PDA

View Full Version : غیر فعال کردن Windows Authentication Mode

jamal_ch
پنج شنبه 18 اسفند 1390, 09:56 صبح
سلام میخوام حتی وقتی شخصی با یوزر administrator وارد شد حتما پسورد Sa رو داشته باشه که بتونه به دیتابیس ها دسترسی داشته باشه
به عبارتی Windows Authentication Mode غیر فعا بشه
ممنون میشم کمکم کنید

micro24
جمعه 26 اسفند 1390, 01:27 صبح
سلام

فکر کنم موقعی که sql نصب کردید پسورد برای user ،sa نگذاشته اید الانم disable هست اول پسورد برای کاربرsa بگذارید و بعد هم enable کنید user را.

jamal_ch
دوشنبه 14 فروردین 1391, 09:40 صبح
سلام اینکارهارو کردم بازم در با یوزر ادمین میتونه حالت ویندوزی وارد بشه من میخوام اصلا نشه

SReza1
پنج شنبه 31 فروردین 1391, 11:22 صبح
من تا اونجا كه ميدونم نميشه اين كار رو كرد! بهر حال SQL server به عنوان سرويسي Start ميشه و اين سرويس نياز به login داره كه بايستي اين login از active directory ويندوز استفاده شه (البته locally هم ميشه).
شما فقط Mix mode و Windows Authentication Mode ميتوني داشته باشي

Felony
جمعه 01 اردیبهشت 1391, 19:11 عصر
خوب Login های Windows رو از لیست Login ها در زیر شاخه Security سرورتون Disable کنید تا نشه باهاشون Login کرد ؛ اینطوری به نوعی Windows Authentication غیر فعال شده و فقط Login هایی که به صورت دستی تعریف کردید و Enable هستند میتونن به سرور Login کنن .

adelniya_m
دوشنبه 18 اردیبهشت 1391, 15:06 عصر
خوب Login های Windows رو از لیست Login ها در زیر شاخه Security سرورتون Disable کنید تا نشه باهاشون Login کرد ؛ اینطوری به نوعی Windows Authentication غیر فعال شده و فقط Login هایی که به صورت دستی تعریف کردید و Enable هستند میتونن به سرور Login کنن .
سلام من با اینکه با یووزر و پسورد وارد شدم اما اجازه نمیده بقیه لاگین ها رو disable کنم

esteghamat
دوشنبه 18 اردیبهشت 1391, 16:24 عصر
سلام
احتمالا با كاربري غير از sa وارد شدي و يا كاربري كه دسترسي sysadmin نداره.

esteghamat
دوشنبه 18 اردیبهشت 1391, 16:25 عصر
سلام
احتمالا با كاربري غير از sa وارد شدي و يا كاربري كه دسترسي sysadmin نداره.