PDA

View Full Version : سوال: مشکل در اختلاف زمان هاست و اسکریپت

iralvl
دوشنبه 08 اسفند 1390, 20:40 عصر
سلام
من یه اسکریپت نصب کردم این اسکریپت رو روی لینوکس خارجی نصب کرده بودم هیچ مشکلی نداشت ولی حالا که روی لینوکس ایرانی نصب میکنم پیغام میده زمان سرور با زمان اسکریپت همخوانی نداره
این اسکریپت فقط عدذ های روند رو برای منطقه زمانی داره و 3:30+ رو نداره
اینم آدرسی که اسکریپت روش نصب شده میتونید ارور هارو مشاهده کنید: http://zarbid.com (http://zarbid.com/)

لطفا اساتید راهنمایی کنید که باید چیکار کنم

MMSHFE
دوشنبه 08 اسفند 1390, 21:01 عصر
این پیغام خطا نیست، هشداره و میگه بهتره از منطقه زمانی پیشفرض استفاده نکنید. میتونید دو راه رو امتحان کنید:
1- این کد رو قبل از استفاده از تابع date بکار ببرین:

date_default_timezone_set('Asia/Tehran');
2- این کد رو برای عدم نمایش خطا در ابتدای کدها بگذارین:

error_reporting(0);
البته راه اول بهتره، ولی راه دوم ساده تر هست.
موفق باشید.

iralvl
سه شنبه 09 اسفند 1390, 00:12 صبح
این پیغام خطا نیست، هشداره و میگه بهتره از منطقه زمانی پیشفرض استفاده نکنید. میتونید دو راه رو امتحان کنید:
1- این کد رو قبل از استفاده از تابع date بکار ببرین:

date_default_timezone_set('Asia/Tehran');
2- این کد رو برای عدم نمایش خطا در ابتدای کدها بگذارین:

error_reporting(0);
البته راه اول بهتره، ولی راه دوم ساده تر هست.
موفق باشید.
دوست عزیز با روش دوم پیغام حذف میشه ولی تایمر کار نمیکنه
یه سوال دیگه اینکه توی کنترل پنل cpanel برای تعریف دستور های cron job یه قسمت مخصوص هست ولی من الان کنترل پنل parallel pelesk دارم هرچی میگردم که جایی باشه دستور های cron job رو وارد کنم پیدا نکردم
شما نمیدونید کجا باید وارد کنم تا صفحه پشت سر هم و سریع رفرش بشه برای اینکه تایمر به کار بیفته؟
روی لینوکس خارجی با cpanel هیچ مشکلی نبود ولی الان با لینوکس ایرانی با parallel plesk داستان درست شده واسه ما

MMSHFE
سه شنبه 09 اسفند 1390, 15:31 عصر
دوست عزیز، رفرش سریع و پشت سر هم صفحه اصلاً ایده مناسبی نیست چون همونطور که میدونید، تمام صفحه (شامل تصاویر و متون و...) باید دوباره از سرور درخواست بشن و این یعنی یک فاجعه ازنظر مصرف ترافیک. اون هم برای نمایش یک تایمر ساده که با یک کد کوتاه AJAX میتونید به نتیجه مطلوب برسین و فقط همون بخش تایمر در صفحه، تغییر کنه.

iralvl
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 04:09 صبح
دوست عزیز، رفرش سریع و پشت سر هم صفحه اصلاً ایده مناسبی نیست چون همونطور که میدونید، تمام صفحه (شامل تصاویر و متون و...) باید دوباره از سرور درخواست بشن و این یعنی یک فاجعه ازنظر مصرف ترافیک. اون هم برای نمایش یک تایمر ساده که با یک کد کوتاه AJAX میتونید به نتیجه مطلوب برسین و فقط همون بخش تایمر در صفحه، تغییر کنه.
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

یه سوال دیگه که داشتم اینه:
واحد پول ریال توی واحد های پول سایتم نیست ججوری باید واحد پول رو تبدیل به ریال کنم؟

اگر لطف کنید کدش رو بدید و بگید این کد رو کجا وارد کنم ممنونتون میشم

MMSHFE
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 12:07 عصر
شما میتونید از سایتهای بانکها قیمت روزانه واحدهای دیگه رو دریافت کنید و با یک محاسبه ساده، عمل تبدیل رو انجام بدین.