PDA

View Full Version : سوال: یه اسکریپت که فقط بارکد با استاندارد code128 ایجاد می کنه معرفی کنید (google & phpclass انجام شده)

idocsidocs
چهارشنبه 17 اسفند 1390, 01:55 صبح
یه اسکریپت که فقط بارکد با استاندارد code128 ایجاد می کنه معرفی کنید.

قبلا google & phpclass رو سرچ کردم ولی اسکریپت مناسبی پیدا نکردم.

Unique
پنج شنبه 18 اسفند 1390, 00:01 صبح
شما به کد نیاز نداری کافیه یک عکس با فونتی که attach کردم generate کنی خودش بارکد code128 واست میسازه ، اگه کار نکرد دنبال فونت های دیگه بگرد.

idocsidocs
پنج شنبه 18 اسفند 1390, 00:19 صبح
شما به کد نیاز نداری کافیه یک عکس با فونتی که attach کردم generate کنی خودش بارکد code128 واست میسازه ، اگه کار نکرد دنبال فونت های دیگه بگرد.

بار کد باید استاندارد باشه. بار کد استاندارد ندارید؟

شما با سیستم فروتل کار کردید؟

Unique
پنج شنبه 18 اسفند 1390, 22:48 عصر
دوست عزیز شما امتحان کردین چیزی که من گفتم ؟ این روش حتما جواب میده ! اون فونت بارکدهایی با استاندارد code128 ایجاد میکنه ! که میتونه print بشه و با هر بارکد خونی خونده بشه ! در ضمن فکر نمیکنم هیچ محدودیتی در استفاده از استاندارد های بارکد برای هیچ برنامه ای وجود داشته باشه چون نهایتا باید print بشه و با Barcode Reader خونده بشه ! حالا چه اهمیتی داره با چه استانداردی باشه ؟

idocsidocs
پنج شنبه 18 اسفند 1390, 23:22 عصر
حالا چه اهمیتی داره با چه استانداردی باشه ؟
من از فروتل استفاده می کنم و فروتل هم فقط از استاندارد 128 استفاده می کنه.

Unique
شنبه 20 اسفند 1390, 02:36 صبح
اصلا فونت را بی خیال شین !
از کلاس زیر استفاده کنین :
http://www.phpclasses.org/package/2176-PHP-Web-interface-to-generate-barcode-images.html

idocsidocs
شنبه 20 اسفند 1390, 02:57 صبح
از کلاس زیر استفاده کنین :
ممنون ولی کارو سخت تر کردید !:چشمک:
قبلا این اسکریپت رو داشتم ولی نتونستم کد 128 رو ازش بیرون بکشم.
این اسکریپت بر اساس ورودی کاربرها کار می کنه و موارد زیادی داره. قبلا سعی کردم این اسکریپت رو شخصی سازی کنم ولی نتونستم. من مقادیری که باید به بارکد تبدیل بشن رو از دیتابیس می خونم و بعد باید به اسکریپت بدم و بار کد رو ایجاد کنم درصورتیکه این کلاس از فرم استفاده می کنه.