PDA

View Full Version : آموزش: س.رس:ProgressBar(درصد پیشرفت کار) در پشتیبان گیری SQl Server بدون استفاده از SMO

فرید نجفلو
یک شنبه 21 اسفند 1390, 21:09 عصر
سلام خدمت استاید
با توجه به اینکه درخواست های زیادی جهت افزودن ProgressBar به صفحه پشتیبان گیری از طرف دوستان دیده می شه تصمیم گرفتم که یک نمونه واسه این کار تهیه کنم که واستون می ذارم
توضیحات:
این برنامه فقط از دستورات SQL استفاده می کنه به همین جهت نیازی به دادن رفرنس به اسمبلی های Smo نداره
چون این برنامه در اصل به در خواست یکی از دوستان (http://barnamenevis.org/showthread.php?331771-چطور-میشه-ProgressBar-برای-پشتیبان-گیری-تنظیم-کرد-(-با-متغیر-بودن-حجم-فایل-بکاپ-و-عدم-داشتن-زمان))بوده بنابراین کانکشن استرینگ و نام پایگاه داده بر حسب خواسته ایشون نوشته شده که شما باید اونا رو طبق نیاز خودتون تغییر بدید(جمعا دو خط که جهت سهولت برای شما با علامت ستاره مشخص کردم)
محیط طراحی:VS2010 و SQL Server 2008و فریم ورک 3.5(بخاطر ملاحضه دوستانی که از VS2008 استفاده می کنن)

توصیه:
بنده به شخصه این نوع طراحی رو برای پشتیبان گیری توصیه نمی کنم برای توضیحات بشتر به این تاپیک بنده (http://barnamenevis.org/showthread.php?327660-پشتیبان-گیری-و-بازیابی(بدون-دستورات-SQL-،-درصد-پیشرفت-و...))سر بزنید

84030

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستم:لبخندساده:

aftabeshargh
یک شنبه 21 اسفند 1390, 21:59 عصر
سلام

prgCtrl.dll در FrmBackup کجا فراخوانی میشه ؟
کاش برای بعضی دستورات یه توضیح کوچولو مینوشتید:تشویق:

فرید نجفلو
یک شنبه 21 اسفند 1390, 23:03 عصر
prgCtrl.dll در FrmBackup کجا فراخوانی میشه ؟

جزو پروژه نبود و حذف شد!

کاش برای بعضی دستورات یه توضیح کوچولو مینوشتید:تشویق:

با اون پ.خ که شما می فرستادی امکان نداشت:قهقهه:

ضمیمه رو اصلاح کردم می تونید دوباره دانلود کنید:چشمک:

aftabeshargh
یک شنبه 21 اسفند 1390, 23:16 عصر
ممنون :تشویق:

melenum3000
پنج شنبه 30 خرداد 1392, 19:53 عصر
سلام من کدتون رو کپی کردم این ارور رو میده معنیش چیه و چرا اتفاق میافته و چکار باید بکنم
ex.Message "An attempt to attach an auto-named database for file I:\11\archives1\archives1\bin\Debug\dbjahedi.mdf failed. A database with the same name exists, or specified file cannot be opened, or it is located on UNC share."