PDA

View Full Version : غیرفعال شدن توابع ClientSide

ahmad156
دوشنبه 15 اسفند 1390, 19:13 عصر
سلام دوستان
من توی صفحه یه دکمه دارم که وقتی کلیک میشه با توابع JQuery چک میکنه اگر فیلدی خالی هست به کاربر اطلاع بده.یه گرید ویو هم توی صفحه دارم که اطلاعات رو نمایش میده و یه ستون اون دکمه ویرایش دارم که وقتی کلیک میکنه اطلاعات اون سطر رو توی فیلدهای فرم نشون میده.
مشکل من اینه که وقتی دکمه ویرایش رو میزنم و یکی از فیلدها رو خالی میکنم و بعد دکمه رو کلیک میکنم دیگه اون توابع jquery عمل نمیکنه؟:متفکر:

hamid_shrk
سه شنبه 16 اسفند 1390, 08:40 صبح
باید سوالتون رو تو تالار جی کوئری مطرح کنید و کدتون رو هم بذارید تا زودتر به جواب برسید.

ahmad156
سه شنبه 16 اسفند 1390, 09:05 صبح
دوست عزیز مشکل من با UpdatePanel هست یعنی وقتی از UpdatePanel استفاده نمیکنم مشکلی نداره و کار میکنه!

مهدی کرامتی
سه شنبه 16 اسفند 1390, 09:51 صبح
وقتی از UpdatePanel استفاده می کنید تابع $(document).ready(); دیگه عمل نمی کنه، چون صفحه دیگه PostBack نمی شه.

اگر می خواهید همه چی درست کار کنه کدهایی که قبلا در تابع فوق می نوشتید در تابعی به شکل زیر بنویسید:
<script type="text/javascript"> function pageLoad() { // Initialization code here, meant to run once. } </script>
وقتی در صفحه از UpdatePanel استفاده می کنید تابعی به نام pageLoad خواهید داشت که هر بار پس از CallBack توسط UpdatePanel فراخوانی خواهد شد و کدهای درون آن اجرا خواهند شد.