PDA

View Full Version : ارسال sms درصورت ثبت سفارش

sara_aryanfar
دوشنبه 22 اسفند 1390, 12:17 عصر
دوستان من می خواستم وقتی سفارشی در سایتم ثبت میشه یک اس ام اس برای یک شماره ارسال بشه سوالاتی که دارم اینه چطوری باید این کار رو انجام بدم؟با توجه به اینکه تعداد اس ام اس ارسالی خیلی کمه چه راهی به صرفه تر هست؟

hjran abdpor
دوشنبه 22 اسفند 1390, 12:50 عصر
سلام.
شما باید از یک شرکتی که خدمات مروبط به ارسال SMS را ارائه میدهند یه شماره خریداری کنید بعد یه فایل بهتون میدن که اون را باید تو وب سایتتون اضافه کنید ، یه چیزی تو مایه های وب سرویس است !!!!

خیلی در این مورد بحث شده ، شرکت های زیادی هم وجود دارند ، سرچ کنید به جواب میرسید .

موفق باشید.

maxpayn2
دوشنبه 22 اسفند 1390, 13:25 عصر
به نظر من چون میخواید خود سایت اس ام اس بفرسته استفاده از وب سرویس های موجود تنها راهه و به صرفه بودنش هم در قیمت اونهاست

alonemm
دوشنبه 22 اسفند 1390, 19:18 عصر
باسلام:

در پایان و آخرین مراحله ثبت سفارش میتونید متن موجود رو به همراه شماره و بقیه پارامترها رو به وب سرویسی که ازش سرویس ارسال اس ام اس گرفتید بفرستید.(درصورت گرفتن سرویس داکیومنت و مثال به شما ارائه میشه از سمت شرکت).

1 راه هم این هست که از GSM مودم و دستورات AT Command برای ارسال SMS استفاده کنید.

موفق باشید.

maxpayn2
سه شنبه 23 اسفند 1390, 09:30 صبح
میشه بگید وقتی سایت روی هاست آپلود شده چه طوری باید از GSM مودم استفاده کرد که سایت به صورت اتوماتیک پیامک بفرسته ؟ آخه GSM مودم که به سرور متصل نیست . مگر اینکه یه سرور اختصاصی بخری خدا تومن بعدش سفارش بدی یه GSM مودم هم بهش وصل کنن

sara_aryanfar
سه شنبه 23 اسفند 1390, 10:41 صبح
منم همین سوال دوستمون برام پیش اومد که در سرور ما چطور از مودم استفاده کنیم؟

maxpayn2
سه شنبه 23 اسفند 1390, 11:04 صبح
اگه هاست مال خودتون باشه یعنی یا سرور اختصاصی خریده باشید یا کلا سرور توی اتاق خودتون باشه میشه GSM بهش وصل کرد وگرنه باید از وب سرویس ها استفاده کنید

بله ، رو اینترنت بگردی پره

sara_aryanfar
سه شنبه 23 اسفند 1390, 12:24 عصر
پس من باید از وب سرویس استفاده کنم چون هاستم اشتراکی هست

raziee
سه شنبه 23 اسفند 1390, 13:53 عصر
پس من باید از وب سرویس استفاده کنم چون هاستم اشتراکی هست
بله.
شرکت های زیادی این خدمات رو میدند.
قرار داد باشرکت های اصلی برای سایت های کوچک که تعداد ارسال زیادی ندارند به صرفه نیست.
شما باید از شرکت های فرعی استفاده کنید که هزینه های پایین تری برای استفاده از سرویس دارند ولی یک مقدار هزینه ی ارسال بالا تر هست.

alonemm
چهارشنبه 24 اسفند 1390, 15:27 عصر
میشه بگید وقتی سایت روی هاست آپلود شده چه طوری باید از GSM مودم استفاده کرد که سایت به صورت اتوماتیک پیامک بفرسته ؟ آخه GSM مودم که به سرور متصل نیست . مگر اینکه یه سرور اختصاصی بخری خدا تومن بعدش سفارش بدی یه GSM مودم هم بهش وصل کنن

دوست من:
اگر بیشتر دقت کنید میبینید من در پست قبل راه هایی رو که میشه ازش استفاده کرد رو گفتم...!
راه های رسیدن به خدا زیاده بستگی داره شما کدومشو انتخاب کنید...!

پس ما در جواب ها راهایی که میشه ازش استفاده کرد رو بیان میکنیم و انتخاب با خودشماست در اول هم من استفاده از وب سرویس رو پیشنهاد کردم.

موفق باشید.

sara_aryanfar
چهارشنبه 24 اسفند 1390, 15:39 عصر
این خدمات رو رایگان ارائه میده قابل اعتماد هست؟

alonemm
چهارشنبه 24 اسفند 1390, 16:12 عصر
این خدمات رو رایگان ارائه میده قابل اعتماد هست؟

معمولا سرویس هایی که خدمات شون رو به صورت رایگاه ارائه میدن متن یا عکس یا ... رو به متن SMS شما اضافه میکنند که تبلغ کار اونها هم بشه اگر برای شما این موضوع مهم نیست میتونید ازش استفاده کنید اما اگر مهم هست اول تست کنید که این موضوع صحت دارد یا نه.

موفق باشید.

maxpayn2
چهارشنبه 24 اسفند 1390, 17:18 عصر
بله ، وقتی یه آمبولانس رو تو میدون نوبنیاد میبینی که ازت میپرسه میخوام برم اتوبان صیاد جنوب بهش میگی برو تو اتوبان بابایی شرق از اونجا برو صیاد جنوب برا اینکه زود تر برسه و گمراه نشه وگر نه میتونی بگی برو پاسداران ، بعدش دولت بعدش محسنیان از اونجا دوباره برگرد تو پاسداران برو گیلان از اونجا عراقی ته عراقی صیاد جنوب ، تا اون موقع دیگه مریض مرده ، اینجا هم هدف از پاسخ دادن به تاپیک ها کمک رسانی و راهنماییه نه همینجوری متن نوشتن و آمار تشکر رو بالا بردن و تغییر رنگ ستاره ها وگر نه همه الان باید مدیر تالار باشن

شما هم موفق باشید .

alonemm
چهارشنبه 24 اسفند 1390, 18:06 عصر
بله ، وقتی یه آمبولانس رو تو میدون نوبنیاد میبینی که ازت میپرسه میخوام برم اتوبان صیاد جنوب بهش میگی برو تو اتوبان بابایی شرق از اونجا برو صیاد جنوب برا اینکه زود تر برسه و گمراه نشه وگر نه میتونی بگی برو پاسداران ، بعدش دولت بعدش محسنیان از اونجا دوباره برگرد تو پاسداران برو گیلان از اونجا عراقی ته عراقی صیاد جنوب ، تا اون موقع دیگه مریض مرده ، اینجا هم هدف از پاسخ دادن به تاپیک ها کمک رسانی و راهنماییه نه همینجوری متن نوشتن و آمار تشکر رو بالا بردن و تغییر رنگ ستاره ها وگر نه همه الان باید مدیر تالار باشن

شما هم موفق باشید .

دوست عزیز:
اولا که اینها همه پیشنهاد هست و راهکار و من راه کار مفیدتر رو اول گفتم و راهکار بعدی رو در درجه 2 مطرح کردم.

اگر هم پاسخی درست و کارآمد نباشه مورد تشکر قرار نمیگیره.
بعدم اینجا تنها جایی هست که همه به دون داشتن هیچ چشمداشتی اطلاعات خود رو با دیگران به اشتراک میزارن.

مدیر بودن - ستاره داشتن - تشکر و .... شاید برای شما مهم باشه اما برای من خیر.

maxpayn2
پنج شنبه 25 اسفند 1390, 10:25 صبح
نه من حرف شما رو قبول میکنم نه شما حرف من رو ، پس بهتره وقت هم دیگه رو تلف نکنیم

موفق باشید

raziee
پنج شنبه 25 اسفند 1390, 11:59 صبح
@sara_aryanfar : بهتره برای کارتون کمی وب گردی کنید و یک شرکت مناسب رو پیدا کنید.

تاپیک به دلیل خارج شدن از بحث گفتگو قفل شد.