PDA

View Full Version : سوال: ثبت شرکت و درخواست رتبه بندی در شوراری عالی انفورماتیک کشور

idocsidocs
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 02:05 صبح
دوستان من دیپلم رو از دانشگاه هاروارد گرفتم !:چشمک:

حالا می خوام یه شرکت ثبت کنم و کار طراحی وب، فروش قطعات، نصب شبکه و ... رو انجام بدم.

معمولا کارهای پیمانکاری و ... رو به شرکتهایی می دن که رتبه بالایی داشته باشن.

با توجه به مدرک معتبری که دارم! من می خوام فعلا با ثبت شرکت و از طریق طراحی وب رتبه شرکتم رو بالا ببرم و بعد توی سایر زمینه های کامیپوتر کارهای پیمانکاری انجام بدم.

آیا این کار از نظر شما درسته؟

ayub_coder
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 10:34 صبح
به نظر من فقط در یک زمینه فعالیت کنی بهتر باشه. البته نظر شخصی منه.! چند شاخه ایی کردن فعالیت نیازمند صرف زمان زیاد و نیروی کار بیشتر میشه. در عوض شما همون زمان و نیروی کار رو در یک زمینه متمرکز کنی بازدهی بسیار بالاتری رو خواهی داشت.!!(البته گفتم باز نظر شخصی منه :لبخندساده:)

idocsidocs
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 14:37 عصر
به نظر من فقط در یک زمینه فعالیت کنی بهتر باشه. البته نظر شخصی منه.! چند شاخه ایی کردن فعالیت نیازمند صرف زمان زیاد و نیروی کار بیشتر میشه. در عوض شما همون زمان و نیروی کار رو در یک زمینه متمرکز کنی بازدهی بسیار بالاتری رو خواهی داشت.!!(البته گفتم باز نظر شخصی منه :لبخندساده:)

قرار نیست همه کارها رو من بکنم. استارت کار زده بشه و مدتی دوام بیاره، می شه نیروی کار زیادی جمع کرد. ما که نمی تونیم تا 20 سال دیگه بشنیم و کد بزنیم.:چشمک: