PDA

View Full Version : سوال: برای راه اندازی خرید پستی COD در فروشگاه ساز باید چکار کنم؟

idocsidocs
سه شنبه 09 اسفند 1390, 15:12 عصر
البته باید بگم که فروشگاه ساز رو خودم نوشتم و می خوام امکان خرید پستی رو هم بهش اضافه کنم.

MostafaEs3
سه شنبه 09 اسفند 1390, 16:10 عصر
//////////

idocsidocs
سه شنبه 09 اسفند 1390, 16:16 عصر
باید بنویسی وب سرویس خرید پستی رو دیگه !!! من تاحالا اینا رو نوشتم : پارس پیک - فروتل - ملت مارکت - ایران مارکت سنتر - هموار ----- و همینطور تا چند روز دیگه پایگان رو مینویسم

شما هم که همش می گید اینو نوشتم، اونو نوشتم ! :چشمک:

برای این کار نیاز به ثبت نام توی این سایتها هست؟ لطفا بیشتر توضیح بدید.

MostafaEs3
سه شنبه 09 اسفند 1390, 16:32 عصر
//////////

idocsidocs
سه شنبه 09 اسفند 1390, 16:58 عصر
:لبخند::لبخند::لبخند: خب راست میگم دیگه نوشتم !! مگه من گفتم ننوشتی:چشمک:
حالا نکنه چیزی ننوشتی و مارو سر کار گذاشتی http://ashiyane.org/forums/images/smilies/33.gif

خب نه شما میرید مستندات فنی (راهنمای استفاده از وب سرویس) هرکدومش رو میگیرید بعد طبق اونا شروع میکنید به نوشتن وب سرویس ... پارس پیک از همشون سخت تره نوشتنش --- در مورد تست وب سرویستون هم هرکدومش رو که نوشتید پیام بدید به من تا براتون تستش کنم ... هرکدوم از دوستان من یکدونه از اینا رو دارن استفاده از این وب سرویس ها رایگانه و نیاز به ثبت نام توی این وب سایتها نیست؟

MostafaEs3
سه شنبه 09 اسفند 1390, 17:08 عصر
//////////

idocsidocs
سه شنبه 09 اسفند 1390, 17:31 عصر
فروتل 100 تومن با 4 درصد از هر محصول
پارس پیک 100 تومن با 5 درصد از هر محصول --- یا --- 50 تومن با 10 درصد از هر محصول
ایران مارکت سنتر 200 تومن با 5 درصد از هر محصول
ملت مارکت 50 تومن با 5 درصد از هر محصول (روز های تعطیل میگن رایگانه)
هموار --- رایگان با 5 درصد از هر محصول
موقع فروش با این روش قیمت ارسال کالا و 4 درصد شرکتهای ارسال پستی رو باید به قیمت تمام شده قیمت کالا اضافه کنیم؟

MostafaEs3
سه شنبه 09 اسفند 1390, 18:32 عصر
//////////

persian-boy
سه شنبه 09 اسفند 1390, 18:40 عصر
دسترسی به وبسرویس های همه شرکت های COD رایگان است .

شما میتونید مستندات رو درخواست کنید . در بیشتر موارد ، در صفحه اول خودشون قرار دادن . اگر نبود ، میتونید درخواست بدید

دوست عزیز MostafaEs3

اگه بگم دوباره با مستندات بنویسید ، نمیگید وقت ندارم ؟ با توضیح و سوال و ....

با اینکه نوشتنش 20-30 دقیقه بیشتر وقت نمیبره ! میخوام از دانش شما که در اکثر تاپیک ها اسکریپت های زیادی نوشتید ، استفاده کنم :لبخندساده:

idocsidocs
سه شنبه 09 اسفند 1390, 18:54 عصر
نمیخواد خودتون اضافه کنید !! باید یکبار اتصال برای دریافت هزینه پستی و یکبار برای ثبت سفارش انجام بدید ... درواقع شما باید یکبار اطلاعات محصول رو بفرستید و قیمت پستی رو دریافت کنید ... بعد دوباره یکبار اتصال انجام میدید و سفارش رو ثبت میکنید (البته پارس پیک فرایند خیلی پیچیده تری داره !)

الان توی سایت فروتل نتونستم مستنداتشون رو پیدا کنم.

منظور از مشخصات محصول چیه؟

MostafaEs3
سه شنبه 09 اسفند 1390, 18:56 عصر
//////////

MostafaEs3
سه شنبه 09 اسفند 1390, 19:03 عصر
//////////

idocsidocs
سه شنبه 09 اسفند 1390, 19:57 عصر
من خیلی از بخشهای فروشگاه ساز رو نوشتم. یعنی باید تغییر بدم؟

مسئله دیگه اینکه توی نوشتن یه فروشگاه حتما باید وزن رو از مدیر سایت بگیریم؟

MostafaEs3
سه شنبه 09 اسفند 1390, 20:07 عصر
//////////

idocsidocs
سه شنبه 09 اسفند 1390, 21:08 عصر
فروتل 3 حالت برای خرید قرار میده : COD - پرداخت آنلاین - و یک مورد دیگه که یادم نیس !! منظور از این مطلب دقیقا چیه؟

MostafaEs3
سه شنبه 09 اسفند 1390, 22:10 عصر
//////////

idocsidocs
سه شنبه 09 اسفند 1390, 22:30 عصر
بابا این فروتل به علاوه خرید پستی یک پرداخت آنلاین با چندتا درگاه خاص رو هم گذاشته ... یک چیزی دیگه هم بود .. برو توی سایتش پیدا میکنی ... توی خود راهنما هم نوشته

آها پس بگو !

MostafaEs3
سه شنبه 09 اسفند 1390, 22:45 عصر
//////////

idocsidocs
شنبه 13 اسفند 1390, 23:56 عصر
نمیخواد خودتون اضافه کنید !! باید یکبار اتصال برای دریافت هزینه پستی و یکبار برای ثبت سفارش انجام بدید ... درواقع شما باید یکبار اطلاعات محصول رو بفرستید و قیمت پستی رو دریافت کنید ... بعد دوباره یکبار اتصال انجام میدید و سفارش رو ثبت میکنید (البته پارس پیک فرایند خیلی پیچیده تری داره !)

من الان می خوام فروتل رو توی سایت خودم قرار بدم. باید از کجا شروع کنم؟

MostafaEs3
یک شنبه 14 اسفند 1390, 02:12 صبح
//////////

idocsidocs
یک شنبه 14 اسفند 1390, 11:50 صبح
شروع کن به نوشتن وب سرویس ... فروتل یک مقداری پیچیده اس ولی دراصل خیلی آسونه ... اول یک نکته رو بهت بگم : فروتل دربرابر قوانین خیلی سختگیری میکنه مخصوصا با فروش فیلم و مواد دیگه ---
منظروتون اینه که فیلم رو می بینن و اگر غیر مجاز بود نمی فرستن؟ اینطوری که دردسر احتمالیش برای ما کمتره. به هرحال ما که نمی خوایم فروشگاه بزنیم.

اگه هم خیلی حوصله نداری از نمونه های آماده استفاده کن !! نمونه رو کپی کن مقادیرش رو عوض کن تمومه ! :لبخند:
کدهای نمونه رو پیدا نکردم. می شه لینک چند مورد رو برام بفرستید؟

MostafaEs3
یک شنبه 14 اسفند 1390, 13:32 عصر
//////////