PDA

View Full Version : فعال و غیر فعال کردن نمایش فایل های مخفی و سیستمی

asgharjoon2
شنبه 20 اسفند 1390, 12:34 عصر
من هر چی گشتم چه سایت های فارسی چه انگلیسی به زبان C#‎‎.net کدی پیدا نکردم که بشه با اون کد نمایش فایل های سیستمی و مخفی رو فعال یا غیر فعال کرد. اگه کسی میدونه ممنون میشم کمکم کنه. مرسی
Disable or enable to show system or hidden files

mostafa_shaeri_tj
شنبه 20 اسفند 1390, 13:08 عصر
این موردی که شما دنبالش میگردی مربوط به سی شارپ نمیشه بلکه مستقیما به رجیستری مربوطه.
شما باید این دو مورد رو یاد بگیرید :

1-پیدا کردن کلید و مقدار رجیستری که عمل فعال و غیر فعال کردن نمایش فایل ها ی مخفی رو انجام میده و مقدار هایی که این کلید میتونه بگیره.
2- نحوه دسترسی به رجیستری و خواندن و نوشتن و ویرایش یک کلید رجیستری از طریق سی شارپ.

موفق باشی

asgharjoon2
شنبه 20 اسفند 1390, 23:55 عصر
کجای رجیستریه؟ آدرسشو لطف کنین به من بگین. چیکار کنم تو رجیستری که این اتفاق بیوفته. ما بقیشو بلدم. مرسی

lvlaziar
یک شنبه 21 اسفند 1390, 07:36 صبح
کجای رجیستریه؟ آدرسشو لطف کنین به من بگین. چیکار کنم تو رجیستری که این اتفاق بیوفته. ما بقیشو بلدم. مرسی

اینم از ادزس رجیستریش:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHOWALL
مقدار CheckedValue رو اگه 0 بزازی فایلای مخفیو نشون نمیده! اکه 1 بزاری نشون میده!! :کف:
خوش باشی!!! :لبخند:
:قلب:

Alfred188
یک شنبه 21 اسفند 1390, 09:22 صبح
سلام، با C# هم می شه یه کارایی کرد!
http://moe-bs.com/Samples.aspx?softwareID=1

const string keyName = @"HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\Advanced";
int enabled = 1; // 0 to disable
Registry.SetValue(keyName, "ShowSuperHidden", enabled, RegistryValueKind.DWord);
const string keyName1 = @"HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\Advanced";
int enabled1 = 1;
Registry.SetValue(keyName1, "Hidden", enabled1, RegistryValueKind.DWord);

از این کدها هم می تونید استفاده کنید
موفق باشید

asgharjoon2
یک شنبه 21 اسفند 1390, 11:55 صبح
مرسی همینا میخواستم