PDA

View Full Version : سوال: ریبوت کردن یک کامپیوتر

h_a_m_i_d
یک شنبه 14 اسفند 1390, 21:01 عصر
سلام دوستان گرامی و عزیز من میخوام یک برنامه بنویسم که از طریق اون برنامه بتونم یک کامپیوتر دیگه رو تحت کنترل خودم بگیرم مثلا بتونم تو مای کامپیوتر اون برم یا هرکار دیگه ای
لطفا دوستان هر اطلاعاتی در این مورد دارند بگند
ممنون

فرید نجفلو
یک شنبه 14 اسفند 1390, 21:16 عصر
شما باید از Remoting دات نت استفاده کنید
و باید دوتا برنامه (clint-server) برای هر سمت یکی داشته باشید
من این کار رو انجام دادم ولی فعلا پروژم دم دست نیست
امکانت پروژه من:
حالت ریموت دسکتاپ ( تصویر دسکتاپ کامپیوتر مورد نظر تو برنامه منه و می تونم با اون عملیات موس و تایپ رو انجام بدم)
مرور دریو ها و فایل ها( بدون دسکتاپ)
رد و بدل کردن فایل ها بین دو سیستم
خاموش ، استند بای ، لاگ آف و ...

اگه خواسته های شما تو موارد بالا هست پس باید از Remoting استفاده کنید(البته باضافه API)

h_a_m_i_d
دوشنبه 15 اسفند 1390, 15:26 عصر
میشه در مورد کار کردن باهاش بیشتر توضیح بدین
و برای این که شما بتونین رو سیستم اون کار کنین سیستم وی لوگ اف نمیشود و فرد میتواند عملیات شما را روی سیستم خود ببیند

h_a_m_i_d
دوشنبه 15 اسفند 1390, 16:41 عصر
سلام دوست عزیز خواهش میکنم یک نمونه از کار با remote رو برام بفرست خواهش میکنم خیلی کارم گیره
www.h_a_m_i_d_z_a_r_e@yahoo.com
ممنون میشم ازت

فرید نجفلو
دوشنبه 15 اسفند 1390, 17:01 عصر
و برای این که شما بتونین رو سیستم اون کار کنین سیستم وی لوگ اف نمیشود و فرد میتواند عملیات شما را روی سیستم خود ببیند
ببخشید متوجه نشدم کاربر سیستم مقصد باید ببینه یا نه؟

h_a_m_i_d
دوشنبه 15 اسفند 1390, 18:38 عصر
مشکل زیادی نیست منظور من این بود که وقتی شما سیستم یک نفر رو ریبوت میکنین کامپیوتر هیچ تغییری مثل لوگ اف شدن یا سوییچ یوزر انجام نمیشه یا نه
و لطفا میتونین نام کامل این کامپوننت رو بهم بگید ممنون

فرید نجفلو
دوشنبه 15 اسفند 1390, 19:45 عصر
مشکل زیادی نیست منظور من این بود که وقتی شما سیستم یک نفر رو ریبوت میکنین کامپیوتر هیچ تغییری مثل لوگ اف شدن یا سوییچ یوزر انجام نمیشه یا نه
و لطفا میتونین نام کامل این کامپوننت رو بهم بگید ممنون

قسمت اول :
متاسفانه من باز متوجه نشدم
شما وقتی سیستم دیگه رو راه اندازی مجدد ، خاموش ، لاگ آف و ... می کنید، انگار از رو همون سیستم این کار رو کردین ( و البته ارتباط شما هم قطع میشه!)

قسمت دوم:
من از هیچ کومپننتی استفاده نکردم! همشو خودم نوشتم (البته تو قسمت ریموت دسکتاپ ایراد فراوان دارم مثلا واکشی تصویر دسکتاپ سیستم مقابل سرعتش کمه ولی واسه منی که اولم بود عالیه!:چشمک:)

هنوز پیگیر هستم به محض پیدا کردن و آماده شدن سعی می کنم بفرستم

شما چه امکاناتی واسه برنامتون می خواید؟

h_a_m_i_d
دوشنبه 15 اسفند 1390, 19:56 عصر
میخوام تصویر اون کامپیوتر رو داشته باشم و مثلا بتونم برم تو مای کامپیوتر اون یا با اون سیستم وارد اینترنت بشم حدودا مثل این قابلیت و یندوز
که اگر در run عبارت mstsc را بنویسید سپس با زدن ip فرد مورد نظر میتونید با کامپیوتر مقابلتون هرکاری بکنید مثلا برین تو مای کامپیوتر یک درایو را فرمت کنید و...
(البته جهت کارکرد صحیح باید در properties مای کامپیوتر از زبانه remote دو چک باکس ان را علامت دار کنید)
ممنون میشم اگه کمکم کنید

من از هیچ کومپننتی استفاده نکردم! همشو خودم نوشتم (البته تو قسمت ریموت دسکتاپ ایراد فراوان دارم مثلا واکشی تصویر
نه منظورم این تایپیک شما بود که گفته بودین:

اسم کامل remoting چی هست

ممنون:خجالت:

فرید نجفلو
دوشنبه 15 اسفند 1390, 20:40 عصر
میخوام تصویر اون کامپیوتر رو داشته باشم و مثلا بتونم برم تو مای کامپیوتر اون یا با اون سیستم وارد اینترنت بشم حدودا مثل این قابلیت و یندوز
که اگر در run عبارت mstsc را بنویسید سپس با زدن ip فرد مورد نظر میتونید با کامپیوتر مقابلتون هرکاری بکنید مثلا برین تو مای کامپیوتر یک درایو را فرمت کنید و...
(البته جهت کارکرد صحیح باید در properties مای کامپیوتر از زبانه remote دو چک باکس ان را علامت دار کنید)
ممنون میشم اگه کمکم کنید

من گفتم حالت ریموت دسکتاپ نوشتم ولی نه تا اون اندازه پیشرفته(این و اون اجنبیا بشنون من و هلاک می کنن :قهقهه:)
من این طوری نوشتم که که وقتی شما رو یه جایی از تصویر خودتون کلیک می کنید برنامه من هم درست تو همون نقطه عملیات کلیک رو با API شبیه سازی می کنه البته بدون توجه به ریزولیشن(من مختصات نقطه روی تصوبر رو در سمت سیستم ریموت نسبت به مانیتور اون ترجمه می کنم:چشمک:)

نه منظورم این تایپیک شما بود که گفته بودین:

اسم کامل remoting چی هست

من هم دقیقا منظورم همون بود(فقط کافیه دو طرف دات نت نصب کرده باشن)
System.Runtime.Remoting
به همراه کار با:
MarshalByRefObject