PDA

View Full Version : نظر اساتید در مورد مجموعه های آموزشی مهندس کیانیان

sara _irani
شنبه 13 اسفند 1390, 14:33 عصر
نظر اساتید در مورد مجموعه های آموزشی مهندس کیانیان
سلام به همه اساتید پر کار برنامه نویس
میخواستم نظرتون رو در مورد این مجموعه های آموزشی مهندس کیانیان بدونم
اصلان خوبه یا نه
می ارزه
یه توضیح بدید
اینم لینک سرفصل هاش

http://www.learningterm.com

crazy_1892
شنبه 13 اسفند 1390, 14:47 عصر
من چند تا از کلیپ های آموزشی ایشون را دیدم بد نبود

sara _irani
شنبه 13 اسفند 1390, 16:34 عصر
منم اونا رو دیدم
من میخوام دو تا مجموعه سی شارپش رو بگیرم
ببین می ارزه
اخه الان 45 درصد تخفیف میده

Hybrid
شنبه 13 اسفند 1390, 16:41 عصر
منم اونا رو دیدم
من میخوام دو تا مجموعه سی شارپش رو بگیرم
ببین می ارزه
اخه الان 45 درصد تخفیف میده

سلام ، من چندتا از آموزشش ها رو دیدم واقعا زیبا توضیح داده بود.

sara _irani
شنبه 13 اسفند 1390, 16:55 عصر
اینجا واسه این تاپیک زدم اخه بعضی از ن تو یاهو که با هاشون چت می کردم میگفتن اصلا ارزش نداره
حالا گفتم ببینم چه طوره

barnamenevisjma
شنبه 13 اسفند 1390, 18:07 عصر
سلام
با کسب اجازه از استاد محترم آقای کیانیان، من نظرمو اینجوری میگم:

1- مثل 99 درصد آموزشهای فارسی، نکات تکراری رو بیان می کنن! من تو آموزشاشون خیلی از جاها رو دیدم که یه موضوع واقعا ساده رو خیلی کش دادن و بحث رو طولانیش کردن . و بالعکس، جاهای زیادی هم بوده که باید بیشتر توضیح میدادن، و متاسفانه زود از مطلب گذشتن(کاری که در آموزش دادن ما ایرانیا زیاده!)

2- اگه یه خورده سریعتر صحبت کنن، خیلی خیلی بهتر میشه! راستش من که حوصلم سر میره و خیلی وقتا هم به خاطر همین، تمرکزمو از دست میدم. البته من در کلاسهای ایشون حضور نداشتم، و فقط فیلم های آموزشی ایشون رو دیدم.

در نهایت باز هم از آقای کیانیان پوزش میخوام.
موفق و موید باشید.

Xcalivorse
شنبه 13 اسفند 1390, 20:13 عصر
دوست عزیز مهمترین مساله ای که باید مد نظر داشت اینه که مفاهیم و تعاریف پایه تو اون آموزش باشه که متاسفانه وقتی یکی از بچه ها چند تا کلیپ هاشونو به من نشون داد به نظرم اصلا جالب تیومد چون دروس ایشون هم فاقد مولفه ذکر شده هست.

sara _irani
شنبه 13 اسفند 1390, 20:24 عصر
پس خرید رو منتفی کنم
اینجوری که بچه ها میگن ارزش نداره

zarrinnegar
شنبه 13 اسفند 1390, 20:49 عصر
به نظر من برای کسی که با C# برنامه نویسی نکرده و بخواد شروع کنه و حوصله خوندن رو نداره خوبه
بعضی جا ها هم یه سری متد هارو آموزش میده که شاید اگه خود طرف بخواد بخونه تا یاد بگیره شاید بهش برخورد نکنه و یا دیر تر بهش برسه

آموزش هاش پروژه عملی ساده ای رو دنبال میکنه
در کل برای مبتدی ها خوبه
ولی درباره نسبت محتوی به قیمتش :متفکر: نظری ندارم :لبخندساده:

mp_mp353
شنبه 13 اسفند 1390, 21:30 عصر
دوست گرامی به نظر من برای شروع کار برای برنامه نویسی بد نیست. چون مثل بیشتر آموزش های برنامه نویسی به شکل پایه است واینکه به شکل حرفه ای وارد یک شاخه نمیشه!
به نظر من استفاده از ویدیو های زبان اصلی خیلی بهتره مخصوصا اگه در یک شاخه خاص مثلا DB یا شبکه و.... خوب توضیح داده باشه.

ویدیو های شرکت Appdev بد نیست البته از این سری ویدیو ها لیندا هم بد نیست. برای مثال ویدیو های مثل Mastering Threading in C sharp - Lifetime and State واسه شاخه های خاص مثل ترد ها و... هم هست.
اما اگه شما تازه کار هستید ویدیو های آقای کیانیان برای Start کار شما بد نیست! ولی بهترین هم نیست.
:لبخندساده:

mp_mp353
شنبه 13 اسفند 1390, 21:32 عصر
در ضمن بگم هیچ کاری بی ارزش نمیشه حتی اگه ما فکر کنیم بی ارزشه!
لااقل ارزشش به اینکه ایشون دانسته هاش رو برای خودش نگه نداشته و به دیگران هم انتقال میده. حالا چه پولی چه رایگان.
موفق باشید.

sara _irani
شنبه 13 اسفند 1390, 23:39 عصر
مرثی
ممنون
من خودم کم کم شروع میکنم گفتماینو بگیرم شاید زودتر به خواستم برسم

nilmil_nil
یک شنبه 14 اسفند 1390, 19:06 عصر
به نظر من خیلی خوبه من همه آموزش ها شونو دارم SQl-C#-PHP-ASP
نباید انتظار اینو داشته باشین که شما رو یه برنامه نویس حرفه ای کنه این آموزش ها
این آموزش ها در حد مقدماتی هستن بقیش دیگه پای خود کسی هست که میخواد پیشرفت کنه
تو آموزش که نمیشه همه چیزو گفت
به نظر من خیلی عالیه

Xcalivorse
یک شنبه 14 اسفند 1390, 20:17 عصر
دوستان عزیز مفاهیم پایه خیلی مهمه. مشکل تمام آموزش تهیه شده در زمینه برنامه نویسی همینه. همشون میخوان زودتر کاربر یک خروجی بگیره و چند تا خط کد رو حفظ کنه و یه برنامه بنویسه. مشکل همین جاست. اگر کسی بخواد واقعا برنامه نویسی رو یاد بگیره خصوصا زبان های دات نتی رو باید حتما مفاهیم پایه خود دات نت و مفاهیم شیء گرایی رو اول کار کنه. چرا همه میگید این آموزش خویه ؟!!!
اگر نگاهی به کتاب های Wrox بندازید می بینید زنجیره کتاب ها با کتاب های تئوریک مربوط به ماهیت و ساختار Net Framework. شروع میشه و بعد هم در کتاب های اصلی با مفاهیم اصلی زبان #C شروع به کار میکنه.

andaron
یک شنبه 14 اسفند 1390, 23:08 عصر
سلام دوست عزیز کجای سایت زده 45 درصد تخفیف

mehrdad85
دوشنبه 15 اسفند 1390, 09:29 صبح
سلام
به نظر من همه چیز بسته به اینه که شما چه انتظاری از آموزش دارید؟
نباید انتظار داشت که با نگاه کردن یه فیلم بتونید یه برنامه نویس حرفه ای بشید
من میخام اینجا از تهیه کننده این ویدئو آقای مهندس کیانیان تشکر کنم بخاط راینکه این ویدئو ها چند تا خصیصه خیلی خوب دارن
اول اینکه برای شروع خیلی عالی هستن چون که این جرات ار بهتون میده که شروع بکار کنید دوم اینکه وقتی ببینید که کار کردن و کد زدن چقدر ساده انجام میشه این اعتماد به نفس را میگیرید که ادامه بدید
در پاسخ اون دوست خوبمون که فرموده بودن مولفه ای نیستش میتونم اینطور پاسخ بدم که آموزش ها به طریقی هستش که در نهایت این توانایی را به بیننده بده که همگام با تهییه کننده در کد زنی پروژه نهایی پیش بره
نکته دیگه اینه که مقایسه این آموزش ها با ویدئو های لیندا و ... کار درستی نیست
دوستانی که این ویدئو ها را نگاه کردن خوب میدونن من چی میگم اگه یه نگاهی به حجم و اندازه بندازید و مقایسه کنید متوجه منظورم میشید
نمیشه به یه نفر کلا 2 3 ساعت فرصت داد و انتظار داشت که از شما یه برنامه نویس حرفه ای بسازه

به نظر من ویدئو های ایشون مناسب هستن و حداقل میشه گفت بهترین ویدئو های آموزشی فارسی در این زمینه به حساب میان

با تشکر

mp_mp353
دوشنبه 15 اسفند 1390, 13:14 عصر
البته من با نظر دوست قبلی (هترین ویدئو های آموزشی فارسی در این زمینه به حساب میان) موافق هستم.
دوست دیگه هم راست میگه که نباید از ویدیو های آموزشی انتظار داشت که تمام مفاهیم رو به ما یاد بدن.
اما به لحاظ محتوا درسته در قیاس لیندا و.. نیست ولی مزیت اصلیش اینه که فارسی هست (آموزش آقای کیانیان) و مشکل زبان ندارید.

sanay_esh
دوشنبه 15 اسفند 1390, 13:37 عصر
با سلام و خدمت شما دوست گرامی
به نظر بنده خریدن هر چیزی مانند کتاب یا سی دی آموزشی زمانی مفید بوده و ارزش داره که بتونی مثلا اگه 20 هزار تومان بهش پول میدی ازش اندازه 200 هزار تومان استفاده ببری در غیر این صورت نمی ارزه

بنده یه پیشنهاد خیلی ارزنده دارم اونم اینه که اگه بتونی در دوره های آموزشی همین سایت که سایت آموزشگاهش هم اینجاست (http://barnamenevis.info)بری و ثبت نام کنی و بتونی به همراه کلاسهای آن دوره ها را مرور کنی و تمرین کنی پ

دیگه نیازی نخواهید داشت که به چیز دیگری فکر کنی

بنده در دوره شهریورش رفتم و بعد از آن یک کار بسیار بزرگی رو تونستم بگیرم و فکر کنم 3 برابر پول سه دوره رو در فاز اول پروژه در آوردم !!!

حالا برو کلاهتو بذار جلوی خودت و قضاوت کن

M0TR!X
دوشنبه 15 اسفند 1390, 13:58 عصر
سلام.

من مجموعه asp.net ایشون رو دارم !

اصلا برای مبتدی ها خوب نیست.حداقل شما باید یکم اشنایی از قبل داشته باشید !

بقیه مجموعه های ایشون رو نمیدونم ولی فکر کنم اکثرا اینطوری باشن ! یعنی مبتدی نیست .تقریبا از متوسط شروع میشه !

در ضمن به نظر من تا وقتی که کتاب هست چرا ادم باید سی دی بگیره که محدود هست ؟

من همیشه کتاب میخرم راحت هم یاد میگیرم.

Pouyan2010
سه شنبه 16 اسفند 1390, 13:57 عصر
به نظر من که کلیپ های ایشون خیلی خیلی عالی هستند، من خودم اصفهان هستم و در دوره ای مختلف آموزشی ایشون شرکت کردم و راضی هستم، بنظر من ایشون حداقل در اصفهان یکی از برجسته های برنامه نویسی هستند فقط کافیه به وبلاگ شخصی ایشون یه سری بزنید و رزومه کاری ایشون را ببینید، من در یه بازه زمانی حدود 400 هزارتومان خرج کردم ولی الان بالای 2 م ازش درامد داشتم و از همه مهمتر خیلی چیزا را یاد گرفتم هرچند که کتاب های انشارات Wrox را می خونم ولی کلیپ هم خیلی کمک کنندست. ایشون کار خودشا انجام میده، بقیش با شماست که چقدر تلاش کنید.
موفق باشید و با تشکر از مهندس مهرداد کیانیان

sh1369
چهارشنبه 17 اسفند 1390, 17:00 عصر
نه نخر پولتو می ریزی تو آب جوغ
برو کتاب بخون
راستی ، سلام

x3psx_
دوشنبه 30 مرداد 1391, 22:28 عصر
به نظر من عالی توضیح میدن ولی با این قیمت نمی ارزه!!!!

mousa1992
دوشنبه 30 مرداد 1391, 22:50 عصر
به نظر من ایشون کسی هستند که دستشون تو کاره و پروژه های مختلفی رو انجام دادن و تجربه ی فراوان و تجربه عامل بسیار مهمیه در اموزش دادن
من اموزش چنین کسی رو بیشتر میپسندم تا یک استاد دانشگاه که صرفا درس خوندن و مدرک گرفتند و شاید حتی یک پروژه هم برای سازمانی ننوشته باشند
مطمئن باشید پولی رو که در این راه خرج میکنید دور نریختید
و من بار ها در فلم های اموزشی ایشون دیدم که از تجربشون میگفتند و مشتری چی از ایشون میخواست و چه راهکاری رو در نظر گرفتند، این خیلی خوبه
البته خب این ویدئو ها برای شروع کار هست و سطحشون بالا نیست

homan1374
دوشنبه 30 مرداد 1391, 23:01 عصر
ویدیو های زیادی از ایشون ندیدم ولی درکل
اگر مبانی برنامه نویسی در #C رو میدونید...بخش های زیادی از ویدیو ها براتو کسل کننده خواهد بود..چون شما چیزهایی
رو که ویدیو قصد آموزش اونها به شما رو داره بلدید..
اما اگر مبتدی هستید و میخواهید تازه شروع کنید...ویدیو های ایشون جذاب هستند و به نظر من بهترین در نوع خودشون هستند..
به نظر من شیوه آموزش ایشون برای مبتدی ها جوری هست که تازه کارها رو به ادامه دادن برنامه نویسی تشویق میکنه!

alireza.zahani
سه شنبه 31 مرداد 1391, 11:02 صبح
سلام
ببین اون مبلقی که براش می خوای پرداخت کنی برات ارزش داره یا چیزی که یاد میگیری
بعضی وقتی آدم یه چیزیو بلده مثل فرضا تعریف کلاس ، ولی با دیدن یه فیلم که قبلشم میدونه که فایده نداره یه قسمت یه نکته ظریف تو فیلمو متوجه میشه ، بعد میگه ارزش داشت دوباره دیدنش
من اعتقادم اینه ، طرف چند سال پیش میرفت تا بخارا یه چیز یاد بگیره ؛ خیلی هزینه زمانی داشت براش ولی میرفت
شما برا خیلی چیزا داری خرج میکنی ، اینم روش
ناگفته نماند نمیدونم سطح شما چقدره ، ولی برا اطمینان میگو ، کلیپای کیانیان تو اینترنت هستش ، دانلود کن اگه آموزنده بود مجموعشو تهیه کن
اینم یه لینکش
http://www.mspsoft.com/index.php?s=%DA%A9%DB%8C%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D 9%86
موفق باشی

sattar1
سه شنبه 31 مرداد 1391, 11:29 صبح
سلام به دوستان

به نظر بنده اگه شما مبتدی هستید و تازه شروع به برنامه نویسی کردید این چنین آموزشها حتما به شما کمک خواهد کرد
بنده خودم مجموعه ی #C آقای کیانیان را دیدم و برای شروع مفید بود.
علاوه بر دیدن این آموزش ها خود فرد هم باید تلاش کنه و قطعا نمیشه تمام مطالب را در این آموزش ها پیدا کرد.

در ضمن شما میتوانید به عنوان نمونه کار بعضی از این کلیپ ها رو از اینترنت دانلود کنید و در صورت نیاز خریداری کنید
با سپاس

Mousavmousab
جمعه 25 اسفند 1391, 21:41 عصر
سلام
با کسب اجازه از استاد محترم آقای کیانیان، من نظرمو اینجوری میگم:

1- مثل 99 درصد آموزشهای فارسی، نکات تکراری رو بیان می کنن! من تو آموزشاشون خیلی از جاها رو دیدم که یه موضوع واقعا ساده رو خیلی کش دادن و بحث رو طولانیش کردن . و بالعکس، جاهای زیادی هم بوده که باید بیشتر توضیح میدادن، و متاسفانه زود از مطلب گذشتن(کاری که در آموزش دادن ما ایرانیا زیاده!)

2- اگه یه خورده سریعتر صحبت کنن، خیلی خیلی بهتر میشه! راستش من که حوصلم سر میره و خیلی وقتا هم به خاطر همین، تمرکزمو از دست میدم. البته من در کلاسهای ایشون حضور نداشتم، و فقط فیلم های آموزشی ایشون رو دیدم.

در نهایت باز هم از آقای کیانیان پوزش میخوام.
موفق و موید باشید.

بر عکس آموزش های ایشون عالیه ، حرف هم نداره ، دلیل نمیشه شما اون قسمت هاشو بلدین ، به این معنی باشه که ایشون زیادی کشش میده ، شما بزن جلو تر را بببین. خدا پدرشو بیامرزه که سر کلاس به این خوبی داره درس میده ، اگر بدونید توی دانشگاه ها استاد ها به چه شکلی آموزش می دن (آیا اصلاٌ آموزش می دن ؟) که خوب آموزش بدن ؟ آموزش های ایشون حرف نداره. این نظر شخصی منه.

C#‎_best_Programmer
جمعه 25 اسفند 1391, 22:02 عصر
آجی اگه می خوای سی شارپ یاد بگیری فقطwrox:قلب:

behrozi.ir
جمعه 25 اسفند 1391, 22:36 عصر
کلاس های جدید استاد کرامتی با این سرفصل هایی که ارائه دادن واقعا حرف نداره!!!
کلاس های آموزشگاه سایبرتک و مجتمع فنی هم خوب هستند

CD , E-book , Film و چیزهای دیگه به درد یادگیری نمیخورن، آخه مگه تاریخ ، جغرافی یا راز بقا هستش که بریم نگاه کنیم
ما ایرانی ها هم اهل کتاب نیستیم ، البته کتاب ها هم فایده نداره (ماشین Translate آقا عین اله)، کتاب های خارجی هم که مشکل زبان

C#‎_best_Programmer
جمعه 25 اسفند 1391, 22:47 عصر
داشم این کتاب که گفتم ترجمش بی نظیره بهترین استاده

veniz2008
جمعه 25 اسفند 1391, 22:51 عصر
کلاس های جدید استاد کرامتی با این سرفصل هایی که ارائه دادن واقعا حرف نداره!!!
:متفکر:

کلاس های آموزشگاه سایبرتک و مجتمع فنی هم خوب هستند:متفکر::متفکر:

CD , E-book , Film و چیزهای دیگه به درد یادگیری نمیخورن، آخه مگه تاریخ ، جغرافی یا راز بقا هستش که بریم نگاه کنیم
ما ایرانی ها هم اهل کتاب نیستیم ، البته کتاب ها هم فایده نداره (ماشین Translate آقا عین اله)، کتاب های خارجی هم که مشکل زبانسلام.
معلومه اهل زحمت کشیدن نیستی و میخوای سی شارپ رو با یک دوره 30 یا 40 ساعته یاد بگیری. آب در هاون میکوبی دوست من. بهتر از کتاب چیزی وجود نداره ولی تا چه کتاب و چه مترجمی باشه.

C#‎_best_Programmer
جمعه 25 اسفند 1391, 23:06 عصر
ونیز کاملا باهات موافقم و به جرات میگم راکس چون خودم خوندمش

behrozi.ir
جمعه 25 اسفند 1391, 23:08 عصر
سلام.
معلومه اهل زحمت کشیدن نیستی و میخوای سی شارپ رو با یک دوره 30 یا 40 ساعته یاد بگیری. آب در هاونگ میکوبی دوست من. بهتر از کتاب چیزی وجود نداره ولی تا چه کتاب و چه مترجمی باشه.
ما احتیاج به دوره و کلاس نداریم. :لبخند:
اولین زبان برنامه نویسی که من شروع کردم VB بود سال 2001 -2002
حالا vb به کنار ، موقعی که من اومدم سمت #C هیچ کدوم از اینها وجود نداشت ، حتی کتاب
جالب اینجاست که اینقدر تو کار جدی بودم که سال آخر دبیرستان (سال86) یک اتوماسیون تحت وب(asp.net) برای یک سازمان نوشتم(البته گروهی).

FastCode
شنبه 26 اسفند 1391, 00:54 صبح
با ونیز موافقم.مطالعه هیچ وقت ضرر نداره.
من هنوز توی همین C#‎ چیز های جدید پیدا میکنم.

برای کتاب هم فقط ebook زبان اصلی.برای پیدا کردنش هم فقط google scholar
تنها خاصیت ماشین ترجمه عین الله هم اینه که میشه باهاش استاد های بیسواد رو که کتاب پیشنهاد میدن تشخیص بدی.تضمینی جواب میده.

esibarnamenevis
شنبه 26 اسفند 1391, 12:57 عصر
سلام
ویدیوهای مهندس کیانیان رو از جاوا ،جاوا اسکریپت ،سی شارپ ، وب و .... همه رو دارم و تقریبا مروری داشتم
به نظر بنده با زبان خیلی ساده و شیرین توضیح داده و خیلی کاربردی هستند و با اونا می تونید با بازار کار آشنایی داشته باشید
این آموزش ها رو به همه توصیه می کنم به شدت به اونایی که تازه می خوان شروع کنند
نکته های خیلی زیادی از رو داخل خود گنجانده اند و در بعضی موارد حتی نکته های هکری رو هم گفته اند

fool66
یک شنبه 27 اسفند 1391, 01:42 صبح
البته دوستان استاد تر و باتجربه تر از من هستن
منم مثل خودت تازه وارد هستم شاید بهتر باشه بگم چیزی بلد نیستم

من با آموزش های مهندس کیانیان یه کمی روی روال افتادم ولی چون نتونستم سی دی هاشو بخرم:ناراحت: و کلیپ ها هم ناقص بود توی یه سری از مطالبش مشکلاتی داشتم و اهل مطالعه هم نبودم ( کلا استاد محور هستم نه کتاب محور:لبخند:)

یه مدت با تمرین و کلیپ های ایشون خوب راه افتادم تصمیم گرفتم برم کلاس و خودمو بیشتر تقویت کنم ( متاسفانه این عقل ناقص نکشید بیام مشورت کنم یا برم همون پک کامل سی دی ها رو بخرم:اشتباه: ) کلاسی که رفتم استادش فقط می گفت label چیه چه خصوصیاتی داره textbox چیه و چه خصوصیاتی داره و .... اونم نه کامل یه سریشون حتی به جرات می تونم بگم 40 درصد سوالامو نتونست جواب بده :عصبانی++: ( استاد نبود فقط بازی با ابزار رو بلد بود ) چیز خاصی یا تخصصی یاد نداد
اصل همون نکات شی گرایی هست که مهندس کیانیان میگه به نظر من برای شروع بهترین هست ( به یه منبع نباید بسنده کنی )
من قصد دارم بعد از عید با پک سی دی های ایشون و یکی از اساتید سایت به صورت جد پی گیر بشم :لبخند:

veniz2008
یک شنبه 27 اسفند 1391, 09:50 صبح
من با آموزش های مهندس کیانیان یه کمی روی روال افتادم ولی چون نتونستم سی دی هاشو بخرم:ناراحت: و کلیپ ها هم ناقص بود توی یه سری از مطالبش مشکلاتی داشتم و اهل مطالعه هم نبودم ( کلا استاد محور هستم نه کتاب محور:لبخند:)
یه مدت با تمرین و کلیپ های ایشون خوب راه افتادم
کلیپ های ایشون آموزش های خوبی هستن ولی واسه کسی که اول راه هست به نظرم خوب نیست. مفاهیم رو چاره ای ندارید جز اینکه برید و "کتاب خوب" بخونید.(مثلا کتاب اقای هاشمیان فصل نهم که مربوط به مفاهیم شی گرایی هست میتونه خیلی بهتون کمک کنه. درسته که قدیمیه ولی مفاهیم هیچوقت عوض نمیشن. قرار نیست همه کتاب رو بخونید. مفاهیم رو یاد بگیرید).
کلیپ هایی هم که قبلا در تاپیک زیر از استاد آرش روشن پور هم گذاشتن مفاهیم خیلی خوبی رو بیان کردن. به نظر من بعد از دیدن این ها (اول خوندن مفاهیم کتاب و کلیپ های روشن پور) برید دوباره کلیپ های کیانی رو یکبار دیگه ببینید.
http://barnamenevis.org/showthread.php?366166-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-C&highlight=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+%23C
موفق باشید.

C#‎_best_Programmer
یک شنبه 27 اسفند 1391, 12:30 عصر
تو ایران هیشکی اهل مطالعه نیست هیشکی اهل انجام کار نیست همه کمپوننت آماده می خوان واسه همه چی ولی اونوری هنوز داره رو اسمبلی کار می کنه باهاش ویروس می نویسه آنتی ویروس می فروشه متا سفم:لبخندساده:

jeson_park
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 15:11 عصر
با سلام

یه نکته در مورد کلیپ های آقای کیانیان این هست که این کلیپ ها کل کلاسهاشون نیست بخشی از کلاس ها هست(یعنی فکر می کنید اونهایی که سر کلاس هستن همه قبلا C# یا ASP.NET خوندن بعد اومدن اینجا کلاس؟؟؟)
بعدش هم به نظر من کاملا برای مبتدی ها مناسب هست اما خوب همون طور که گفتم کل جلسات رو ضبط نکردن به خاطر همین هست که دوستان خرده می گیرین و می گن خوب توضیح نداده....

A_2006
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 16:47 عصر
به نظر من تو سایت برنامه نویس هیچ وقت نباید نظر سنجی انجام داد. چون حکایتش میشه همون مقایسه زبانهای برنامه نویسی با هم . کسی که یک زبون رو دوست داشته باشد نباید بگی بالا چشمت ابرو ، حالا آموزشهای کیاینیان هم همینطور کسی که یه جا به دلیل کم کاری و یا به هر دلیلی از آموزشها خوشش نیومده میگه این آموزشها خوب نیستند . بهتر به فکر راه ل دیگه ای باشی . راستی نظر من رو می خوای اینه که واسه کسی که می خواد واقعا یاد بگیره هیچ فرقی نداره از کجا شروع کنه .

ppp1486
جمعه 14 تیر 1392, 22:06 عصر
بهتون توصیه می کنم کلیپهای تصویری استاد آرش روشن پور رو حتما ببینید واقعا مفاهیم رو جوری یاد می دن که ملکه ذهن بشه واقعا عالی بودن

CsharpNevisi
جمعه 14 تیر 1392, 22:47 عصر
به نظرم برای یادگیری خوب باشه .. من ازشون نکته های خوبی یاد گرقتم .. !!

javadnaby
دوشنبه 29 مهر 1392, 17:44 عصر
من پک ESHOP ایشان را خریدم و واقا می گم راضی بودم .
در جواب کسایی که می گند آموزشاش ابتدایی باید بگم اتفاقا این پک خیلی هم سظح بالا بود یهنی اگر کسی می خواهد حرفه ایی بشه این پک خیلی کمک می کنه.

lawless
جمعه 12 دی 1393, 20:27 عصر
سلام دوستان عزیز.من ویدیو های ایشون رو دیدم واقعا از استاد هایی که سر دروس برنامه نویسی تو دانشگاه باهشون کلاس داشتم،روان تر و بهتر تدریس می کنند.درسته برنامه نویسی رو بصورت حرفه ای و متناسب با بازار کار تدریس نمی کنند ولی برای آشنایی اولیه و تسلط بر زبان مورد نظر واقعا ایدال هستند.اینم بگم من ندیدم کسی تو ایران بیاد مثلا آموزش ساخت یه نرم افزار هوش مصنوعی رو جایی بزاره یا کتابی در این مورد برنامه نویسی حرفه ای ر منتشر کنه.برای حرفه ای شدن باید به منابع خارجی تکیه کنی یا در کنار یک تیم برنامه نویسی قوی کار کنی. پس این اموزش ها یکی از بهترین راه ها برای شروع برنامه نویسی مبتدی هست.