PDA

View Full Version : سریعترین دیتا کنترل در شبکه

hosseinrp
پنج شنبه 03 آذر 1384, 14:51 عصر
من یک برنامه ای تحت شبکه با ترافیک بالا دارم که حدود 3000 تا 4000 رکورد در آن ذخیره می شود
و دیتا بیس ان هم اکسس هست حالا از اساتید این سوال را دارم :
کدام یک از دیتا کنترل ها مناسب این برنامه می باشند که سرعت و دقت بالایی داشته باشند

بابک زواری
پنج شنبه 03 آذر 1384, 17:34 عصر
فرقی برات نمیکنه چون بانکت اکسس هست آخر عاقبت خوبی نداره ؛ هرچی انتخاب کنی در نهایت به مشکل برمیخوری.
بانکت رو عوض کن

ehsan_ansaripoor
پنج شنبه 03 آذر 1384, 20:33 عصر
دوست عزیز 3000 و 4000 رکورد که چیزی نیست
به نظر بنده Access بهترین انتخابه چون برای Database های کوچک خیلی مناسبه ولی اگر رکوردهات 300.000 و 400.000 بود بهترین انتخاب SQLServer و Oracle بود

hosseinrp
جمعه 04 آذر 1384, 10:31 صبح
بنا به شرایط برنامه ما هروز مجبوریم از اطلاعات ان بایگانی بگیریم و مشکل افزایش رکوردها و سنگین شدن دیتا بیس را ندارم اما این وسط سرعت خیلی مهم هست مثلا از adodc جهت دسترسی به بانک استفاده کردم اما آپدیت و رفرش اطلاعات کند انجام می شد حال سوال من ابن هست که (بانک من فعلا باید همان اکسس بماند ) از کدامیک از دیتا کنترل های ویژوال بیسیک جهت کار در بنامه و ارتباط با بانک استفاده کنم که سرعت و دقت خوبی داشته باشد

ehsan_ansaripoor
جمعه 04 آذر 1384, 23:00 عصر
دوست عزیز به نظر بنده برای شبکه Ado اولین انتخابه
البته DataEnverniment خیلی توصیه میشه ولی هنوز خیلی مشکل داره تا کامل بشه

jk
شنبه 09 اردیبهشت 1385, 14:44 عصر
بنا به شرایط برنامه ما هروز مجبوریم از اطلاعات ان بایگانی بگیریم و مشکل افزایش رکوردها و سنگین شدن دیتا بیس را ندارم اما این وسط سرعت خیلی مهم هست مثلا از adodc جهت دسترسی به بانک استفاده کردم اما آپدیت و رفرش اطلاعات کند انجام می شد حال سوال من ابن هست که (بانک من فعلا باید همان اکسس بماند ) از کدامیک از دیتا کنترل های ویژوال بیسیک جهت کار در بنامه و ارتباط با بانک استفاده کنم که سرعت و دقت خوبی داشته باشد

من هم با این مشکل مواجه هستم
رفرش اطلاعات کند انجام میشود و واسه من دردسر ساز شده
دوستان چه پیشنهادی دارند