PDA

View Full Version : مشکل با AjaxControlToolkit

saeed31641
یک شنبه 21 اسفند 1390, 19:40 عصر
:گریه:سلام بچه اگه از دوستان کسی می تونه مشکل منو حل کنه.

من چند وقتی بود داشتم رو برنامهم کار میکردم .بعد تصمییم گرفتم ویندوزوم عوض کنم بعد از عوض کردن این مشکل به وجود اومد.قبلش مشکلی نداشتم حالا نمی دونه چه جوری برطرفش کنم تامام سایت های انگلیسی و فارسی رو رفتم .ولی بازم جوابی که مشکلم رو برطرف کنه پیدا نکردم.(تمام را حل های احتمالی رم رفتم)

خطای برنامه من اینه:
could not load file or assembly 'AjaxControlToolkit' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.

hamid_shrk
یک شنبه 21 اسفند 1390, 21:31 عصر
dll هاش رو add کردید به پروژتون؟

saeed31641
یک شنبه 21 اسفند 1390, 21:33 عصر
اره ادد کردم مشکل بیشتر از ون حرفاست

hamid_shrk
یک شنبه 21 اسفند 1390, 21:38 عصر
سخت بشه فهمید دلیلش رو اینجوری.
عین متن خظا رو تو گوگل سرچ زدم جواب های گوناگونی آورد و من از پروژه شما خبر ندارم.
شما هم عین متن خطا رو بزنید تو گوگل ببینید کدوم راه حل جواب میده

saeed31641
یک شنبه 21 اسفند 1390, 21:41 عصر
سخت بشه فهمید دلیلش رو اینجوری.
عین متن خظا رو تو گوگل سرچ زدم جواب های گوناگونی آورد و من از پروژه شما خبر ندارم.
شما هم عین متن خطا رو بزنید تو گوگل ببینید کدوم راه حل جواب میده

دقیقا دو روز روش کار میکنم .تمام راه حل های گوگل رو رفتم ولی جواب نمیده .مشکل اینه چرا بعد عوض کردن ویندوز این مشکل پیش امده .اینو متعجبم ...

hamid_shrk
یک شنبه 21 اسفند 1390, 21:44 عصر
معمولا اینجور موقع ها آقای موسوی و delphi asistant (مدیر سایت) جوابهای قاطعی میدند.
واسشون پیام خصوصی بذارید.

saeed31641
یک شنبه 21 اسفند 1390, 21:46 عصر
معمولا اینجور موقع ها آقای موسوی و delphi asistant (مدیر سایت) جوابهای قاطعی میدند.
واسشون پیام خصوصی بذارید.

مرسی دوست عزیز لطف میکنی لینک تماسشون واسعم بفرستی

hamid_shrk
یک شنبه 21 اسفند 1390, 21:48 عصر
پایین تالارها بعنوان مدیر اسمشون هست

p.parsaee
دوشنبه 22 اسفند 1390, 04:23 صبح
من قبلا همچين مشكلي داشتم و حل شد چطور ؟:متفکر:

من وب سايتمو با با ويژوال استوديو 2005 نوشته بودم ميخواستم با 2010 بازش كنم كه ازم مي پرسيد كه شما از دات نت فريمورك 2 براي نوشتن اين وب سايت استفاده كردين. منم كه ويژوال استوديو 2010 هستم كه دات نت فريمورك 4 رو دارم مي خواي كه پروژتون رو با دات نت 4 كامپايل كنم كه منم بهش گفتم no
بعد از اجراي پروژه خطا مي داد كه نمي تونه كنترلهاي ajax رو بسازه و اونا رو نمي شناسه

من وب سايتو بستم و با ويژوال استوديو 2010 يه بار ديگه بازش كردم اين بار بهش گفتم yes

اونم گفت خوب حالا چون تو بچه حرف گوش كني شدي منم برات پروژتو بدون خطا كامپايل مي كنم

البته اينو هم بگم كه شايد مشكل شما به اين طريق حل نشه و توصيه اكيد مي كنم كه از پروژه خودتون قبل از انجام اين كار يك كپي بگيريد كه ممكنه مشكلاتتون بيشتر بشه :لبخند:

saeed31641
دوشنبه 22 اسفند 1390, 14:10 عصر
من قبلا همچين مشكلي داشتم و حل شد چطور ؟:متفکر:

من وب سايتمو با با ويژوال استوديو 2005 نوشته بودم ميخواستم با 2010 بازش كنم كه ازم مي پرسيد كه شما از دات نت فريمورك 2 براي نوشتن اين وب سايت استفاده كردين. منم كه ويژوال استوديو 2010 هستم كه دات نت فريمورك 4 رو دارم مي خواي كه پروژتون رو با دات نت 4 كامپايل كنم كه منم بهش گفتم no
بعد از اجراي پروژه خطا مي داد كه نمي تونه كنترلهاي ajax رو بسازه و اونا رو نمي شناسه

من وب سايتو بستم و با ويژوال استوديو 2010 يه بار ديگه بازش كردم اين بار بهش گفتم yes

اونم گفت خوب حالا چون تو بچه حرف گوش كني شدي منم برات پروژتو بدون خطا كامپايل مي كنم

البته اينو هم بگم كه شايد مشكل شما به اين طريق حل نشه و توصيه اكيد مي كنم كه از پروژه خودتون قبل از انجام اين كار يك كپي بگيريد كه ممكنه مشكلاتتون بيشتر بشه :لبخند:
مرسی دوست عزیز.من از اول پروژه 2010 استفاده کردم .داد نتم 4 استفاد میکنم.

MrsiLeNt
دوشنبه 22 اسفند 1390, 14:58 عصر
سلام. چرا AjaxControlTookit استفاده میکنین. از Telerik RadControl Ajax استفاده کنین. خیلی بهتر و عالی تر از این هست. اسکین های خیلی قشنگ تری هم داره. این کامپوننت Ajaxcontroltookit برای من نصف آیتم هاشو اصلا رو صفحه نمیاره

saeed31641
دوشنبه 22 اسفند 1390, 22:26 عصر
سلام. چرا AjaxControlTookit استفاده میکنین. از Telerik RadControl Ajax استفاده کنین. خیلی بهتر و عالی تر از این هست. اسکین های خیلی قشنگ تری هم داره. این کامپوننت Ajaxcontroltookit برای من نصف آیتم هاشو اصلا رو صفحه نمیاره

سلام
مرسی دوست عزیز .ولی من که وسط پروژ نمی تومنم یه کامپونت دیگه استفاده کنم .ان اشا.. واسعه برنامه بعد

rana-writes
دوشنبه 22 اسفند 1390, 23:21 عصر
سلام
من الان با 2008 كار ميكنم،‌ هر بار بعد از نصب دوباره ويندوز و نصب ويژوال بايد توي تولباكس، dllها رو دوباره اد كنم
شما اينكارو انجام دادين؟

mohsen.nsb44
دوشنبه 22 اسفند 1390, 23:53 عصر

دوست عزیز میشه لینک دانلود Telerik RadControl Ajax رو بزارین و ایا Telerik RadControl Ajax رایگان هستش؟

saeed31641
سه شنبه 23 اسفند 1390, 15:13 عصر
سلام
من الان با 2008 كار ميكنم،‌ هر بار بعد از نصب دوباره ويندوز و نصب ويژوال بايد توي تولباكس، dllها رو دوباره اد كنم
شما اينكارو انجام دادين؟

are dosteh aziz ezafeh mikonam bazam khata mideh

saeed31641
سه شنبه 23 اسفند 1390, 16:37 عصر
خوب دوستان بعد از کلی سرچ زدن تو نت (هم انگلیسی و هم فارسی) تمام راه حل های پیشنهادی رفتم و به جواب نرسیدم تا اینکه یه ساعت پیش امدم شاخه bin برنامه رو پاک کردم و دوباره add کردم add reference سااختم .بعد dll های برنامه رو اضافه یا کپی کردم برنام درست شد.
با تشکر از تمامی دوستانی که واسعه رفع این مشکل کمک کردن.