PDA

View Full Version : می خوام وقتی کاربر یک گزینه از checkboxlist رو کلیک کرد تعدادی textbox زیر اون نمایش داده بشه

alibabaei2
شنبه 13 اسفند 1390, 23:05 عصر
با سلام
یک checkboxlist دارم که به یک دیتا سورس وصله و مقادیرش رو از دیتا بیس نمایش میده . حالا می خوام رو هر گزینه که کلیک شد کنار اون گزینه یا پایینش تعدادی textbox نمایش داده بشه.
فکر کنم با javascript و jquery بشه کاری کرد.
اما چیزی به ذهن من نمیرسه
اگه کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون می شم کمکم کنید

farhud
یک شنبه 14 اسفند 1390, 11:21 صبح
الان مشکل شما چیه؟ اینکه نمی‌دونید چطوری تشخیص بدید روی کدام گزینه کلیک شده؟ و یا اینکه چطوری textbox نمایش بدید؟

mohsen.nsb44
یک شنبه 14 اسفند 1390, 12:19 عصر
الان مشکل شما چیه؟ اینکه نمی‌دونید چطوری تشخیص بدید روی کدام گزینه کلیک شده؟ و یا اینکه چطوری textbox نمایش بدید؟
شما میتونید یک پنل داشته باشید که کنترهای مربوطه در ان قرار دارند که visible ان false است بعد با تیک دار کردن
checkboxlistمیتوانید visible ان را true کنید

یا از multiview استفاده بکنید

mehdi-ghafari
یک شنبه 14 اسفند 1390, 12:51 عصر
دوستان میشه لطفا کد جاوااسکریپتشو بزارید؟
ممنون

farhud
یک شنبه 14 اسفند 1390, 13:04 عصر
دوستان میشه لطفا کد جاوااسکریپتشو بزارید؟
ممنون

شما هنوز پاسخ ندادی که دقیقا مشکلت چیه؛ ما کد چی رو بزاریم؟

mehdi-ghafari
یک شنبه 14 اسفند 1390, 13:34 عصر
شما هنوز پاسخ ندادی که دقیقا مشکلت چیه؛ ما کد چی رو بزاریم؟
کد همینی که مثلا checkbox "قوانین را قبول دارم" رو تیک بزنیم و دکمه ثبت نام ظاهر بشه و بالعکس وقتی تیکش رو برداریم باز دکمه غیب بشه
مرسی

mehrdad85
یک شنبه 14 اسفند 1390, 14:57 عصر
سلام
دوست عزیز خوب چه اصراری داری که از java script یا jquery استفاده کنی؟
کاری که میخای انجام بدی سادا تر از اونی هستش که انقار بخوای بخاطرش خودتو به درد سر بندازی

همونطور که دوستان فرمودند کافیه که اشیای که میخای داخل صفحه نمایش داده بشن را در حالت Default
visible اونارو false بکنی و در رویداد checkbox_itemchanged یا selected index changed یا خلاصه متدی که با دوبار کلیک کردن روی اون ایجاد میشه بری
و visible همه اونا را true کنی

امیدوارم تونسته باشه مشکلتو حل کنه
موفق باشی

mehdi-ghafari
یک شنبه 14 اسفند 1390, 15:01 عصر
متشکرم از توجهتون
بله گفته شما کاملا درسته ولی یه چیزی در نظر گرفته نشده
با این کار با چکمارک کردن کنترل صفحه رفرش میشه و دیگه مبحث "کاربر پسند بودن" از بین میره
ولی با دوسه خط کدنویسی با جاوا اسکریپت این مشکل حل میشه

alibabaei2
یک شنبه 14 اسفند 1390, 15:45 عصر
سلام
دوست عزیز خوب چه اصراری داری که از java script یا jquery استفاده کنی؟
کاری که میخای انجام بدی سادا تر از اونی هستش که انقار بخوای بخاطرش خودتو به درد سر بندازی

همونطور که دوستان فرمودند کافیه که اشیای که میخای داخل صفحه نمایش داده بشن را در حالت Default
visible اونارو false بکنی و در رویداد checkbox_itemchanged یا selected index changed یا خلاصه متدی که با دوبار کلیک کردن روی اون ایجاد میشه بری
و visible همه اونا را true کنی

امیدوارم تونسته باشه مشکلتو حل کنه
موفق باشی

با سلام
ممنون از پاسختون
ولی ببینید من می خوام زیر هر کدوم از item های chelbox list تعدادی textbox نماش داده بشه (اطلاعات لیست از DB خونده می شه) با این کاری که شما گفتید پایین کل checkbox list من می تونم تعدادی المنت درون پنل اضافه کنم که این اون چیزی نیست که من می خوام