PDA

View Full Version : سوال: مشکل در مورد منوی برنامه در کنار ساعت سیستم ؟؟؟

tam2145
شنبه 20 اسفند 1390, 15:03 عصر
سلام !!
من برای برنامه ام یک منو برای قرار گرفتن در کنار ساعت سیستم طراحی کردم و تقریبا توی مایه های منوی نود 32 هست !! (( از نوع contextmenustrip ))
اگر دقت کرده باشید با رفتن بر روی گزینه های این منو یک لایه بر روی آن قرار می گیرد که خاکی می زند و دورش حاشیه سیاه رنگ دارد !!
حالا من می خواهم این حاشیه و اون لایه را از بین ببرم ، باید چیکار کنم ؟؟

tam2145
شنبه 20 اسفند 1390, 18:17 عصر
یکی کمک کنه ..................
کسی نیس بدادم برسه ..........:گریه:

Hybrid
شنبه 20 اسفند 1390, 18:41 عصر
سلام ،

میشه عکسی از اون چیزی که میخوای از بین ببریش بندازی؟؟ چون سوالت رو خوب متوجه نمیشم.

tam2145
شنبه 20 اسفند 1390, 22:11 عصر
سلام ،
میشه عکسی از اون چیزی که میخوای از بین ببریش بندازی؟؟ چون سوالت رو خوب متوجه نمیشم.
سلام
باشه این هم عکس :
8397383974
من می خواهم وقتی موس بر روی گزینه مشاهده برنامه رفت این حالت برایش ایجاد نشود و مثل سابق باشه و فقط شکل موس عوض شود !!
بعد در عکس بعدی وقتی موس بر روی قسمت بالایی برنامه رفت هم این حالت و اون حالت قبلی نباشه !! البته قبلش اون حالت قبلی بود که با کلی تغییرات این شد !!

فرید نجفلو
شنبه 20 اسفند 1390, 22:38 عصر
خودت فهمیدی چی گفتی:

بعد در عکس بعدی وقتی موس بر روی قسمت بالایی برنامه رفت هم این حالت و اون حالت قبلی نباشه !! البته قبلش اون حالت قبلی بود که با کلی تغییرات این شد !!
کدوم حالت که اگه تون اون حالت باشه اونی که تو اون یکی حالته حالتش حالتت خودش نباشه؟!!
شاید منظورت اینه پس زمینه منویی که روشی عوض نشه؟؟

tam2145
شنبه 20 اسفند 1390, 22:51 عصر
خودت فهمیدی چی گفتی:نه ، خدایش !! دیگه سرم درد گرفته و گیج می زنه !!:گیج:

کدوم حالت که اگه تون اون حالت باشه اونی که تو اون یکی حالته حالتش حالتت خودش نباشه؟!!
شاید منظورت اینه پس زمینه منویی که روشی عوض نشه؟؟فقط می خواهم وقتی موس بر روی گزینه مشاهده برنامه و دیگر گزینه های منو رفت ، اون حالتی که با رفتن موس بر روی ان ایجاد می شود دیگر ایجاد نشود و مثل قبلش باشه و شکل موس به حالت دست تغییر پیدا کنه !!همین !!

tam2145
یک شنبه 21 اسفند 1390, 15:37 عصر
سلام
دوستان کسی نیست بداد این بنده ی خدا برسه .........
کمک........

Heidari66
یک شنبه 21 اسفند 1390, 16:37 عصر
اون قسمت ها رو Disable کن ببین درست میشه!!!

tam2145
یک شنبه 21 اسفند 1390, 19:50 عصر
اون قسمت ها رو Disable کن ببین درست میشه!!!
سلام !!
اگه منظورتون Enable را به false تغییر بدهم ، باید بگم زمینه خاکی از بین می ره ولی حاشیه سیاه نه (( توی عکس دوم )) !!
حالا اگه Disable کنم گزینه های منو (( مانند : مشاهده برنامه )) را ، اونوقت دیگه کار نمی کنه !!
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

gilsoft
دوشنبه 22 اسفند 1390, 14:41 عصر
فقط می خواهم وقتی موس بر روی گزینه مشاهده برنامه و دیگر گزینه های منو رفت ، اون حالتی که با رفتن موس بر روی ان ایجاد می شود دیگر ایجاد نشود و مثل قبلش باشه و شکل موس به حالت دست تغییر پیدا کنه !!همین !!
فکر کنم این دوستمون میخواد قسمت Highlight منو رو غیرفعال کنه !

tam2145
دوشنبه 22 اسفند 1390, 16:04 عصر
فکر کنم این دوستمون میخواد قسمت Highlight منو رو غیرفعال کنه !
سلام
این Highlight منو کجاست ، من که ندیدم ؟؟؟؟

فرید نجفلو
دوشنبه 22 اسفند 1390, 16:37 عصر
سلام
این Highlight منو کجاست ، من که ندیدم ؟؟؟؟

اون جایی نیست منظور ایشون این بود که شما با Highlight شدن منو ها مشکل دارید!(درسته؟)

tam2145
دوشنبه 22 اسفند 1390, 16:52 عصر
اون جایی نیست منظور ایشون این بود که شما با Highlight شدن منو ها مشکل دارید!(درسته؟)
من که چیزی درباره Highlight توی vb.net نمی دونم ولی از معنی کلمه به نظر می آید همین مشکل من باشه !!

Hybrid
دوشنبه 22 اسفند 1390, 17:03 عصر
سلام ، Highlight یعنی اینکه شما رفتی روی منو زیر منو پررنگ بشه همین!!

زیاد دنبال این قضیه نباش (نمیگم نمیشه ولی با کد نویسی زیاد آخرش هم چیزه خاصی انجام ندادین پس رو برنامتون و کدنویسی تمرکز کنین) ، شما از کدوم نسخه nod استفاده میکنین ، تقریبا تمام برنامه های ویندوزی این خصوصیت رو همراه خودشون دارن ، حالا نمیدونم شما چه گیری دادین که این خاصیت رو از بین ببری!!!؟؟

موفق باشید./

tam2145
دوشنبه 22 اسفند 1390, 17:12 عصر
سلام
فکر کنم خودشه !! مشکل من همین Highlight است !!
برنامه ام به نظر خودم کامل شده ، فقط چند تا مشکل در ظاهر برنامه دارم !! که یکی اش همینه !!
من از نود 5 ، آخرین ورژن استفاده می کنم !! درسته ویندوز داره ولی نود نداره و باعث قشنگی اون شده !!
می خواهم ظاهر برنامه ام هیچ مشکل نداشته باشد !!

tam2145
دوشنبه 22 اسفند 1390, 17:18 عصر
سلام
فکر کنم خودشه !! مشکل من همین Highlight است !!
برنامه ام به نظر خودم کامل شده ، فقط چند تا مشکل در ظاهر برنامه دارم !! که یکی اش همینه !!
من از نود 5 ، آخرین ورژن استفاده می کنم !! درسته ویندوز داره ولی نود نداره و باعث قشنگی اون شده !!
می خواهم ظاهر برنامه ام هیچ مشکل نداشته باشد !!

kiarashk
دوشنبه 22 اسفند 1390, 20:44 عصر
ببين اين به كارت مي اد؟
http://www.vbdotnetheaven.com/Forums/Thread/44035/turn-off-highlighting-on-contextmenustrip.aspx

Heidari66
سه شنبه 23 اسفند 1390, 15:41 عصر
بیا این ریسورس دیگه کارت رو راه میندازه...