PDA

View Full Version : سوال: تغییر ساعت و تاریخ سیستم در ویندوز 7

mahmood744
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 17:38 عصر
سلام دوستان
من می خوام ساعت و تاریخ را در ویندوز 7 عوض کنم
اما متاسفانه در ویندوز 7 این دسترسی را گرفته (اجازه تغییر تاریخ نمی دهد) :متفکر:
به نظر شما چه راهی وجود داره که با زور تاریخ سیستم را عوض کنیم و از دست کنترل ویندوز 7 خارج شویم

با تشکر

سید حمید حق پرست
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 18:40 عصر
سلام
منظورتونو متوجه نشدم . میخوای یه برنامه بنویسی که ساعت ویندوز رو تغییر بده یا بصورت دستی ساعت ویندوز رو تغیر بدی ؟
اگه به صورت دستی که راحته تو سون

موفق باشی

یا علی (ع)

Mr'Jamshidy
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 23:38 عصر
سلام
منظورتونو متوجه نشدم . میخوای یه برنامه بنویسی که ساعت ویندوز رو تغییر بده یا بصورت دستی ساعت ویندوز رو تغیر بدی ؟
اگه به صورت دستی که راحته تو سون

موفق باشی

یا علی (ع)

دوست عزیز فکر کنم وقتی بحث اینجا مطرح میشه یعنی به برنامه نویسی مربوط میشه

تنها کاری که میشه کرد

1. برنامه از طریق Run As Administrator اجرا بشه
2. User Account Control غیر فعال بشه
3. User Account Control رو دور بزنی (که من اطلاعاتی ندارم)

سید حمید حق پرست
پنج شنبه 11 اسفند 1390, 00:20 صبح
دوست عزیز فکر کنم وقتی بحث اینجا مطرح میشه یعنی به برنامه نویسی مربوط میشهپرسیدن نه عیبه نه خلاف فقط خواستم بدونم کدومشو میخواد . بفرمایید اینم سورس رو ویندوز سون تست کردم جواب میده . سال ، ماه ، روز ، روز هفته . ساعت ، دقیقه ، ثانیه ، میلی ثانیه . اینارو تغییر میده

موفق باشید

یا علی (ع)

Mr'Jamshidy
پنج شنبه 11 اسفند 1390, 00:29 صبح
پرسیدن نه عیبه نه خلاف فقط خواستم بدونم کدومشو میخواد . بفرمایید اینم سورس رو ویندوز سون تست کردم جواب میده . سال ، ماه ، روز ، روز هفته . ساعت ، دقیقه ، ثانیه ، میلی ثانیه . اینارو تغییر میده

موفق باشید

یا علی (ع)

دوست عزیز قصد توهین نداشتم

سید حمید حق پرست
پنج شنبه 11 اسفند 1390, 00:33 صبح
دوست عزیز قصد توهین نداشتم
این چه حرفیه آقای جمشیدی شما گل سایت برنامه نویس هستید

اینم سورسی که الان نوشتم با یک خط کد نویسی ( که به 20 کلمه نمیرسه ) ( البته فقط تاریخ عوض میکنه که واسه ساعت هم اگه تونستم مینویسم) . راحتترین روش

موفق باشید

یا علی (ع)

سید حمید حق پرست
پنج شنبه 11 اسفند 1390, 01:16 صبح
اینم هم ساعت هم تاریخ . هردوش که میتونی سال ،ماه ، روز . ساعت ، دقیقه ، ثانیه رو تغییر بدی ( فقط دو خط کد ساده )
خودم سون دارم درست کار میکنه

موفق باشی

یا علی (ع)

Farbod EZRaeL
سه شنبه 27 تیر 1391, 20:15 عصر
این چه حرفیه آقای جمشیدی شما گل سایت برنامه نویس هستید

اینم سورسی که الان نوشتم با یک خط کد نویسی ( که به 20 کلمه نمیرسه ) ( البته فقط تاریخ عوض میکنه که واسه ساعت هم اگه تونستم مینویسم) . راحتترین روش

موفق باشید

یا علی (ع)

یک سوال اگر بخواهم یک برنامه بنویسم وقتی برنامه اجراء شد تاریخ کامپیوتر فرد مورد نظر را با تاریخ میلادی ست کند و تا وقتی برنامه باز است نشود تاریخ را عوض کرد

GH.Hamid
چهارشنبه 24 مهر 1392, 21:58 عصر

موفق باشید

یا علی (ع)

درود
امکانش هست همین سورسی که نوشتید رو با فایل bat بسزاید. خیلی ممنون میشم اگر این کار رو بکنید . فقط می خوام تاریخ سیستم رو به یک تاریخ مشخص تغییر بده حتما هم bat باشه

GH.Hamid
چهارشنبه 24 مهر 1392, 22:01 عصر
سورسی رو که نوشته بودید رو مشاهده کردم که بعد از اجرا سال ، ماه و روز رو میخواد و بعد تغییر میده . من میخوام فقط به سورسم یه تاریخ مشخص رو وارد کنم (داخل خود سورس باشه بدون سئوال کردن) و وقتی فایل bat رو اجرا می کنم تاریخ سیستم تغییر کنه

vbhamed
شنبه 27 مهر 1392, 09:45 صبح
سلام
تو فايل bat عبارات زير رو بنويسيد، البته تاريخ و ساعت دلخواه خودتون رو بزاريد
Date 10-05-2013
Time 12:23:45