداد سوالات حدودا 10 سوال است که به زبان انگلیسی و از آسان به سخت مرتب شده / زمان مسابفه هم حدود 5 ساعت می باشد

* توضیح بیشتر : به سوالات اضافی بعدا پاسخ داده می شود *

h_shirazee
شنبه 05 آذر 1384, 18:11 عصر
من یه نمونه سوالات رو دارم ! اگر خواستین Mail بزنین براتون بفرستم !‌ در ضمن ؛ نمونه سوالات روی اینتر نت اینقدر زیاد هست که اگه یه سرچ بزنی ....
در هر صورت اگر کسی خواست من در خدمتش هستم h_shirazee@yahoo.com

vbprogrammerx
چهارشنبه 16 آذر 1384, 08:55 صبح
اگه میشه سوالات را بذارین اینجا ما هم ببینیم.
دمت گرم

amir master
چهارشنبه 16 آذر 1384, 10:23 صبح
بزازید که ملت هم استفاده کنند

h_shirazee
پنج شنبه 17 آذر 1384, 18:49 عصر
من نمی دونم چه جوری می تونم سوالات رو روی سرور بذارم ، اگه بشه من رو راهنمایی کنید !!!!

vbapr2005
پنج شنبه 17 آذر 1384, 23:35 عصر
میری تو پرشین گیگ فایلت رو میذاری اونجا

البته باید یکی اینوایتت کنه.

h_shirazee
جمعه 18 آذر 1384, 21:51 عصر
خوب ؛ پس چرا کسی این کارو نمی کنه ! یالا دیگه !!! یکی منو توی همون جا که آقای vbapr گفت دعوت کنه ؛ خواهشا!!!

vbapr2005
شنبه 19 آذر 1384, 10:46 صبح
اینوایتت کردم

ooprogrammer
چهارشنبه 23 آذر 1384, 21:12 عصر
سوالات این مسابقات همگی در اینترنت موجود هست.
سایت اصلی مسابقات : http://icpc.baylor.edu/icpc

اگر اطلاعات خاصی مد نظرتونه من میتونم به عنوان شرکت کننده در این مسابقات کمکتون کنم.