PDA

View Full Version : خروجی فارسی در سی ++

رامین مرادی
پنج شنبه 18 اسفند 1390, 12:16 عصر
سلام دوستان
قبلا" چند تا تایپیک بود که در مورد فارسی نویسی در محیط توربو سی ++ رو داشت به عبارتی فارسی ساز سهند بود اگه درست بگم دیگه لینک های اون تایپیک کار نمی کنه
آیا بازم می تونید اون رو بزارید تو سایت تا خروجی فارسی هم تو برناممون تولید کنیم
ممنون می شم اگه آموزششو هم بگید:گریه:

رامین مرادی
چهارشنبه 24 اسفند 1390, 17:46 عصر
از دوستان کسی نیست کمک کنه:گریه::گریه:

vasilopita
پنج شنبه 25 اسفند 1390, 18:01 عصر
دیگه توربو سی از مد افتاده. پیشنهاد می کنم بری سراغ کامپایلر های بهتر

رامین مرادی
جمعه 26 اسفند 1390, 11:38 صبح
دیگه توربو سی از مد افتاده. پیشنهاد می کنم بری سراغ کامپایلر های بهتر
نه بابا کی گفته از کار افتاده
من خودمو نمی گم اکثر برنامه های موفق با این جور زبانها نوشته شده
من به شخصه سی ++ رو به همه برنامه ها ترجیح می دم البته من یه جوری هم این محیط متنی توربو رو دوست دارم:لبخند: چون اکثر کارها رو که خودت رو به راه می کنی یه لذت دیگه ای داره نه اینکه یه دکمه از یه طرف محیط ویژوال بکشی بیاری واسه من یکی که جالب نیست(البته هر کس واسه خودش یه عقیده داره اونم محترمه):متفکر:
به هر هال کسی در این مورد نمی تونه کمکی کنه
پیشکسوتان یه کمکی بکنن.

vasilopita
جمعه 26 اسفند 1390, 16:47 عصر
دوست عزیز من کی گفتم سی ++ قدیمی شده??!!!!! :متعجب: من گفتم توربو قدیمی شده. توربو سی دیگه خیلی از استاندارد های جدید ++c رو رعایت نمی کنه. الان کامپایلر های محبوبی مثل مایکروسافت ویزوال استادیو یا بورلند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرن. در ضمن شما برای مثال توی ویژوال استادیو هم باید خودت کد بزنی و دکمه ای نیست که از یه طرف بکشیش و ازش استفاده کنی. (البته به جز حالت MFC و windows application)
این کارا بیشتر مال #c ه.:چشمک:

vistacali
شنبه 27 اسفند 1390, 22:31 عصر
راست میگه ماها تا کی میخوایم از turbo 4.5 win استفاده کنیم بهتره خودمون رو با برنامه های روز سازگار کنیم به نظر منم از توربو بیا بیرون من خودم توی کلاس درس که هستم و استاد مجبورم میکنه از توربو استفاده میکنم و هر روزم سر این قضیه با استاد بحث دارم که تا کی میخواین توربو رو درس بدید چرا دانشتون رو نمبرید روی کامپایلرهای جدید تر هنوز توی دانشگاه های ما داره Macromedia Flash MX 2004 استفاده میشه جایی که Adobe Flash Player 11 هم اومده و داره نسخه بعدیش میاد یا مثلا SQL2000 هنوز دارن درس میدن نمیدونن 2008 هم اومده به نظر بنده هم اگر میخوای توی برنامه نویسی پیشرفت کنی دنبال راه این اساتید دانشگاهی نرو که هیچ کدوم درست درمون هیچی بلد نیستن و خودت و با نیاز روز کار کن

همونظوری که کار کردن روز اول با توربو سخت بود هفته اول کار کردن با کامپایلرهای دیگه سخته برنامه نویسیت که عوض نمیشه فقط هدرها عوض میشه و کمی امکانات دیگه بهت داده میشه

در مورد این موضوع هم در همین تالار بحث شده سرچ بزنید پیدا میکنید این (http://barnamenevis.org/showthread.php?46803-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-turbo-c) یکیش هست

پیروز و موفق و سربلند باشی

رامین مرادی
یک شنبه 28 اسفند 1390, 19:19 عصر
آقا یون اساتید تسلیم :لبخندساده:
خوب کنار توربو با اونهایی که شما گفتید هم کار می کنم از کجا شروع کنم من یه بار سعی کردم با ویِوال استادیو بنویسم ولی بلد نبودم شما یه راهنمایی بکنید چون تو محیط کنسول فکر کنم نشه خروجی فارسی داد حتی با استادیو
شما بگید چیکار کنم از کجا شروع کنم....:گریه:

vasilopita
دوشنبه 29 اسفند 1390, 00:48 صبح
تا جایی که اطلاع دارم فک نمی کنم کنسول فارسی رو ساپورت کنه ولی می تونی از نرم افزار سپند استفاده کنی. راستش خودم باهاش کار نکردم، فقط شنیدم :چشمک:

رامین مرادی
سه شنبه 01 فروردین 1391, 12:52 عصر
تا جایی که اطلاع دارم فک نمی کنم کنسول فارسی رو ساپورت کنه ولی می تونی از نرم افزار سپند استفاده کنی. راستش خودم باهاش کار نکردم، فقط شنیدم :چشمک:
خوب دوست عزیز منم همین سپند ر می خوام دیگه از کجا باید پیداش کنم آموزشی چیزی داره اگه خودتون دارید یه کم در موردش آموزش بدید ممنون

وای ببخشید یادم رفت عیدتون هم مبارک!!:تشویق: