PDA

View Full Version : سوال: مشکل در استفاده از effect ها

farnaz.saeedi
شنبه 20 اسفند 1390, 17:48 عصر
سلام
میدونم جای این تاپیک اینجا نیست اما چون اونطرف جواب نگرفتم مجبور شدم اینجا مطرح کنم
من یه منو دارم به این شکل:

<ul> <li id="home_menu"><a href="index.php" class="menu_active">صفحه اصلی</a></li> <hr> <li id="login_menu"><a href="savabegh.php">سوابق کاری</a></li> <hr> <li id="about_menu">درباره ما <ul class="sub_menu"> <li id="sub">چارت سازمانی</li> <li id="sub">سوابق مدیران</li> <li id="sub">آمار بازدید</li> </ul> </li> <hr> <li id="contact_menu"><a href="#">تماس با ما</a></li> </ul>

من میخوام وقتی روی درباره ما کلیک شد زیر منو هاش نمایش داده بشن
از این کد استفاده کردم:

$(document).ready(function(){ $('#about_menu').click(function() { $('.sub_menu').attr("class","sub_menu_show"); })})

اما مشکل اینجاست که میخوام وقتی موس از روی زیر منوها کنار رفت زیر منوها دیگه نمایش داده نشن
این قسمت و اگه کسی میتونه برام تکمیل کنه
اینم کدهای css:

.sub_menu{display:none;}
.sub_menu_show{cursor:pointer;}

با تشکر

khanlo.javid
شنبه 20 اسفند 1390, 19:29 عصر
با سلام

دوست عزیز این complet منو های آبشاریه احتمالا بتونی مشکلتو حل کنی.

دانلود (http://uploadkon.ir/uploads/be84def972953ee7c46d6bf117a8054c.rar)

موفق باشید

farnaz.saeedi
شنبه 20 اسفند 1390, 23:24 عصر
چیزی که میخواستم و نتونستم تو اینا پیدا کنم
اگه کسی بتونه کد خودم و طوری ویرایش کنه که وقتی موس از روی زیر منوها کنار رفت زیر منوها دیگه نمایش داده نشن ممنون میشم

khanlo.javid
یک شنبه 21 اسفند 1390, 08:59 صبح
چیزی که میخواستم و نتونستم تو اینا پیدا کنم
اگه کسی بتونه کد خودم و طوری ویرایش کنه که وقتی موس از روی زیر منوها کنار رفت زیر منوها دیگه نمایش داده نشن ممنون میشم

این منویی که شما میگید منو های آبشاری هستن که من برای شما ارسال کردم اگه نمونه وب سایتی دیدی از این منو ها آدرس بده تا نمونه شو برات ارسال کنم.

موفق باشید.