PDA

View Full Version : چاپ فیش ورود

mhkpnu
سه شنبه 16 اسفند 1390, 22:29 عصر
سلام
من یه برنامه دارم که برای کنترول ورود و خروج پارکینگ هست
مثلا در هنگام ورود اطلاعاتی رو میگیره و پردازش میکنه و نتیجه رو در یه مسیج باکس نمایش میده
حالا من می خوام به جای این که اطلاعات رو در مسیج باکس نمایش بده مستقیم خود برنامه چاپش کنه،به صورت یه فیش ورود

ممنون میشم راهنمایی کنید

barnamenevisforme
سه شنبه 16 اسفند 1390, 22:55 عصر
سلام
اگه توی برنامتون از پایگاه داده استفاده می کنید بهترین روش استفاده از ابزار reportviewer هست که بعد از قرار دادن این کنترل روی فرم با یک بار کلیک روی مثلث سمت چپ و انتخاب گزینه create new report یه wizard شروع میشه و به راحتی میتونه گزارشت رو درست کنی.
crystal report هم همین طور منتها امکاناتش بیشتره

Hybrid
چهارشنبه 17 اسفند 1390, 00:13 صبح
سلام
من یه برنامه دارم که برای کنترول ورود و خروج پارکینگ هست
مثلا در هنگام ورود اطلاعاتی رو میگیره و پردازش میکنه و نتیجه رو در یه مسیج باکس نمایش میده
حالا من می خوام به جای این که اطلاعات رو در مسیج باکس نمایش بده مستقیم خود برنامه چاپش کنه،به صورت یه فیش ورود

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام ، اینکار خیلی راحت از طریق Crystal report امکان پذیر هست.و میتونین برای نمایشش هم از Crustalreportviewer استفاده کنین.

mhkpnu
چهارشنبه 17 اسفند 1390, 08:33 صبح
دوستان ممنون

منظور من این بود که هیچ راهی هست که من همون پارامترهایی که به مسیج باکس دادم بدونه استفاده از Crystal report چاپ کنم؟

barnamenevisforme
پنج شنبه 18 اسفند 1390, 08:55 صبح
سلام
یه ضمیمه میذارم امیدوارم بکارت بیاد.
البته واسه تنظیمات دقیقتر باید اول به کاربرت یه پرینت dialog نشون بدی.بعد از اولین دستور پرینت که دستیه.تنظیم ها رو توی setting نرم افزارت ذخیره کنی و بعدا از اونا استفاده کنی.
موفق باشی.

mhkpnu
شنبه 20 اسفند 1390, 15:47 عصر
ممنون
با کریستال ریپورت فرم رو طراحی کردم.ولی الان می خوام این رو چاپ کنم،البته اول باید یه سلکت هم از پایگاه داده کنم و بعد چاپ کنم(نیازی به نمایش ندارم و مستقیم با زدن دکمه،باید چاپ بشه)
دستورش رو نمیدونم
ممنون میشم کدش رو بگید

barnamenevisforme
شنبه 20 اسفند 1390, 22:03 عصر
باز هم سلام
اگه ممکنه محتویات جدولتون و همچنین مواردی رو که می خوای انتخاب کنی و یا شرط رو بیان کن