PDA

View Full Version : لود کردن پروژه ها

Arrowtic
شنبه 13 اسفند 1390, 18:07 عصر
سلام دوستان.من یه ماهی هست که دارم C++‎‎ کار میکنم و دو سوال دارم:
این برنامه های خوب و معروفی که با C++‎‎ ساخته میشن در محیط کنسول و در Console Project ساخته میشن یا در Windows Form Application ؟اگه تو Windows Form پس این کامپایلرای مختلف به چه دردی میخورن؟Dev و ... روو میگم!آخه اونا که قابلیت Windows Form Application ندارن!
سوال دومم اینه که یه مشکلی در لود کردن پروژه هایی که تو اینترنت برای یادگیری بودن دارم.با Dev-C++‎‎ به راحتی باز میشن(حالا با تفاوت کدا تو Visual Studio و اون کاری ندارم) ولی تو Visual Studio 2010 باز که میکنمشو متن کد هست ولی اصلا گزینه Debug خاموشه و اصلا یه جورایی میشه گفت کد نمیشناسش.کلا تو لود کردنا مشکل دارم!با Visual Studio خودم راحت ترم تو برنامه نوشتن ولی خوب در هر صورت زیاد پیش میاد که یه فایل Open Source رو دان کنم و باز بخوام بکنم و یاد بگیرم ازش که متاسفانه تو Visual نمیتونم و هی مجبورم سویچ کنم به Dev برا این فایلا!
اینم یه عکس:
http://brnu.netai.net/photos/2bd403625078.jpg

Arrowtic
یک شنبه 14 اسفند 1390, 20:55 عصر
کسی نیست؟!؟!

امروز Visual Studio 2010 هم خریدم کلا با لود کردن پروژه های هر زبانی مشکل دارم.چندتا پروژه C# هم دان کردم اونارم میزنم لود کنه میخواد Convert کنشون بعدشم که دیباگو میزنم ارور میده!(کسی میدونه تو C# کدوم فایلو باید لود کنم؟)

یکی کمک کنه چطور میشه یه پروژه رو توش لود کرد>؟!؟!؟!

amin1softco
یک شنبه 14 اسفند 1390, 21:03 عصر
دوست عزیز

و ... روو میگم!آخه اونا که قابلیت Windows Form Application ندارن!
چرا اونها هم این قابلیت رو دارند!

ولی تو Visual Studio 2010 باز که میکنمشو متن کد هست
به صورت معمولی نمی تونی فایل را کامپایل کنید باید ابتدا یک پروژه از نوع کنسول بسازید و کد ها رو داخلش قرار بدین تا اجرا بشه! همین.

امروز Visual Studio 2010 هم خریدم کلا با لود کردن پروژه های هر زبانی مشکل دارم.چندتا پروژه C#‎ هم دان کردم اونارم میزنم لود کنه میخواد Convert کنشون بعدشم که دیباگو میزنم ارور میده!(کسی میدونه تو C#‎ کدوم فایلو باید لود کنم؟)
حتماً به کریستال ریپورت یا افزودنی هایی که رویه 2010 نیست گیر میده...

Arrowtic
یک شنبه 14 اسفند 1390, 21:24 عصر
مرسی بابت جواب!
تو کجای Dev-C++‎ میشه از نوع Form Application ساخت؟هر چی میگردم فقط همین کنسولو داره!

حتماً به کریستال ریپورت یا افزودنی هایی که رویه 2010 نیست گیر میده...
الآن یعنی چطور این مشکلو برطرف کنم؟

amin1softco
یک شنبه 14 اسفند 1390, 22:12 عصر
83688
باید بری دانلودش کنی دیگه از سایت مایکروسافت و نصب...