PDA

View Full Version : سوال: انواع فشرده سازی فایل ها

reza4344
یک شنبه 21 اسفند 1390, 17:32 عصر
سلام خدمت تمام دوستای عزیز

من می خواستم سورس کد یک برنامه فشرده سازی رو دوستان برام بذارن ( روش های هافمن ,.....) که با سی شارپ نوشته شده باشه.
من برنامه های زیادی رو دیدم مثل 7zip که برنامه خوبیه ولی از تابع کتابخانه ای آماده در سی شارپ داره استفاده می کنه اگه دوستان لطف کنید و چند الگوریتم مختلف و کامل یا سورس برنامه هایی که نوشتین برام بذارین ممنون میشم .............

با تشکر از همه عزیزان

Esmail Solhkhah
یک شنبه 21 اسفند 1390, 17:56 عصر
من برنامه های زیادی رو دیدم مثل 7zip که برنامه خوبیه ولی از تابع کتابخانه ای آماده در سی شارپ داره استفاده می کنه

سورس 7Z (http://barnamenevis.org/showthread.php?64210-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D9%88-%D9%85%D9%81%D9%8A%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%8A-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%D9%BE&p=1284128&viewfull=1#post1284128)

موفق باشید.

reza4344
یک شنبه 21 اسفند 1390, 17:59 عصر
دوست عزیز من شما لطف کردی ولی من گفتم که سورس برنامه 7zip رو دارم روش های دیگری رو می خوام (نه تابع کتابخانه ای zip که تو سی شارپ هست)

Esmail Solhkhah
یک شنبه 21 اسفند 1390, 18:22 عصر
دوست عزیز من شما لطف کردی ولی من گفتم که سورس برنامه 7zip رو دارم روش های دیگری رو می خوام (نه تابع کتابخانه ای zip که تو سی شارپ هست)بله zip رو دات نت داره ولی 7z ؟ :متفکر:

7z تو کدوم NameSpace هست بگید ما هم استفاده کنیم ؟

برا هافمن :

reza4344
یک شنبه 21 اسفند 1390, 19:07 عصر
ممنونم از سورس هایی که برای من قرار دادید

ولی من از این سورسا چیزی حالیم نمیشه(چون حجم مطالب بالا و تقریبا پیچیدست)

می خواستم لطف کنید و الگوریتم ساده و روان فشرده سازی با روش های 7zip و هافمن و ... رو برام بنویسید

فکر می کنم اگه الگوریتمشو بدونم بهتر درکش می کنم

بازم ممنون دوست عزیز

Esmail Solhkhah
یک شنبه 21 اسفند 1390, 22:48 عصر
می خواستم لطف کنید و الگوریتم ساده و روان فشرده سازی با روش های 7zip و هافمن و ... رو برام بنویسیدبا توجه به اون ... که گذاشتید بنده باید چه حافظه توپی داشته باشم که همه این الگوریتم ها رو به یاد داشته باشم و بخام برای شما بنویسم.

ما تو الکترونیک تو مبحث تحلیل مدارهای الکتریکی از تبدیلات لاپلاس استفاده میکنیم ولی آیا نیازه که بنده نوعی به عنوان یه مهندس الکترونیک بخام برم تو بر تبدیلات لاپلاس و اثبات

انتگرالهای اون ؟ نه ، بنده از فرمولهای مربوطه استفاده کرده و کار اصلیم رو انجام میدم ، زمانی میرم سراغ ریز مباحث لاپلاس که یا مدرس باشم و کارم تدریس باشه ، یا دانشجو

باشم یا بخام ریاضی دان بشم یا بشم یکی مثل هایزنبرگ و امثالهم.

ببینید دوست عزیز ما معمولا دانشگاه یه سری دروس رو پاس میکنیم که یه مدت نگذشته فراموششون میکنیم بعد که وارد بازار کار شدیم میریم سر موضوعاتی که مانی سازه و

معمولا اونا رو تو حافظمون داریم نیاز نیست ما همه الگوریتم ها رو حفظ باشیم، الان دیگه زمان اون نیست که ما همه چیز رو تو حافظمون داشته باشیم یعنی واقعا نمیرسیم ، اینجاس

که از اینترنت کمک میگیریم و اطلاعاتی رو که نیاز زیادی بهشون نداریم میسپاریم به حافظه مجازی.

برا الگوریتم هافمن اگه یادتون مونده باشه درس ساختمان داده ها توضیح کامل هست.

بقیه الگوریتم ها زحمتش با عمو گوگل.

بازم ممنون دوست عزیز

برا تشکر لطفا از دکمه تشکر استفاده کنید.

موفق باشید.